Skocz do zawartości

Zablokowane Czy boicie się śmierci?


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

a więc jak w temacie...czy boicie się śmierci?

ja się nie boje ale...nie wiem jak to jest umrzeć...:P

wierzę w reinkarnacje,że teraz wiem że żyję,umrę i znowu kimś będę :D

EDIT:poprawiłem błąd lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...nie wiem jak to jest umrzeć...:P

 

Tez narazie nie wiem , moze to i lepiej.

 

Siemka!

a więc jak w temacie...czy boicie się śmierci?

 

Tak i nie.

 

wieżę ..

 

.. zbudowalem z klockow lego.

 

 

I po co rozmyslac o smierci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest umrzeć

Trudno żebyś wiedział :P

 

Ja jestem katolikiem.... ale ostatnio sam nie wiem co o tej śmierci myśleć. Duże prawdopodobieństwo jest takie, że po prostu zdechniesz jak każda inna istota żywa i po sprawie ;/. Nie wiem może zmienię zdanie jak będę trochę starszy, bo jakoś specjalnie teraz się nie przejmuje tymi sprawami – ja mam dopiero 15 lat,ale przyznaję czasem mam takie „filozoficzne” myśli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o,i w boga też nie wieRZę,a na religie chodzę bo można jaja poodwalać i pracę domową zrobić :P

ale mam takie same zdanie jak piotrex xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniały mi się słowa moje księdza : "Nie ma takiego człowieka, który by w nic nie wierzył.Każdy musi w coś wierzyć. W komary w powietrzu, nie wiem...." :o

 

Fajny ksiadz :D , szkoda , ze nam sie tacy nie trafiaja , tylko tacy co kreca w kulko o jednym i tym samym , az do znudzenia ..

 

@Ranmus , dawniej w XVII w. pewnie tez nam zazdroscili potegi wojskowej :S W sumie to nie tyle co zazdroscili a bali sie , szkoda tylko , ze cztery wieki temu nie teraz . Ale zawsze to cos. Teraz to nam wciskaja byle jakie smieci nieuzywane juz , ale jak wiadomo , Polsce teraz najlatwiej pewnie cos wcisnac i wyskrobac pieniadze. Mowa tu o samolotach itp. Ktore nie wiadomo czy doleca na wyznaczone miejsce podczas wojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja tam wierzę, że po śmierci nie będzie nic, krótko mówiąc wielka nieskończona pustka, tak samo jak przed urodzinami zresztą, z tą różnicą, że nie będzie ponownych narodzin. Trochę mnie to przeraża, ale zazwyczaj o tym nie myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się umiera ze starości,to się nic nie czuje tylko po prostu usypia...no chyba że dla jajec zakosztujesz tego i skoczysz z wieżowca albo nie wiem co innego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję średnio. Jak ktoś się chce wiedzieć jak się umiera, to niech zobaczy na najnowszy czy jakiś tam numer Focusa. Zresztą jak poczujesz ból, który doprowadza do śmierci, to tylko za 10 sekund stracisz świadomość i co będzie dalej, nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...