Skocz do zawartości

Swoje przyszle projekty


Davka

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy piszą gry online/mmo/multi ( jak zwał tak zwał ) i liczą, że odniesie ona większy sukces od zwykłej, dobrze grywalnej gry singleplayer - bo takiej nie potrafią napisać.

Ludzie, tryb gry dla wielu graczy dodaje tylko smaczku do gry, a nie zastępuje całego gameplayu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobię grę o nazwie "Spam Maniac". W grze będą do wyboru dwa przyciski:

- spam wyróżnij i przyklej

- odeślij do http://www.sweetbrokacik.fora.pl/

Oprócz tych przycisków w grze nie będzie nic.

Nie mam jeszcze recenzji

Czy ty wiesz, co to jest "recenzja"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą gry online/mmo/multi ( jak zwał tak zwał ) i liczą, że odniesie ona większy sukces od zwykłej, dobrze grywalnej gry singleplayer - bo takiej nie potrafią napisać.

Ludzie, tryb gry dla wielu graczy dodaje tylko smaczku do gry, a nie zastępuje całego gameplayu. smile.gif

Ja na sukces nie liczę. A w głowie mi chodzi fajna gierka Single Player, oj chodzi. Ale grafika ni ma =)

 

@Tymon: jeszcze weź pod uwagę fakt, że 90% tych gier nie wypali :P Bo w 90% robią ją userzy nie znający podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu posiadanie własnego mmorpg (Woah! Będę najlepszy, będę miał wszystkie przedmioty i będę mógł kontrolować innych graczy!!11!) jest dla nich bardziej podniecające niż posiadanie singla (Jeach, zrobiłem fajną strzelankę dla jednego gracza. Tylko co teraz?). Okazuje się jednak, że to nie jest taka prosta sprawa i rezygnują =O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu posiadanie własnego mmorpg (Woah! Będę najlepszy, będę miał wszystkie przedmioty i będę mógł kontrolować innych graczy!!11!) jest dla nich bardziej podniecające niż posiadanie singla (Jeach, zrobiłem fajną strzelankę dla jednego gracza. Tylko co teraz?). Okazuje się jednak, że to nie jest taka prosta sprawa i rezygnują =O

No właśnie. Zupełnie nie rozumiem tego zapału do "miecia" swojego mmorpg. Przecież i tak wiedzą że nie podbiją nim świata :P ( nie mówię tu o Borku, bo z nim to jest już inna sprawa :D )

 

( żeby nie było - moja gra to NIE mmorpg )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie myślą, że podbiją, bo to będzie ICH mmorpg, z ICH wspaniałymi pomysłami i NIMI - administratorami. Też nie mówią o Almorze, bo w nią się bardzo dobrze grało ^^

A potem okazuje sie że ten mmorpg to przerobiony przykład, a z każdym byle pytaniem latają na forum i jeszcze maja pretensje ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo streszczone.

Tytuł: Mortal Arts

Gatunek: Action^3 RPG połączone & Bijatyka

Opis: Ma to być unikalne połączenie RPG z Bijatyką stawiający głównie na akcję. Gra wprowadzi nas w rozległy, renderowany przez OpenGL trójwymiarowy świat obejmujący kawałek realnego świata, a mianowicie: Japonia, Płw. Indochiński, Chiny, Tajlandia, Korea. Nasz główny bohater Ray Kamiken jest wysokim japońskim brunetem, jego włosy sięgają barków i przyprawiają dziewczęta o westchnienia, gdy falują na wietrze podczas tego jak jedzie na swym Kaze(czarny kot dachowy wielkości przeciętnych lampartów, ze wzmocnionym ukostnieniem, szczególnie kręgosłupem). Jest on także liderem grupy uderzeniowej zajmującej się zapobieganiu niebezpieczeństwom nuklearnym i nie tylko. Pewnego dnia ratuje pewną capoeirzystkę przed grupą uzbrojonych mężczyzn. Pomimo, że zostaje ona trafiona kulą, to okazuje się, że nie odniosła większych obrażeń bo kula ześlizgnęła się po jej ciele. Wkrótce dowiadujemy się, że dziewczyna potrafi za pomocą umysłu tworzyć warstwę ochronną i podnosić swoją szybkość ataku oraz dzieje się, to za sprawą hormonu adrenaliny. Tymczasem potężny arcydiabeł Sacrafix rośnie w siłę i wciela się w człowieka. Staje się powaznym zagrożeniem dla świata. Głęboko we wnętrzu ziemii zbiera się rada aniołów i diabłów. Jej zadaniem jest przywrócić równowagę pomiędzy piekłem, a niebem. Decydują się na desperacki krok, ponieważ dochodzą do wniosku, że jedyną istotą zdolną do pokonania Sacrafixa jest upadły, pokonany i uwięziony już w starym testamencie arcydiabeł Leviathan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Błąd raczej celowy, ale przyznam, że nazwa brzmi jak jakiś digimon.

 

Mam na razie 3 gimnazjum na głowie, więc nie mam czasu ani chęci do robienia w GMie czegokolwiek co nadawałoby się do grania. Na pewno to będzie RPG/Tamagotchi (tamago - jajko :P)/Online. Zacznę robić za rok... może dwa... schodami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...