Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest niezapomniane przeżycie wręcz :P . Rumieniec na twarzy dziewczyny, głupia mina, oczy uciekające do góry i takie "o ku*wa, mokro mi" xd . Nigdy tego nie zapomnę xd .

skąd ja to znam :P aż łezka w oczku się kręci ahh my first virgin =)) mam nadzieje, że nie last haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nk

Jakiej nk? Dziś tam zajrzałem po raz pierwszy od miesiąca. A gmclan się zlamił i wchodzę tu tylko powyśmiewać was ;}

 

Tak więc bez takich proszę.

 

Gdybyś powiedział "Yoda gra w WoWa 25h na dobe" to bym się zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja Wam powiem, ze nie ma to jak niezapomniane przezycie jakim jest jechanie z kobieta do innego miasta (nie pytajcie czemu akurat do innego) po test (zgadnijcie jaki) i powrot do domu a tam nerwowy okres czekania 4 minut na wynik (malo nie rozwalajac myszki ciaglym klikaniem zeby sie wyladowac) - normalnie to byl moj pierwszy i ostatni (mam nadzieje) raz z taka hardcorowa akcja. drugiej takiej akcji nie przezyje :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, uwierz - chcialbym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź Yoda rozprawiczyć się czy cuś.

;[

 

jeżeli to podchwytliwa próba wciągnięcia mnie do tej waszej rozmowy o dziewicach i inicjacjach seksualnych to mogę powiedzieć tylko jedno:

 

xxx.png

!

 

@PsichiX: ...egzaminacyjny? Do nowej szkoły? ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie - po polsku prosze. nie jestem mozgiem z angola (co nieco zrozumialem ale nie chce mi sie za kazdym razem do translatora lookac ;p).

A co do adrenaliny - fak, to byla najsilniejsza dawka w moim zyciu, ale jak to zwykle bywa tak przez te 4 minuty w miare uspokajal mnie gmclan, klikanie w kazdy temat i wczytywanie sie w najglupsze posty xD

A bungee tez kiedys sprobuje - porownam co daje lepszego kopa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...