Skocz do zawartości

Crazy race!


Sirluki

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Crazy race!

 

Gatunek: Samochody

 

Opis: Trafiasz na obrzeża nowego miasta, gdzie miejscowym królem wyścigów jest Bryan, który przygląda się Twoim poczynaniom na ulicy. Twoim zadaniem, jest obalić Bryana i zając jego miejsce na ulicy. Droga do niego nie jest długa - do pokonania masz 5 tras z czego ostatnia to wyścig z samym Bryanem. W grze czeka Cię spotkanie z policją i wyścig w nocy. Powodzenia! :)

 

Download: Crazy race! - download

Rozmiar pliku: 1,87 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Sirluki (ale również specjalne podziękowania dla Tymona, za przykład nocy)

Fabuła: Sirluki

Grafika: Sirluki

Muzyka: Brak

Screeny:

48297457pj9.th.png14103820zc7.th.png90379726sc6.th.png

 

SPROSTOWANIE:

To moja pierwsza gra którą stworzyłem rok temu. To nie jest mój obecny projekt - wtedy miałem prawie zerowe pojęcie o GM i bazowałem głównie na klockach.

Myślałem, że ta gra przepadła - jak się później okazało jednak nie. Nie miałem zamiaru jej tutaj umieszczać ponieważ jest bardzo kiepska, ale gra się przyjemnie (a już tym bardziej przy natłoku kopii CtC).

 

Zdecydowałem się na umieszczenie jej tutaj, ponieważ jestem ciekaw jak ją ocenicie :)

 

PS. Proszę nie pisać co poprawić, bo nie mam już do niej nawet pliku .gm6. Ale za to bardzo proszę o to, aby każdy napisał, co mu się w niej podoba a no nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedzi :D

 

Chciałem jeszcze dodać, że włączacie ją na własne ryzyko - ponieważ wtedy robiłem backgroundy które ważyły zwykle więcej niż 13 MB i gra może się strasznie długo ładować :blink:

 

PS. Nie myślałem, że będzie tak wysoko oceniana :huh:

 

@EDIT:

Aha, przeszedł ktoś całą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grafika zwala z nóg. W negatywnym tego słowa znaczeniu... jakoś wszystko się "świeci"... nie umiem tego opisać...

Z wyątkiem nocy - wtedy fajnie się jedzie :P

 

2. Silnik - przejdzie. Choć przydałby się lepszy poślizg.

 

3. Czasem płotki są bezsensownie ustawione :P Po co płotek np. na 3 screenie? :P

 

W sumie będzie 3/5

 

Edit: zapomniałbym o najważniejszy. IQ (czy tam AI) do kitu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grafika zwala z nóg. W negatywnym tego słowa znaczeniu... jakoś wszystko się "świeci"... nie umiem tego opisać...

Z wyątkiem nocy - wtedy fajnie się jedzie :P

 

2. Silnik - przejdzie. Choć przydałby się lepszy poślizg.

 

3. Czasem płotki są bezsensownie ustawione :P Po co płotek np. na 3 screenie? :P

 

W sumie będzie 3/5

 

Edit: zapomniałbym o najważniejszy. IQ (czy tam AI) do kitu :P

 

Nie obraź się, ale możesz zademonstrować próbkę swojej grafiki? :P

Tu, tu i tu widzę tylko kółka i kwadraty (ew. prostokąty) :)

 

A co do płotek na 3 screenie: nie wiem które są niepotrzebne. Wszystkie są ustawione w tak, aby w żaden sposób nie można było ominąć pewnej części trasy.

 

Pozdro :)

 

Aha, zapomniałbym - AI to zwykłe pathe.

 

Najlepsze jest to, ze możesz jechać po samochodach, zamiast uderzać w nie xD

 

Wiesz, to była gra kiedy zaczynałem przygodę z GM i nawet nie wiedziałem do czego służy połowa klocków. Nie mówiąc już o systemie odbijania od samochodów a colission i speed = 0 nie wchodziło w grę :)

 

Postawiłem na grywalność.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Przecież napisał, że nie będzie kontynuował o_O

 

Potem ocenię :D

 

Nad tym, czy będę kontynuował się jeszcze zastanowię :) Być może stanie się to w dalekiej przyszłości. Ale na pewno gdybym to robił, zmieniłbym grafikę i dodał chociażby światła przed startem :)

 

Gdybym chciał zrobić CR! 2 musiałbym zaczynać od nowa, ponieważ przepadła również cała grafika. Ale może to i dobrze - (jeśli powstanie?) kontynuacja będzie miała całkiem zmienioną grafikę (nie taką "świecącą [j.w]), system zderzania się i kolka nowych dodatków, których nie byłem w stanie wtedy zrobić...

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...