Skocz do zawartości

Zablokowane Podział transferu


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

witam więc sprawa wygląda następująca mam 2 kompy które są połączone szeregowo jeden ma dostęp do neta bezpośredni a drugi pośredni za pomocą komputera pierwszego

no i mój problem polega na tym że gdy pierwszy komputer ma włączony P2P to na drugim net praktyczne nie działa czy istnieje jakiś program (program nie urządzenie typu ruter , server czy switch) który by podzielił Internet na pół ?

 

ps. co z tymi dziwnymi reklamami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Po prostu przyblokuj torrenty do pewnej prędkosci i tyle. Poza tym, może być jeszcze inny problem, jak u mnie w sieci, że tak czy siak wszystko leci jednym portem i jak ściągam cokolwiek to też praktycznie neta nie mam, pomimo, że jest 5kb/s :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Lionx:

http://www.netlimiter.com/

 

Ten program połączenie firewalla i limitera transferu (więc masz 2 w 1). Po prostu utwórz regułę ograniczania transferu po sieci lokalnej lub jeżeli udostępniasz internet programem, to daj limity temu programowi. Język polski do wyboru więc się połapiesz. Prócz zwykłych limitów możesz nadawać także przyzwolenia czyli jeżeli łącze nie jest przykładowo zajęte, to żeby programy mogły wykorzystywać większe pasmo itd.

 

ps. Program nie jest darmowy, ale klucze pirackie... Tak czy siak właśnie się zastanawiam nad jego kupnem, bo 29.95$ to przy aktualnym kursie dolara niedrogo i warto się zaopatrzyć w oryginała. Dawno nie widziałem tak porządnego kawałka softu.

 

update: Żeby przyzwolenia (granty) działały, to w zarządzaniu siecią tego programu ustawić przepustowość całego łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...