Skocz do zawartości

LogiX V 0.8.0.1


Crackkk-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz robienie ekosystemów jest trendy ;P Ech, może udostępnię źródło mojego? :D

 

@propa: ja akurat nie robię gier 'z góry' dlatego że wzoruję się na Almorze, tylko po prostu łatwo się w nim robi i mam w nim jakieś doświadczenie. Poza tym prostsza sprawa z grafiką. Zawsze chciałem zrobić RPGa w izometrii, ale ani z grafiką bym sobie nie poradził, a i z pisaniem byłyby problemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Borek prezentuje swój silniczek EcoEngine i nagle wszyscy biorą się za "ekosystemy" :P

Odgapianie widoku... tu nie chodzi o widok z góry w RPGach, raczej o te animacje szkieletowe postaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widok, o animacje, nawet o klimat, o ecosystem, nawet o bronie z tego co ostatnio widziałem :D

Nie mówie że to źle, sam też zawsze sie czymś inspiruje (chociaż głównie filmami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widok, o animacje, nawet o klimat, o ecosystem, nawet o bronie z tego co ostatnio widziałem :D

Nie mówie że to źle, sam też zawsze sie czymś inspiruje (chociaż głównie filmami)

Jesli (ktos) mysli ze animacje w Soulland: Sybille (ten podtytul to PsychiX'a wymyslil) beda jak w przyklad-chodzeniaala-almora-psychix to jest w bledzie ;))

Co do tematu cienkie to (widac po screenie) ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. i tu sie z toba Borku musze niezgodzic. Ja EnvSys robie glownie do soullanda i gry na konkurs yoyo, a nazwy nie zgapilem, wiec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. i tu sie z toba Borku musze niezgodzic. Ja EnvSys robie glownie do soullanda i gry na konkurs yoyo, a nazwy nie zgapilem, wiec..

 

Wiesz, dziwnym trafem wszyscy zaczeli robić EnvSys po trailerze i zapowiedzi Darkosena ;)

Wcześniej nikt nawet nie wspomniał takiej nazwy, albo nie prezentował takich systemów :)

Wiadomo głupi byłbym jakbym miał mieć pretensje, tylko śmieszy mnie to trochę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja dostalem zlecenie na zrobienie tego EnvSys, przy okazji sam na nim skorzystam (oraz byc moze inni). Po prostu mam zrobic cos lepszego niz to co bedzie w darkosenie, wiec mnie smieszy porownywanie mojej osoby do innych ktorzy robia po prostu klon twojego eco -.- Ale nie bede sie przeciez o to zloscil, nie? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z almorą. Borek przedstawia almorę wszyscy robią almore. Borek przedstawia EcoSystem wszyscy robią EcoSystem. Borek rozstanie się z GM wszyscy rozstają się z GM. :P

Po prostu borek każdy chce ciebie naśladować dlatego robi to co ty. ;)

Edit: Dobra trochę przesadziłem z tym "wszyscy" ale napewno większość. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boom jest bo kazdy teraz chce zrobic almore. Tak czy inaczej EnvSys zaczalem robic, gdy jeszcze nawet nie widzialem na oczy twojego eco, tym bardziej almy. Mialem po prostu zrobic realistyczny system srodowiska, potem gdy zobaczylem twoje eco pomyslalem zeby zrobic cos lepszego (bo przyznam ze twoj silnik mi sie nadto nie spodobal) i dac opensource. Wiec ja nie zgapialem i tym bardziej nie zamierzam, bo wole zrobic cos oryginalnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj mnie exo system borka tez przecież zainspirował, i zrobiłem coś w "tą mańke" w souljah. i tym sposobem mac jedyny oryginalny eco "od boku" w którym na dodatek nie latają żadne listki, i przy okazji mam nadzieje ze i dobra gra powstanie B) B) [chociaz z drugiej strony w 1 starym dobrym souljah tez bylo cos w podobie]

no ale dobrze czy ktoś powiedzial ze inspiracja to cos zlego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wzorowanie jednak :thumbsup: To o czym pisałem. Czemu wcześniej nikt nie wyskakiwał z EcoSystemami :) Nie wpadł nikt na to?

 

A ja jednak w ta strone nie ide , dla mnie te cale systemy to nic nie pomoga grze jak bedzie nudna i monotonna . Zwracam uwage na istotniejsze rzeczy w rpgu , hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...