Skocz do zawartości

Zablokowane Wirus... jak z tym problemem se poradzić?


Konrad-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem... Otóż ostatnio zainstalowałem program do obróbki grafiki, uruchomiłem go i pokazał się błąd z jakimiś znaczkami ( treść to znaczki ), no to odinstalowywuje ten program. Ale nie mogę, użyłem unlockera i odpowiedział jeśli uruchomie ponownie komputer plik zostanie usunięty, zresetowałem. I tu jest problem... po zresetowaniu komputer chodzi coraz wolniej i wolniej, włączam firefoxa, i wchodzę w jakieś tam strony i wyskakuje że mam za mało pamnięci. Później Wyskakuje następny komunikat czy chcę zamknąć program ( odziwo nie pokazało nazwy ) który wykożystuje tyle pamięci. Wyłączam go a razem z nim firefox też się wyłącza... uruchamiam go ponownie, za pierwszym razem pokazuje się komunikat ze znaczkami ( te komunikaty to coś w stylu "Error in 180x100001" ),uruchamiam Menadzera zadań i pokazuje się że administrator go wyłączył, zastosowałem przywracanie systemu tylko że po nim tylko Menadzer działa. przeinstalowywuje firefoxa i dalej nie działa a gdy otwieram ".html" to iExplorera nawet nie wynajduje :/... Znalazłem plik "xml" uruchamiam go ( ponieważ iExplorer otwiera taki format ;p ) ok otworzył się plik, wstukuje stronę google i działa, chociaż ten wirus zostawił najnowszego iExplorera ( bo mam stary [ otwiera domyślnie pliki "html" ] i nowy [ a to akurat domyślnie tylko "xml" ] ) :D. I mam do was dużą proźbę... czy wiećie co może być nie tak?

z góry serdecznie dziękuję ;p

Pozdrawiam

 

Edit: Problem już rozwiązany, wszystko działa.

Sorki za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...