Skocz do zawartości

Zablokowane jakies ciekawe forum...


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

czy jest moze (pewnie tak) jakies forum? cos takiego jak fora.pl, PO POLSKU!!!, DARMOWE!!! i dosc rozbudowane a jednoczesnie nie za trudne w obsludze? bo na starym forum ktos (nie wiem kto) pokasowal wszystkie tematy dlatego chcialbym by bylo tam cos takiego jak na gmclanie (kiedys Ranmus mowil chyba greli kto mu sygnature zmienil/skasowal - czyli np. klikam (jako admin oczywiscie) na jakiegos uzytkownika i mam np. panel administracyjny w zwiazku z tym userem i mam wypisane co robil przez ostatni miesiac).

z gory dziekuje :)

PS jak byl juz taki temat to sorka, jestem taki wnerwiony ta sytuacja ze nawet nie mam czasu na przeszukanie kilkudziesieciu stron na gmclanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz zasysam tego Invision Power Boarda i mam pytanko: czy tam juz wszystko jest super ustawione bo w php nie bardzo jestem jeszcze obczajony :P

EDIT: jesli nie to prosilbym o jakies tutki do niego, instrukcje itp.bo znalazlem tylko krotkie opisy i downloady :P

EDIT2: sciagnalem, zobaczylem i... czy te wszystkie pliki mam wgrywac na serwer? o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odpowiedzi ale powiedzcie (nie chodzi tu o google, inne fora itp. tylko o wasze zdanie) czy ten MyBB ma chociaz to:

cos takiego jak na gmclanie (kiedys Ranmus mowil chyba greli kto mu sygnature zmienil/skasowal - czyli np. klikam (jako admin oczywiscie) na jakiegos uzytkownika i mam np. panel administracyjny w zwiazku z tym userem i mam wypisane co robil przez ostatni miesiac)

:huh: bo w ciemno sie nie mam zamiaru bawic i tracic dnia :P (np. czy sa do tego wtyczki czy cos??)

jesli na poprzednie pytanie odpowiedz brzmi: nie to to samo pytanie sie tyczy phpBB ;)

z gory dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy!!! juz nadpisalem obrazki itp. do spolszczenia, ale nie wiem co dokladnie na serwer wrzucic!!! :(

domyslam sie ze folder upload, ale czy jego calego czy jakies okreslone pliki... :(

z gory dzieki

PS szukalem na roznych forach ale nie znalazlem/wy mi najlepiej pomozecie bo piszecie po ludzku i szybko przynajmniej ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj sie na yoyo.pl, poszukaj tej swojej strony i poszukaj cos o polaczeniu z baza mysql. Masz do wyboru mysql1.yoyo.pl, mysql2.yoyo.pl i mysql3.yoyo.pl

 

Ech... Dawniej yoyo.pl nie bylo jeszcze takie szitowate, nie bylo reklam i byl to w miare porzadny hosting...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...