Skocz do zawartości

Restrykacja gier


Dawidds

Jak sądzisz, czy restrykacja gier jest dobrym pomysłem?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy restrykacja gier jest dobrym pomysłem?

    • Nie. Bez sensu
      20
    • Noo... może wyjść...
      5
    • Tak. Byłyby świetnie, jakby dobre gry było oddzielone od shitów...
      11
    • Taak!!! Najlepiej wogóle kasować noobowskie gry!!!
      4
    • Lotto mi to.
      7


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może przytoczę przykłady z życia wzięte, tzn. Nabijewa (to taka strona, gdzie się umieszczało durne komiksy o pajonku w paincie). Na początku pojawiały się tylko dobre komiksy. Potem, gdy się okazało że co miesiąc ledwo 10 komiksów przychodzi, a poczekalnia była wypchana po brzegi, zaczęto "obniżać" poprzeczkę. Poziom komiksów wtedy obniżył się strasznie, bo każdy pojął że może narysować byle co, byle wrzucić. Nie było praktycznie żadnych dobrych komiksów, więc stronę zamknięto (a raczej ktoś zamknął - zgadnijcie kto.).

 

Albo ustawiamy poprzeczkę w górę i zrobimy coś z chłamami, albo strona nie będzie nadawała się dłużej do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, moim zdaniem jak najbardziej na miejscu byl by dzial z grami dla osob zaczynajacych zabawe z gamemakerem. Nastawiony bardziej na komentarze i porady co poprawic niz oceny, bez podzialu na dema/gotowe gry... Tak aby jednak oddzielic kolejne hit the balle i balle platformowe (i przyklady strzelanek zrobione na jednym przykladzie) od produkcji ludzi ktorzy jednak probuja zrobic cos sami, i robic to coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za gnyskowym pomyslem o jakimś uwidocznieniu co lepszych gier i tyle. bez sensu zakładać dział 'shity', i tak by nikt tam swoich gier nie wrzucał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...