Skocz do zawartości

Komputer = Big Szit?


Mistyk

Rekomendowane odpowiedzi

Już o tym problemie pisałem ale jak zwykle nikt nie odpowiedział.

A więc mam taki problem. Jak instaluję niektóre gry(Dunegons Siege, WarRock!!!!!!!) to mi resetuję kompa.

Wyłączyłem w panelu sterowania możliwość resetowania kompa przez programy(czy tam podczas poważnego błędu). To podczas instalacji mi wywala errora z wysyłaj, nie wysyłaj, debuguj*. A po kilku sek wywala blue screena. Acha miałem niedawno formata i nic to nie dało!!!! Acha ma ktoś 5 poprzednich paczów do WR? bo cudem mi sie udało zainstalować ale podczas paczowania(automtycznego) jest to samo co z instalacją i trwa to wieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj oryginały a potem się użalaj...

zakładasz temat bo nie możesz zainstalować jakiegoś pirata,czasem nie warto grać w gry czy plaszczyć dupsko przed monitorem na internecie,lepiej wyjdź na dwór pooddychać świeżym powietrzem jest z tego więcej korzyści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem coś podobnego.Komp mi sie po ok. godzinie restartował.Na początku myślałem że to płyta,dysk lub system.Po jakimś czasie komp już sie nie włączał.Kupiłem drugą płytę i wszystko działało.Potem dla jajec sobie tamtego kompa uruchomiłem na innej kości RAM i wszystko działało.

 

Rada: Przetestuj każdą kość RAMu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wywala Ci błąd zawsze w tym samym miejscu lub podobnych czasach, i jeżeli resetuje Ci się komp w innych aplikacjach wymagających dużej ilości pamięci RAM oznacza to jedno Pamięć jest uszkodzona. W 90% ten blue coś tam wyskakuje z winy błędów występujących w pamięci RAM... Jeśli posiadasz DDR2 podnieś mu napięcie +0.1V jeśli daje będzie działo się to samo podnieś napięcie o +0.2V i zmniejsz częstotliwość pracy z np 633 na 533 lub nawet 400 jeżeli masz taką możliwość ...

Rada jest jedna prawdo podobna wymiana pamięci RAM gdy moje rady za działają w przeciwnym wypadku zmiana MB/CPU.

Jest jeszcze jedna możliwość przegrzewanie się CPU do bardzo wysokich temperatur których procesor już nie wytrzymuje i zaczyna sypać błędami... Sprawdź również czy nie masz za kurzonego radiatora i czy Ci się wentylator kręci odpowiednio szybko ...

Pozdro Danon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo spróbuj ze skanować cały dysk antywirusem... bo możliwe jest że to sprawa jakiegoś wirusa.

a jak nie to zrób to co napisał

fervi "Przeczyść Radiatory i Wentylatory, możliwe, że masz zapchane i jest możliwość spalenia się kompa (tam gdzie procek)"
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...