Skocz do zawartości

Funny escape UPDATE !!!!!!!!!!!!


Kendzop

Rekomendowane odpowiedzi

Ja was ludzie nie rozumiem!!! xD Dajecie 1 bo wam sie nie podoba, ze gra duzo zajmuje. Ulepszyliśmy grafikę i ta gra w porownaniu do tamtej jest 100 razy lepsza, a wy 1 i 2 dajecie... to trzeba bylo w tamtym temacie dac, a nie tu !oneoneone111!!!!!!!!!!!!!!!!!!??? normalnie RZal.swe.rÓ.br.KOM.pl :D. Liczylem na 4 i 5 :sp_ike:

Co do meteorytow to nikt sie w poprzedniej wersji nie skarzyl, ze przeszkadza :]

 

A co nie możemy dać 1 albo 2 ty o tym nie decydujesz mi akurat gra jest na 2 i co mnie to obchodzi że mi coś będziesz mówił oceniłem na 2 i już

 

Gra była robiona w pospiechu bo cora wind mowil ze dokonczy dzielo, a zostawil mi wszystko i sam wykanczalem do 21

Jesli ktos nie moze przejsc do ostatniego lvl pisac i wysle mu linka z wersja z kodami xD XD

 

To nie trzeba było robić w pośpiechu bo gdy byś nie robił w pośpiechu to dostał byś ocenę 4 (możliwe lub nie)

 

 

Narazie nikt nie wyslal screena wiec nie ma najlepszego wyniku...

Ja mialem 5k~

 

A ja miałem 117711

 

Proszę bardzo masz screena

 

https://gmclan.org/uploader/2515/bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jak na Smart Newbie to niezła gra. Ciekawy pomysł z ucieczką.

Tak ,ale robił z Corą ,więc wiesz .

Giera mi się nie włącza .Chyba nie będę się przesiadał z Visty ,żeby móc nabijać posty takiego typu XD .

 

PS:Paqoo - zdaje mi się ,czy ty odświeżasz stare tematy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ala giereczka :boxed:

 

Chryste, cóż za rozbudowana argumentacja! Bardzo mnie cieszy, że zechciałeś dokładnie przybliżyć nam wszystkie wady i zalety ocenianej przez Ciebie gry. Raduje mnie również fakt, iż starannie zastosowałeś się do wszelkich zasad ortografii i interpunkcji. A to bogate słownictwo! Oby tak dalej.

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...