Skocz do zawartości

ewakuacja z Polski


Flaque

Rekomendowane odpowiedzi

Niech tak spadnie to bedziemy miec taki "Mini Fallout rl w polskim wydaniu" ,

 

A tak jak juz ktos wczesniej wspomnial ze trzeba bylo budowac tarcze , popieram Marmota , co by to dalo ? Nic , byli bysmy bezpieczni ?! phi .. Przeciez zagrozenie to my mozemy miec wtedy ze strony terrorystow . I ciekawe co wtedy , ze niby nam pomoga amerykanie ? yhym tak tak , dadza pieniadze i robta co chceta , nawet sie topcie w nich . A czemu by tak nie wybudowac gdzies tej tarczy na kontynencie amerykanskim ?! Ale po co , lepiej byc pewniejszym i bezpieczniejszym ( mowa o Amerykanach ) i namowic jakies naiwne kraje z europy aby tam sie znalazly tarcze i tam dokonywano zestrzeliwan rakiet aby amerykanie mogli sie czuc bezpieczni .. Ehh .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driger, a skąd tu się nagle wzięli terroryści? Myślisz że taki Habudda Amu Kamahi przyjedzie do polski i się wysadzi, bo rakiety zamontowali? Zresztą takich rakiet montuje się mnóstwo, od początku wynalezienia rakiety sterowanej...

 

Nie wzieli ale moga sie wziasc , przeciez jak bedziemy sie tak umilac Amerykanom , wszystko robic pod nich i wszystko robic co sobie umysla ( zwiazane z akcjami anty terrorystycznymi) to przeciez bedziemy tylko niewielka przeszkoda dla terrorystow , a co sie robi z przeszkodami ? Likwiduje , ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzieli ale moga sie wziasc , przeciez jak bedziemy sie tak umilac Amerykanom , wszystko robic pod nich i wszystko robic co sobie umysla ( zwiazane z akcjami anty terrorystycznymi) to przeciez bedziemy tylko niewielka przeszkoda dla terrorystow , a co sie robi z przeszkodami ? Likwiduje , ..

 

Ale przecież terroryści nie mają wyrzutni rakiet jądrowych. Ani środków nie mają, ani z czego zrobić. Conajwyżej mogą przemycić teczkę z bombą i wysadzić. Ale rozwalanie teczek nie jest przeznaczeniem tarczy antyrakietowej... Po za tym, najpierw dowiedz się kim są terroryści (ze źródeł innych niż telewizja) i dlaczego to robią, a potem pleć takie bzdury. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem czy mogę spać spokojnie bo mieszka blisko warszawy :crying:

gorzej jak to sie jeszcze w atmosferze rozleci na mniejsze części i jakiś złom (z resztą nie pierwszy raz leci mi coś na głowę <_< ) spadnie mi na dom xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem czy mogę spać spokojnie bo mieszka blisko warszawy

gorzej jak to sie jeszcze w atmosferze rozleci na mniejsze części i jakiś złom (z resztą nie pierwszy raz leci mi coś na głowę ) spadnie mi na dom xD

A ja mieszkam w warszawie, i co? Wydaje mi się że gdyby rozleciało się namniejsze części, to by się spaliło. Narazie nie macie się czym martwić, bo martwieniem i tak nic narazie nie zorbicie, jak spadnie to będziecie mieli powód do zmatwień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież terroryści nie mają wyrzutni rakiet jądrowych. Ani środków nie mają, ani z czego zrobić. Conajwyżej mogą przemycić teczkę z bombą i wysadzić. Ale rozwalanie teczek nie jest przeznaczeniem tarczy antyrakietowej... Po za tym, najpierw dowiedz się kim są terroryści (ze źródeł innych niż telewizja) i dlaczego to robią, a potem pleć takie bzdury. :P

 

To jest moje zdanie i nikt nie musi sie z tym zgadzac . Napisalem tylko przyklad , co da nam wybudowanie w Polsce tej tarczy , wieksze zagrozenie ze strony terrorystow , a przyklad z bomba jadrowa i rozwalaniu jej nad europa to byl tylko przyklad . Czy ja napisalem ze terrorysci posiadaja taka bombe ? Napisalem tylko przyklad jakby posiadali . A skad my mozemy wiedziec czy posiadaja czy nie ? Skad tego mozesz byc pewien ? Myslisz ze by sie z tym reklamowali na caly swiat jakby posiadali ? Nie sadze. Wiem kim sa terrorysci dla Twojej wiadomosci i nie tylko z telewizji bo i z innych zrodel . A ze podalem taki przyklad jeden z wielu , i nie zrozumiales co mam na mysli to juz na to nic nie poradze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...