Skocz do zawartości

Przykład RPG (próbuję zrobić mmo)


Rekomendowane odpowiedzi

Elo xD

 

Właśnie robiłem sobie przykład... Sklejałem go z innymi :P I tu patrze... BŁĄD! Dlaczego? Miał być super przykład mmo, a tu nic. Nie działa dołączanie innych graczy. Aha i nie mówcie, że złe IP :P próbowałem na innych przykładach mmo i działało. Proszę o poprawienie :) Połączanie działa, ale dołączanie nie. Dołączyłem czat.

 

IP: piszczel.dyn.pl

Hasło: 314123 (hasło do włączenia serwera)

Download: https://gmclan.org/up2204_11_TibiaOnline.html

 

POMOCY! Naprawcie ten błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu wszystkich innych zagladajacych w ten temat nie mialbym zamiaru pomagac komus, kto posklejal przyklady i cieszysie, ze zrobil MMORPG. Napisz wszystko od poczatku (no, moze nie liczac silnika online, napisanie czegos takiego od 0 to naprawde duzo pracy), bedziesz wiedzial gdzie masz blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejanie przykladow ot tak nie jest zbyt dobrym pomyslem. Juz bardziej radze spisywac kod do swojego projektu linijka po linijce i odpalac gre non stop zeby wychwytywac bledy zanim bedziesz mial kupe kodu i blad 'gdzies tam' i musisz go szukac. Patrzalem na ten twoj przyklad i wogole widze ze nic nie masz jakos posegregowane, skrypty w jednym folderze, wszystkie obiekty w jednym, masakra totalna, jak ty sie w tym odnajdujesz? Mnie sie osobiscie szukac twojego bledu nie chcialo.

 

Ale znalazlem ci nastepny blad: jak wezmiesz 'stone of copper' czy cos to postac sie blokuje i nici z grania.

Pozatym jak chodzi to cale imie nad postacia i pasek zycia sie 'trzesie'. Lepiej wymysl wlasny skrypt paska zycia albo z tego zrezygnuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...