Skocz do zawartości

Zablokowane Java


pawcio3018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuje jak największej paczki gier java ( ilość mb nie gra roli ) żeby było minimum 1000 gier rozdzielczość to 128X160. Błagam tylko nie na rapida bo ciągle ktoś mi go zajmuje

Niestety wątpie, aby przy tak dużej ilości gier dalo się uniknąć łamania prawa(jakaś gra napewno nie będzie freewarem), a jak wiesz(lub nie) nie popieramy piractwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To nie jesteś chyba do końca poinformowany gdyż mogę mieć gry do 24 h i będzie to wtedy uważane za kopię zapasową

 

Guzik prawda. Znajdź takie prawo.

 

Link: http://forumprawne.org/viewtopic.php?f=3&t=68905

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Takie prawo dotyczy tylko Mp3.

Co do gier,filmów to raczej wątpie.

 

Mp3 też nie. Co do mp3 to jest tak, że twórca decyduje. Nigdy na odwrót.

 

Poszukajcie w kodeksie takiego przepisu...

 

Jeszcze jeden link: http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=3485

 

EDIT:

I jeszcze raz: http://e-prawnik.pl/prawo/data.php/dHlwZT0...xNiZjaWQ9MTA1OA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

Wszystkie pliki umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to jedynie próbki, które mają Was zachęcić do zakupu. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki zamieszczone na tej stronie nie zostały wrzucone na serwer przez właściciela tej strony. Są one własnością osób trzecich (zarówno jak i serwery na których leżą). Ta strona tylko gromadzi linki plików ogólnodostępnych w Internecie. Pliki są tu w celach testowych (lub informacyjnych) i należy je skasować po upływie 24 godzin od momentu ściągnięcia na dysk (w przeciwnym wypadku złamiesz prawo w Polsce). Oglądając stronę poniżej oświadczasz, że przeczytałeś powyższą informację i zgadzasz się z nią. Jeżeli akceptujesz powyższe warunki możesz wejść dalej do serwisu. Jeżeli nie akceptujesz natychmiast opuść tą stronę!!

 

Albo regulamin jest błędny,albo gnysek jest w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Albo regulamin jest błędny,albo gnysek jest w błędzie.

 

Regulamin nie stoi nad prawem. A w prawie nie ma nic, ale to nic o 24h (ani w ustawie o prawie autorskim, ani w konstytucji, ani w instrukcji obsługi miksera). Podałem link do strony e-prawnik.pl wyżej.

 

A czemu oni nie są karani? Ano, nikt nie zgłosił przestępstwa. Jak wam ukradną komórkę i nie pójdziecie na policję, to to była darowizna niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Jakie to jest dziwne te prawo ej ok przeczytalem dokladniej i ze nie mozna uzywac do celow komercyjnych nic nie bylo o celu wykorzystania tylko dla siebie prosze dajcie linka jakiegos moga to byc gry badziewnee byleby nie lamaly prawa

 

freeware znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem na Google znaleźć. Jest pełno stron z grami Java (i bardzo łatwo znaleźć jak się zamierza poświęcić minutę swojego życia na to, jak nie 30 sekund nawet), jednak żadnego konkretnego linku ci nie damy, bo większość gier zamieszczonych na takich serwisach znajduje się tam nielegalnie.

Poza tym: http://www.getjar.com/software/ <- tu masz freewarowe oprogramowanie na telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ok dzięki

PS: Ja już naprawde nie wiem ale sory Gnysek (coś mi te prawo i tak nie pasuje)

 

To idź na studia i się go ucz. Jedyne co możesz, to zgrywać utwory z radia na własny użytek, kupować oryginalne gry programy i muzykę uzyskując tym samym licencję na ich użytek i tylko zgodnie z nią i możesz wykonać kopię tych nośników, ale nie możesz używać obu na raz, oraz zapasowej nie posiadając dowodu posiadania oryginału. Kolega też nie może jej używać. Ot całe prawo. Natomiast licencję na daną muzykę / program tworzy już jej autor. Jeśli zezwala - możesz za darmo rozdawać na prawo i lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To źle, że nie korzystasz, bo nieznajomość prawa szkodzi. Jak popełnisz przestępstwo, to nikt nie pyta, czy znasz prawo czy nie, tylko zgodnie z nim cię traktują. Od nieskasowania biletu począwszy, na zabójstwie skończywszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...