Skocz do zawartości

Zablokowane Zbieram Team


Wiedzmak2

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram Team każdy kto chce się przyłączyć niech tu pisze. :lol2:

 

niedobrze mi jak widze teamy, nawet nie napisałeś czym zajmujący... jak się nic nie potrafi to najlepiej zwołać team,bo zawsze znajdzie się jakiś baran co zrobi za mnie wszystko a ja się podpisze w pierwszej linijce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja moge do Ciebie przyłączyć, tyle że nie znam GML. A na forum jestem żeby się pośmiać z takich jak ty. Idz do kościoła, wyspowiadaj się, ksiądz Cię napewno zrozumie. I pamiętaj:

Jezus Cię Kocha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja moge do Ciebie przyłączyć, tyle że nie znam GML. A na forum jestem żeby się pośmiać z takich jak ty. Idz do kościoła, wyspowiadaj się, ksiądz Cię napewno zrozumie. I pamiętaj:

Jezus Cię Kocha!

 

 

uważasz się za lepszego? popatrz do lustra i się pośmiej a potem wyjdź na ulice do ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackmaul jaja se robisz czy mówisz na prawde ? Ja bym sie mógł przyłączyć do do tego Timu. Głupio sie robi gry samemu, a jestem początkującym i chciałbym sie czegoś nauczyć.. Fajnie by było gdyby dołączył jeszcze jakiś grafik. Ja mogę zajmować się programowaniem. :D

 

Ten kto nie chce się należeć do timu niech nie pisze. Ludzie... tylko posty "nabijacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackmaul jaja se robisz czy mówisz na prawde ? Ja bym sie mógł przyłączyć do do tego Timu. Głupio sie robi gry samemu, a jestem początkującym i chciałbym sie czegoś nauczyć.. Fajnie by było gdyby dołączył jeszcze jakiś grafik. Ja mogę zajmować się programowaniem. :D

 

Ten kto nie chce się należeć do timu niech nie pisze. Ludzie... tylko posty "nabijacie"

 

on jest jeszcze bardziej początkujący niż ty <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest na poważnie,tak samo te wasze offtopy.

A niech sobie robi team,może kogoś znajdzie co was to obchodzi.

 

Z takim podejsciem nikogo nie znajdzie , zobacz na jego budowe topicu :D , emotikonka na koncu i przy nazwie jakby go to smieszylo i sobie jaja robil , nic nie zaprezentowal , nic nie zapewnil , zadnych konkretow .

 

@VanGogh

 

Posty z valhali raczej sie nie licza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz się za lepszego? popatrz do lustra i się pośmiej a potem wyjdź na ulice do ludzi...

Stara Ci ten tekst podpowiedziała? Czy sam podsłuchałeś jak się kłóci ze starym?

 

Warn. Za obraze uzytkownika i cwaniakowanie w pozniejszych postach

PsichiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby w Valhalli posty nie są liczone.

Ale jednak gdy ktoś zarzuci fajnym tematem to Admini już piszą że niby same offtopy.

 

Stara Ci ten tekst podpowiedziała? Czy sam podsłuchałeś jak się kłóci ze starym?

 

Tymon,jednak nie zawsze da się przymknąc oka.

 

@down-Mówiłem o dzieciarni,a tak by nie zachował się chocby 13latek+,chyba że umysłowo jeszcze siedzi w podstawówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wyjątek od reguły. ;P

Po za tym wspominałeś wcześniej o głupocie, a tutaj mamy przykład niewyparzonej gęby czy tam chamstwa, jak kto woli. Nie? ;)

 

Noo... tylko nie mów mi, że sam przez to nie przechodziłeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudek. No dokładnie, tak więc pozwólmy niektórym żyć w tej ciemnocie. Ewentualnie powoli i delikatnie wyciągajmy z niej niektóre osobniki. ;)

 

No Yoho. Czekam na Twą konstruktywną wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal. =)Uhonoruję każdą wypowiedź zgodnie z jej poziomem.

Że tak sobie pozwole użyć metafory... Nie Pierd*l - bez urazy ; D

 

Hmm a konstruktywna wypowiedź jest taka iż... Ten temat jest dziwny. Zgłaszają się osoby do tego teamu, a i tak zalozyciel je olewa... My tylko offtopujemy. Co się będe rozpisywał chujn*a i tyle... Zapraszam Tymon, wal na gg to pogdamy dluzej...

 

@PsichiX Dzięki, miło z twojej strony

Ja tez sie ciesze ;D

PsichiX

 

A teraz dawać warny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz. Jest "Valhalla - Bring it on!!!!!" Więc zgodnie z duchem tego działu należało by się rozpisać. =)

 

Rzeczywiście temat jest dziwny, choć równie dziwne jest najeżdżanie na dzieciarnię - ni pożytku, ni nauki z tego i ogólnie to tylko większy syf w skrzynce moderatorów i bulwersików na forum. No jak to z dziećmi. Do tego jeszcze jakby popatrzeć na ilość tego typu tematów. Kurcze, rzeczwyiście można by było popełnić jakiś masochistyczny i zbiorowy czyn z tego powodu. =D

 

Jednak jakoś ilość zgonów spowodowanych przez głupotę części użytkowników nie zauważyłem, co jest powodowane raczej dobrą pracą moderatorów ( pozdrawiamy PsichiXa! ) i administratrów jak i przyzwyczajeniem zwykłego użytkownika do tego typu żenady.

 

W skrócie, lepiej takie tematy zgłosić do sprzątających LUB zabawić się w inteligentne bluzganie nie łamiąc przy tym żadnych zasad LUB po prost lepiej olać.

 

Stosunek antagonistyczny między poziomami abstrakcji u ludzi prowadzi wymarcia obu stron konfliktu. =D

 

Na GG? Jasne! Jak skończę pracę. =D

 

Ludzix, to już raczej by uświadomić ogół bo nadzwyczaj irytujące jest ostatnio podejście większości do "nowych".

Ale oke, w sumie trochę przesadzam. =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...