Skocz do zawartości

Crab

Użytkownicy
 • Postów

  21
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Team
  po co?

O mnie

 • Płeć
  Male
 • Hobby
  Sport: Skateboard. <br />Języki: GML, C++. <br />Modowanie: Mount & Blade.

Osiągnięcia Crab

Chicken

Chicken (1/13)

0

Reputacja

 1. Crab

  Galeria Grafik

  Kapelusz Ray'a z CoJ ;)
 2. Crab

  Galeria Grafik

  tylko jakby ktoś poprawił mi kapelusz z westernu ;)
 3. To mnie troszkę zdławiło po przeczytaniu tego a później tego Dorobiona część przykładu nawet dobra, jednak nie uwzględniłeś wszystkich autorów, co równe jest tak jakby z kradzieżą. Zadaj sobie pytanie, jakbyś się czuł gdyby ktoś wziął teraz twój "przykład", zrobił z tego grę i napisał, że cały kod sam napisał?
 4. Co z tego, że masz no-ip jak zapewne nie przekierowałeś portów lub nie poprosiłeś kogoś o ich przekierowanie <_< . Nie podważać mojej odpowiedzi, ponieważ dużo siedziałem na robieniu serwerów do Mu Online na wewnętrznym ip. Niestety nie wiem z jakich portów korzysta Game Maker'owy MPLAY więc nie wiem za bardzo jakie masz przekierować więc tutaj musi ci pomóc np. Tymon bo on chyba stworzył przykład z użyciem MPLAY'a.
 5. Crab

  Lockerz

  BUMP (Boże Unieś Mój Post)? http://lockerz-alan.cba.pl/
 6. Crab

  Lockerz

  thx, tak nawiasem mówiąc http://lockerz-alan.cba.pl/
 7. Crab

  Lockerz

  Z stałym ip na pewno mi się to uda (każdy kogo znam ma stałe, w mojej rodzinie i w kolegach).
 8. Crab

  Lockerz

  22 maja jest restock :D
 9. Crab

  Lockerz

  Nie, podaj mi tylko swój email a ja ci wyśle zaproszenie. (nie musisz używać konta, wystarczy, że się zarejestrujesz) EDIT: To podajcie mi email ;D EDIT 2:wikku9 może mi pomożesz zamiast pisać durne posty wyjaśniające co to lockerz, bo chyba każdy mądry wie od czego jest google
 10. Crab

  Lockerz

  Prosiłbym wszystkich zainteresowanych chęciom pomocy oraz nie posiadającym konta lockerz o kontakt na PW. EDIT odnośnie postu wikku9: Double PTZ i koszulkę xD
 11. Jeśli programujesz od 3,5 miesiąca to jesteś słaby. Co bym zmienił: -Dał maski każdemu objektowi -Płynny ruch Pacmana co 32 pixele -Jakiś power-upek prędkości, bo jak cie 3 dopadnie to gameover -Naprawił tablicę highscore (po zapisaniu wyniku gra się nie restartuje) Jeśli byś choć tyle zrobił to byś dostał ode mnie te 2/5, ale niestety 1/5.
 12. Crab

  39DLL

  Jeśli masz wewnętrzne IP to nikt z zewnątrz się nie podłączy do twojego serwa (chyba, że przez hamachi). Jednak jeśli sam stawiasz serwer u siebie i łączysz się z tego samego komputera to powinieneś się połączyć. Jako IP wpisz 127.0.0.1. PS. W google wpisz "39dll site:yoyogames.com". Edit: Wewnętrzne IP są zazwyczaj zmienne <_<
 13. Allien - Ponny (skojarzenia... mój mały kucyk, mój mały kucyk ;D) Jednostka wroga na pierwszym screenie najbardziej oddalona na prawo zaprzecza prawu grawitacji, zrób trochę bliżej objekt od którego zmienia kierunek.
 14. Jest takie coś jak umuzykalnienie, ktoś po iluś latach szkoły muzycznej jest zagrać większość piosenek ze słuchu z dokładnie takimi samymi nutami. Jakby była sprawa o wykorzystanie muzyki to byście przegrali, szczęście, że to freeware.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...