Skocz do zawartości

Placeholder Name

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Placeholder Name

  1. PNGCrush nie miał jakiegokolwiek efektu. Ale okazało się, że kwestia leżała w tym że na starcie władowaliśmy całą muzykę do pamięci. Nowa wersja dema szybciej się wczytuje na przeglądarce. Cóż, człowiek się uczy.
  2. Dzięki za feedback! Poprawiłem nieco demo, odchudzając wersję Windows o 60 mega. Na wersję HTML5 jakoś nie miało to większego wpływu. Oprócz tego można otwierać menu opcji gry wciskając klawisz escape - standardowe rozwiązanie, powinno zrobić dostęp do opcji zapisu bardziej intuicyjny. Wybraliśmy zachodnią/pseudo-Disneyową stylistykę, by odróżnić się od standardowego w VNach stylu anime. Adela to pseudo-Disneyowa księżniczka, najwyraźniej podobnie jak Sissi w kreskówce. Generalnie jedną z podstawowych myśli stojących za grą było spostrzeżenie faktu, że Disney nigdy nie zrobił księżniczki która faktycznie zmagała się z obowiązkami i intrygami związanymi z jej pozycją. Jedynie planujemy użyć HTML5 dla dema, by uczynić je przystępniejszym. Akurat było trochę pracy z dostosowanie dema pod HTML5, a nadal gra nie działa poprawnie jeżeli wróci się z gry do menu głównego. Definitywnie nie będzie pełnej wersji w HTML5. IMO eksport HTML5 działa, ale nie należy w nim robić za skomplikowane rzeczy. Najzabawniejsze jest to, że nie do końca wiem o jakiej Adeli mówisz. 😆 Po wypowiedzi narratora otrzymujesz trzy wybory, które stanowią personality quiz, który daje 8 różnych wyników. W efekcie Adela może chcieć wszystkich zbawić, lub chcieć szybko uciec do swej komnaty, lub chcieć wykorzystać sytuację dla własnego zysku. I o ile zawsze myśleliśmy o wyborach które kształtują bohaterkę, w początkowej wersji skryptu pisaliśmy Adela jako postać Prawdziwie Neutralną, co było jednak mało ciekawe. Dlatego dodaliśmy quiz. Są VNy które kręcą się wokół innych rzeczy. Ace Attorney kręci się wokół morderstw, Zero Escape kręci się wokół przetrwaniu niebezpiecznej gry, Danganronpa kręci się wokół przetrwaniu niebezpiecznej gry z morderstwami... Mogę jeszcze wspomnieć kilka innych tytułów, choć to rzeczywiście mniejszość w gatunku. Ale kryminały/zagadki wciąż są pośród VNów. Grafika do interfejsu została wzięta z internetu. Pewnie dla pełnej wersji zaprojektujemy coś ładniejszego, ale na obecnym etapie wygląd interfejsu to był niższy priorytet.
  3. Tytuł: Court of Crowns Gatunek: Visual Novel Opis: W grze inspirowanej Ace Attorney, księżniczka Adela de Rex rozstrzygnie spory wielkiej wagi. Od jej decyzji będzie zależna zarówno przyszłość królestwa, a także jej samej jako przyszłej Kobiecie-Królowi. Jaką jednak monarchinią zostanie Adela? O tym zdecyduje sam gracz dzięki dynamicznej mechanice pozwalającej określić postawę bohaterki wobec problemów. W ramach tego unikalnego systemu przekonań w pełnej wersji gry gracze będą mogli wytworzyć nie tylko charakter bohaterki, odblokować nowe możliwości, ale też pokierować rozwojem księżniczki podczas jej drogi ku Koronie. Podczas gry bohaterce przyjdzie rozstrzygać spory, pozyskiwać informacje dzięki analizie dowodów, wykazywać nieścisłości w zeznaniach świadków, zaprowadzać porządek na sali, a także odkrywać nowe wnioski z porównań sprzecznych sobie spraw. W demie graczowi przyjdzie rozstrzygnąć zagadkę tajemniczej śmierci dwojga kochanków. Zwaśnione ze sobą rody są na granicy wojny, lecz przed sięgnięciem po ostateczność postanawiają odnaleźć sprawiedliwość w werdykcie Korony. Z nieznanego jednak powodu ojciec bohaterki i władca Królestwa Adelandrii, Lionel de Rex, postanowił właśnie jej powierzyć rozstrzygnięcie tego konkretnego sporu. Księżniczka Adela przygotowywała się do tej roli całe życie i nadszedł czas, aby zaczęła zdobywać zaufanie szlachty, które będzie niezbędne, gdy przyjdzie czas elekcji. Tylko dlaczego jej ojciec zdecydował powierzyć jej tak ważny spór? To jedna z zagadek, które przyjdzie rozwikłać grającemu. Download: https://placeholder-name-studio.itch.io/coc-demo - demo HTML5 + PC Rozmiar pliku: 264 MB Autorzy: Programowanie: Placeholder Name Studio Fabuła: Placeholder Name Studio Grafika: Placeholder Name Studio i parę artystów z internetu, są w creditsach Muzyka: Liczni artyści z internetu, są w creditsach Screeny: PODZIEL SIĘ Z OPINIĄ: https://placeholdernamestudi.survey.fm/feedback-do-dema NASZA STRONA: https://courtofcrowns.com/pl/ Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...