Skocz do zawartości

Zablokowane Konwerter


Nicolas

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pewien program o nazwie Polymaker 2. Jest to prosta aplikacja do robienia 'modeli' 3D, które dzięki odpowiednim skrytptom można odczytać w gemie . Bo jak wiecie modelowanie kodem może być nużące.

Ja aby ułatwić wam (i sobie) życie stworzyłem konwerter, który z pliku modelu (*.pm1) odczytuje kod który należy wstawić do drawa i zapisuje go w pliku nazwamodelu.txt w folderze z modelem co niezwykle (przynajmniej mi) ułatwia prace.

 

Linki:

Źródło

Polymaker 2

 

Plz oceńcie

 

THX dla Goomana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było ja:

tylko konwerta pisałem, a Polymaker 2 znalazłem.

 

Ten program i mój konwerter mają jakiś błąd bo tylko block działa <_< . Przetchwilą to zaobczyłem.

 

Wie ktoś co to zabłąd:

Error reading read.

 

Chyba podczas odczytywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem :] też dzisiaj go wygrzebałem (chodzi mi o Polymaker) :D Big dał ni do niego linka xD i sam chciał napisać taki konwerter, tak przyjamniej go zrozumiałem.

 

EDIT

Poprawiłem tego buga xD

http://xthost.info/Nicolas/konwerter.gm6

Musze też powiedzieć że narobiłem tam troche bałaganu :] ale nie miałem zbyt dużo czasu, zresztą wszystko działa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem, o którym spomina Tymon polega na zaposywania liczb zmienno przecinkowych za pomocą przecinka, a GM wyma kropki (np. 25.121515). Bład zachdzoi i w konwerterze, i w polymakerze (ten to nawet własnych modeli nie otwiera prócz block). A więc, aby używać modeli z Polymakera trzeba je przekonwertować naszym porgramem lub pozmieniać przecinki na kropki i użyć skryptu (żałosne te przecinki). A więc teraz proszę o ocenę naszego programu jako naprawy i konwertera by Nicolas i Tymon.

 

Sorka że pogmatwałem. Ale pisze to drugi raz bo był bląd :(.

 

Edit:

Dowiedziałem się, że Tymon zrobił, aby konwert odrazu naprawił plik pm1 i dodałem możliwość otwarcia plików pmo w celu ich naprawy.

 

Naprawiona wersja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeinaczaj mojej ksywy FRAJERMARKU

Frajer to gra w Bayerze Leverkusen:

freier_referenzen.jpg

:P :P :P :P

 

Pan Bigshit hm.. taky interes marny...

Zamiast "SHIT" mów "POO" (cytat z South Parka :P ).

czyli inaczej mówiąc, zamiast "gówno" mów "kupa" :P

 

A co do tego polymakera, to nie mogę się w nim coś połapać. Wolę anim8or.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Nie znajdziesz już tego, chyba że mam na dysku źródła. Trochę to stare i pewnie na forum YoYo pojawiła się nowsza i sprawniejsza wersja. Sprawdź.

 

A Feynorn i TuxMan po ostrzeżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...