Skocz do zawartości

Zablokowane Ważna sprawa


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdobodobnie dowcipnisie z GMCLAN znów zaczęli spamować na moim forum, zlokalizowalem adres ip jednego z tych spamerow, który jest z Poznania i chciałem się dowiedzieć kto zarejestrowany z GMCLANowiczow jest z Poznania lub okolic, a adminów proszę o IP tych użytkowników.

Nie dawajcie mi proszę warna wiem że to z GMCLAN bo tylko z wami się dzieliłem moim adresem forum. A tyle tego tam jest że poprostu...nawet przeklęstwa tam są. A jak już się dowiem kto zatym stoi do zgłoszę to do admina na fora.pl

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah

osobiscie nie mam pojecia kto to, a z drugiej strony jak bym wiedzial - to i tak bym nie powiedział. i wątpie że Ci ktoś pomoże.

Konfidenci na dno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska dla polaków, pole dla buraków :P

sprzedawaniu i konfidenceniu stanowcze nie.

@Down

Mam :) i już powiedziałem ;p

"mammaaa a pawełek to mi zabrał ggrabki"

"A krzysiu powiedział że jestem głupek"

ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś okrada Ci dom. Widziałem sprawdzę, ale nie pisnę słowa bo byłbym konfidentem. Głupie, nie?

Do tego tylko sprawca ma się czego bać.

 

No i przedstawiony tutaj problem jest dość powszechny na amatorskich stronach związanych GMclanem. Dlatego trudno nawet mi jest nie zareagować. :)

 

Sonique, przeginasz. Podaj mi na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okradanie domu okradaniem domu...zareagować trzeba, pewnie sam wykręciłbym znienawidzony 3 cyfrowy numer gdybym był świadkiem gwałtu czy morderstwa..

ale sprzedawanie nauczycielce ze ktos nie ma pracy domowej, czy ze sciaga, sprzedawanie policji ze ktos pali sobie zielone lekarstwo po kątach, dla mnie - nawet to dawanie reportów za to że ktoś walnął double posta, itp. to już przejaw ewidentnego konfidenctwa i tego nie toleruje.

"Są granice których przekraczać nie mozna, i granice których przekraczać sie po prostu nie chce"..

ja sie po prostu za dużo sprzedawania w życiu naogladałem, dlatego tak mnie to wqrwia.

@down

chciałbym, i pewnie bym dorwał :) ale bez dzwonienia po stóżuf prawa, zreszta co to za przyjemnosc, jesli ktos dokopałby im, i tym kimś nie byłbym ja? ;p żadna frajda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, to mamy podobne podejście do konfidentów.

Tylko z tą różnicą, że ja jeszcze nie toleruję głupoty, a tutaj mamy ewidentne jej przejawy. :)

 

Jeszcze jeden przykład. Ktoś robi Ci syf w ogródku, na klatce czy tam w domu dla "zabawy". Chciałbyś dorwać takiego gnojka? :P

 

Ja już wiem kto i co. Poprosił bym teraz o ładne "przepraszam" ze strony tych osób, albo sam to wyegzekwuję.

Nie musi być oficjalnie, wystarczy PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci tłumaczę Max.

Nie jest to pierwsza sprawa tego typu, już wcześniej zdarzało mi się słyszeć o tym, że prawdopodobnie ktoś z GMclanu robi syf na stronach, a pojawiał się ten problem gdy się link do strony pojawiał się w profilu użytkownika bądź ogólnie na forum.

Do tego wychodzi na to, że to cały czas te same osoby są odpowiedzialne za te numery.

No i mam osobiście dosyć zajmowania się takimi durnowatymi raportami. Dlatego sprawę wydaje mi się, że warto było by załatwić. :)

 

No i nikt tutaj nie będzie ponosił konsekwencji, pozwalam tylko, żeby winni sami załatwili tę sprawę. Chyba, że mam po prostu przekazać listę i dać działać Sonique na własną rękę, ale czy masz ochotę na większy bajzel? :P

 

Oczywiście można też było olać sprawę. Jasne.

Równie dobrze można zostawić forum użytkownikom. I rób ta co chce ta. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Prop:

Piszesz głupoty jak nigdy. Po pierwsze tu chodzi o forum Sonique'a a nie jakiejś innej osoby, więc twoje porównania są na miejscu, a po drugie raportowanie nijak się ma do konfidenctwa, ponieważ od tego zależy jakość forum, które on czyta... czyli przyczynia się do polepszenia jakości produktu, który nie tylko on sam "konsumuje" a także i inni. Jeżeli wolisz się kisić na forum bez zasad, gdzie każdy może robić co chce, przez co zaniża się jego poziom, to polecam zmienić witrynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raportowanie jest głupie. wolałbym kolesiowi powiedzieć, żeby przestał paskudzić stronę, ale nie mogę, bo dostanę warna za "zabawę w moderatora" salut.gif

 

o, i nie lubię 'cichego skarżepycytwa' -> żydostwo i chowanie się po kątach B)

 

Sonique -> czemu nie dałeś bana na ip tego osobnika co spamuje, tylko napisałeś temat na gmclanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już się dowiem kto zatym stoi do zgłoszę to do admina na fora.pl

Z góry dziękuje

Bo jeszcze go to zainteresuje. ;) Nie łatwiej byłoby zbanować jego numer IP a później wymagać przy rejestracji potwierdzenia mailem (Zniechęci to potencjalnych spamerów, będą zmuszeni podawać prawdziwego maila), niż biegać do przysłowiowej "mamy" o każdą pierdołę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prop:

Piszesz głupoty jak nigdy. Po pierwsze tu chodzi o forum Sonique'a a nie jakiejś innej osoby, więc twoje porównania są na miejscu, a po drugie raportowanie nijak się ma do konfidenctwa, ponieważ od tego zależy jakość forum, które on czyta... czyli przyczynia się do polepszenia jakości produktu, który nie tylko on sam "konsumuje" a także i inni. Jeżeli wolisz się kisić na forum bez zasad, gdzie każdy może robić co chce, przez co zaniża się jego poziom, to polecam zmienić witrynę.

nie nie mówie o forum bez zasad, zreszta sam uwazam ze gmclan wuglądał by głupio gdyby każdy robił co by chciał, bluzgał, doublu i triple postował. Zauważ że ja sam również zwracam uwage, kiedy ktoś np. nie zastosuje sie do regulaminu albo robi jakieś głupie wałki. ale nigdy nie wcisnałem i nie wcisne przycisku report. Ogólnie nie chciałbym - zeby i na forum - i ogolnie w kraju/swiecie itp. nie obowiazywały żadne sensowne zasady (bo byłoby gorzej niż w świecie wiedzmina, a logika zbrodni i tym bardziej kary w tej książce mnie po prostu rozwalała) - no ale z drugiej strony - małe porównanie - powiedzmy że nawet nie zastosowanie sie do szablonu w temacie dema bla bla bla.. ani to poważna zbrodnia, powiedzmy że w stosunku do realnego zycia i prawa - jak sikanie w miejscu publicznym - może sie nie podobac i budzic jakiś tam wstręt (zależy jak publiczne to miejsce), z drugiej strony przeciez nie zadzwonie na policje ze koles sika w krzaki w parku, nawet jak by go dojechali - zapłaciłby stówke mandatu (albo warna jesli o forum chodzi) - i co mi z tego? i co to zmieni? wg mnie tyle samo co słowne ochrzanienie - za którym jestem jak najbardziej - i już wie co robi źle - może i 100zł madatu/warn bardziej przemawia do rozumu - może, tym bardziej że jeśli takowego sikacza/spamiarza sami dorwią moderatorzy/straż miejska - mi nic do tego, niech go karają jak chcą - ale ja sie w te sprawy nie mieszam. Dorwią nie dorwią, ja nie jestem żadnym sędziom czy katem, nie znam człowieka, nie wiem jaki jest, a z doświadczenia wiem ze każdy ma swoje grzechy i grzeszki, jak ktoś ich nie ma niech pierwszy rzuca kamieniem, ja kamienia do ręki brać nawet nie zamierzam. Nigdy na nikogo nie nakablowałem, za nie wiem jakie przewinienie - i do puki nie bede czuć odpowiedzialności, powołania, czy po prostu potrzeby dorwania jakiegoś naprawde, ale to naprawde bad mutherfuckera (a na takie okreslenie trzeba sobie zasluzyc i to porządnie) - to nie nakabluje, nawet jesli on nie mial by najmniejszych oporow z nakablowaniem na mnie.

JEśli o to chodzi w sprawe wchodzi naprawde spora ilość subiektywności - ja jak mówiłem żyje wg. swoich zasad, a zwykły za przeproszeniem opierdol - ale jakis konstruktywny a nie wyssany z palca - do tego trzeba miec talent, nie wiem czy ja mam - bywa bardziej skuteczny niż kary materialne. I bardziej uczciwy.

 

I jak pisali poprzednicy - ban i tyle - soniq jestes adminem masz takie mozliwosci. po co naglasniac sprawe i wytykac palcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raportowanie jest głupie. wolałbym kolesiowi powiedzieć, żeby przestał paskudzić stronę, ale nie mogę, bo dostanę warna za "zabawę w moderatora" salut.gif

 

o, i nie lubię 'cichego skarżepycytwa' -> żydostwo i chowanie się po kątach B)

 

Sonique -> czemu nie dałeś bana na ip tego osobnika co spamuje, tylko napisałeś temat na gmclanie?

 

banowanie nic nie da. Chodzą se do różnych kafejek i tak piszą. A ja proszę o liste winnych osób w tej sprawie spamowania na moim forum.

 

EDIT:

Lowrider odpowiada w temacie. Na pewno strzeli jakąś głupote :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim kumplom podam tą stronę dopiero zobaczysz kto będzie strzelać głupoty...

 

Ty mi grozisz??Wiedz, że ty masz alibi w tej sprawie.Ale wszystko się może wyjaśnić. Wystarczy sprawdzić, który z tych IP z mego forum należy do jakiegoś usera z GMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...