Skocz do zawartości

XenoN Core


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Aby nie wprowadzać zbędnego chaosu na forum, w tym temacie będą dyskutowane wszystkie sprawy dotyczące XenoN'a.

 

Na pierwszy ogień rzucam wam to przetestowania program XenoN Scene: ProLogos Edition (do tworzenia scen w XenoN'ie - ta edycja jest do tworzenia scen do gry ProLogos (fps, wkrótce będzie o nim więcej informacji)). Proszę was byście sprawdzili czy interface programu jest prosty (bo jak wiadomo słynę z utrudniania życia użytkownikom przez dawanie zajefajnie trudnych interface'ów xD ).

 

XenoN Scene DLOAD

XenoN Scene Tutorial

 

Updated to version 1.1 (XS:PE v1.1, text tutorial, video tutorial, unlocked export mode)

XS:PE v1.1

 

Kilka screenów:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

 

Plus jeden screen pokazujący próbkę efektów XenoN'a:

Effect 1

 

EDIT: Jednak XenoN w wersji GEX będzie, ale premiera jest nadal nieokreślona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Dodany został krótki tutek o tym jak stworzyć prostą scenę. Link w pierwszym poście i tu: Tutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, poza obecnym tutkiem textowym jutro powinna być wersja wizualna (video xD) na youtube.

Tak więc program w miarę przejrzysty? Sugerujecie coś dodać/zmienić? :)

 

Pozdrawiam :]

logo_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

If you wanna... ;P

 

Będę wdzięczny, bo sam nie mam zbyt dużo czasu na zrobienie dobrego tutka video bo wciąż mam na głowie ulepszanie XenoN'a i jeszcze nauka...

 

Z ostatniej chwili: Wciąż mówie że XenoN to będzie, a za chwilę że nie będzie w GEX, bo mam mały problem z gm7, tak więc powstają prace nad osobną wersją silnika XenoN.GL jako DLL (pisany w c++) - całkowicie od podstaw pisany silnik grafiki i dynamiki 3D (nie korzystający z DirectX, ani z OpenGL jak nazwa sugeruje). Mam nadzieję że XenoN.GL będzie bardziej przydatny bo to załatwi problem spowalniania gier w 3D pisanych w gm. Ale jak wiadomo - coś za coś - premiera stanowczo się opuźni :/ Ale po to by grafika była lepsza i gry chodziły szybciej. DLL będzie działał także w GM. Nom, to chyba koniec newsa ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi double post ale dodałem wersję 1.1 z możliwością eksportowania scen + tutek textowy i video oraz przykładowa scena. Linki w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...