Skocz do zawartości

Pomógł [] [] [] []...


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Chodz propozycja głownie do Ranmusa to niech użytkownicy też się wypowiedzą.

Co wy na to zeby zrobić system,ile razy ktoś pomógł na forum.

Jeśli ktoś by pomógł to by się klikało na plus pod nikiem i np. gdy pomoże 50 razy to pojawia się logo gmclanu itd.

No z resztą wiecie o co chodzi.

Było by to dobre pod tym względem że niektórzy sugerują się tylko liczbami postów ,a nie tym czy ktoś pomaga Noobom na fourm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A co ja mam powiedzieć jak jestem tutaj już od 5 lat i swoje najlepsze lata aktywności i pomocy innym mam za sobą? :) Moim zdaniem to zbędne, bo taki licznik i tak niczego nie wnosi. Jak ktoś by miał dużo punktów nazbierane to co? Chyba nowicjusze zalali by go pm'ami, bo jak to tak. Tyle punkcików ma to na pewno pomoże, o! Wbrew pozorom to będzie działać właśnie na niekorzyść lidera rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adster

Taki przycisk spowoduje tylko natłok pomocy udzielanych "na siłę", czyli pojawianie się kolejnych bzdurnych postów. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład: Noob pyta jak zrobić gre, a ktoś normalny opisuje mu że musi zrobić silnik itp. i niech zaczne od czegoś łatwego, np. pacmana, niech zagląda do faq itp. itd. Noob by sie wkurzył i nie dał by żadnego plusa. Następnie inny noob napisał by noobowi 1, aby ściągnął jakiś przykład i zmienil grafike. Noob 1 obdarowywuje nooba 2 100 plusów. THE END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adster
up.

ale trzeba było by napisać konkretny powód plusa.

Taaaaa...i myślisz, że komuś (ale pewnie niektórym tak) się będzie chciało pisać takie "komenty"? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...