Skocz do zawartości

Team do tworzenia gier.


Kychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio z kilkoma kolegami wpadliśmy na pomysł, żeby sobie zrobić taką małą ekipę jak Rockstar czy EA games tylko oczywiście nie tak profesjonalną. Pomyślałem, że można dać tu ogłoszenie bo oprócz gamemakera pewnie wielu z was ma opanowane C++.

 

mamy już:

 

-scenarzyste

-grafika

-muzyka

 

ale potrzebujemy jeszcze kogoś kto to wszystko poskłada.

 

-kliku programistów którzy mają opanowane C++ itp. tak bardziej zaawansowanie.

-kilku modelarzy 3d (zmodeler itd.)

 

może coś z tego będzie, nie krytykujcie odrazu, może ktoś sie zkusi. zebrać sie 2 czy 3 programistów i pisaćgierke a reszta będzie dostarcząć, modele, tekstury, pomysły, muzyke.

 

chętni niech odpowiadają w poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Zieeeeefff...> Eeeee.... Znooowu teaaamyyy???? Mlask mlask... <chrrrr...>

 

Cóż, dobrze że część ekipy macie złożoną z ludzi którzy się znają. Szkoda tylko że najważniejszych części teamu szukacie w necie, i nie będziecie do końca ich znali (I mogą np. zawieść z termiami i cała sprawa pójdzie w pysk.).

 

[A co, pokrytykuje se i ponarzekam, o.]

 

@Tymon[na dole]: i w ten sposób obniżasz wartość moralną warnów. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Mamy w ekipie ziomka który naprowde sie muzyką zajmuje grałem w silent hilla i przychodze do niego a on se te muzyczki w fruity Loopie gra. Nie no koleś naprawde pro. Mamy też grafika, chłop naprawde sie tym zajmuje zawodowo, myśle, że w pierwszej dziesiątce w moim mieście jest.

A teraz ja, mam łeb, wiele osób to przyznało, mam fajne pomysły, bym mógł pisać scenariusze, fotografią sie też czasami zajmuje (textury itp.) ostatnio modelowanie troche próbuje jeszcze troche poćwicze i te łatwiesze elementy mógłbym robić i w ten sposób odciążyłbym modelarzy którzy mogliby sie zająć już trudnijeszymi sprawami. A czmu akurat ja? bo ja np jestem sumieny i nie żuce ekipy po tygodniu w fazie rozpoczęcia gry, mam naprawde fajne pomysły. Słyszeliście o grze suffering? a znacie ekipe która to zrobiła? ja nie znałem ani tej firmy ani gry była jako dodatek do gazety, ale zato druga część nowa kosztuje około 150zł ludzie poznali sie na tej firmir i uważają ich już za profesjonalistów, ja nie chce tego robić dla kasy, ale może też jako mały, nieznany team zrobimy jakiś hicior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o grze suffering? a znacie ekipe która to zrobiła? ja nie znałem ani tej firmy ani gry była jako dodatek do gazety, ale zato druga część nowa kosztuje około 150zł ludzie poznali sie na tej firmir i uważają ich już za profesjonalistów

 

I co nas to obchodzi? Painkiller też za granicą kosztował kupe kasy a w polsce był tylko dodatkiem do gazety. Po za tym, na pewno pod Sufferingiem nie podpisałby się Midway gdyby go robiła grupa amatorów. (Swoją drogą, fajna gierka, a to że znalazła się jako dodatek do gazety dziwić się nie powinno bo najpierw wyszło spod wydawnictwa CDA, a potem jako pełna wersja w samym CDA)

 

A oprócz samego opisu, można prosić o jakieś portfolio? Co oni tam zmajstrowali, skomponowali itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc znasz to. Ale chyba nie rozumiesz oco mi chodzi, z kim nei gadam nikt tego nie zna, ja to poznałem właśnie jako dodatek do gazety, ale nikt nie zaprzeczy, że gierka jest wypas a druga część jeszcze lepsza chodzi mi oto, ze nkt ze znajomych nei zna midway a takie gry robią i oco mi chodzi możęłaśnie niczym midway tylko jeszcze bardziej nieznani a zrobimy jakąś gites gierke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak pan grafik zapraszam na http://www.photoblog.pl/sp33d3r

 

a co do muzyki to zachwile spróbuje dodać. coś tam poszukam i wrzuce na upload narazie se to przeżyjcie

 

 

 

no tak, nie mogę nic znaleźć, ale na jutro kilka jego utwrkó wam podrzuce. A o mnie? no co o mnie. Zdjęć wam nie bede pokazywał bo poco? i tak te które będe robił dla potrzeb gry będą takie zwykłe, drzwi jakiś dom, takie tam. Ale naprawde, jak już sie zdecydujecie to gwarantuje, że poznacie moją pomysłowość, to na jutro piosenka. a po zapoznaniu się. Wzyscy programiści i modelarze prosze na GG 9007825 (ale to od jutra bo jeszcze muze wstawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafiki - fajne. :) Podoba mi się taki lekko zakręcony styl. Szkoda jednak że 90% grafiki całej to filtry i wklejane grafiki.

 

Muzyka - Eeee...

 

Zdjęcia - Też eeee... Ale pamiętaj, że nie sztuką jest zrobić foto na tekstury, ale je obrobić, uwzględnić światła żeby "kafelkownicy" nie robiły, i żeby sztucznie nie wyglądało i pasowało do ogólnego stylu gry, babababbababa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie w ulpaderze jest jedna piosenka jest jeszcze dopracowywana, ale ja wam wrzuciłęm abyście sie chociarz zapoznali. To kto chętny jakiś modelarz albo programista zapraszam na g 9007825

 

Używaj czasem "ż" i przycisku do edytowania posta!

Dawidsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

http://www.photoblog.pl/natusia247/6384729 no niezłe,kogo to jest strona?

A propo projektu nikt sie do was nie zgłosi z takim podejściem,moze sami powinniście sie uczyć c++,ja umiem dobrą obróbke robic,to nie znaczy nie ze jestem expertem ale przerabiałem rózne rzeczy.Ale wątpie czy mnie przyjmiecie a ja sie zgodze,mam duzo pracy przy projekcie,A wogóle to w czym wy ta gre tworzycie?

 

EDIT obróbke grafiki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.photoblog.pl/natusia247/6384729 no niezłe,kogo to jest strona?

A propo projektu nikt sie do was nie zgłosi z takim podejściem,moze sami powinniście sie uczyć c++,ja umiem dobrą obróbke robic,to nie znaczy nie ze jestem expertem ale przerabiałem rózne rzeczy.Ale wątpie czy mnie przyjmiecie a ja sie zgodze,mam duzo pracy przy projekcie,A wogóle to w czym wy ta gre tworzycie?

 

EDIT obróbke grafiki:D

 

 

Spójrz na datę <_< .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...