Skocz do zawartości

Mój kumpel ma proble...


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, mój kumpel z klasy ma problem, ponieważ jak był na wycieczce spodobała mu się dziewczyna, a on jej. Tylko że nie był w stanie się spytać o jej imię czy gg, i tera problem... Nic o jej niewiem, wiem tylko że mieszka w Rybniku, przeszukał wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja oraz wszystkie klasy, i nic z tego... A niechce mu się czekać rok na pewne ognisko co jest jak zwykle co roku, bo może ona będzie i się spyta o gg. Co poradzicie :mellow: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie na miejscu faceta nie przejmował, raz że to przelotna znajomość, a dwa, że tego kwiatu pół światu, to i tak w przyszłości znajdzie sobie inną i z tego wydarzenia będzie się śmiał :P a trzy że w tym wieku miłość nie istnieje, więc co najwyżej zauroczyli się sobą, i wszystko, a zauroczenie mija po dość krótkim czasie i tak znajomość by nie trwała długo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi gadał to nie ma 11 lat, ja pierd.... :lol2: , gadał że wyglądał na starszą...

 

Tak to jest, wszystkie dziewczyny dzisiaj wyglądają praktycznie tak samo. Nie zależnie od wieku. :S

Wystarczy użyć odpowiednich preparatów aby stać się laleczką Barbie.

@up: Zgodzę się w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, wszystkie dziewczyny dzisiaj wyglądają praktycznie tak samo. Nie zależnie od wieku. :S

Ludzie wychodzący na dwór (chociaż ci którzy robią sobie zdjęcia w drzwiach też powinni to wiedzieć) potrafią odróżnić 8-latkę od 18-latki. A Psikpsik znowu dobrze gada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wychodzący na dwór (chociaż ci którzy robią sobie zdjęcia w drzwiach też powinni to wiedzieć) potrafią odróżnić 8-latkę od 18-latki. A Psikpsik znowu dobrze gada.

No takie różnice wiekowe... Oczywiście.

Ale porównaj 13-sto latkę to 16-sto latkę. Typową oczywiście.

(Oczywiście różnice psychiczne są, czasami nawet wielkie.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się zastanawiał prędzej porównując 16-stolatkę z 18-stolatką, bo wtedy różnica jeszcze mniejsza, między 13 a 16 w wyglądzie różnica jest, zwłaszcza rysy twarzy. Macie zdjęcia siostry, koleżanki czy jakiejkolwiek dziewczyny z wieku 16 i 18 lat oraz 13 i 16? to sprawdźcie sami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy że w tym wieku miłość nie istnieje, więc co najwyżej zauroczyli się sobą, i wszystko, a zauroczenie mija po dość krótkim czasie i tak znajomość by nie trwała długo :P

 

Bo wszystko się opiera na pożądaniu i kontaktach seksualnych... Ale o tym już w szkole nie uczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter, nawet jeśli, to nie ma to nic do rzeczy. Grunt zeby problem rozwiazac, a komu to mniejsza o to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam poszukać innej, psychix dobrze pisał nie ma co zawęrzać horyzontów dla jednej lali kiedy pół świata czeka

Twój kumpel? czy ty ^^?

też mi śmierdzi wałkiem, kto by pisal na gmclanie glupi temar zeby ziomkowi pomóc? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...