Skocz do zawartości

Enfeeble


Morro

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Enfeeble

 

Gatunek: Shooter z elementami RPG

Opis:

Dawno temu, w krainie rządzonej przez ludzi panowała harmonia, spokojne i dostatnie życie. Ludzie korzystali z dóbr naturalnych nie przeszkadzając naturze w dopełnianiu ekosystemu. Niestety ludzie byli coraz bardziej zachłanni i wycinali coraz więcej lasów, wydobywali więcej surowców naturalnych. Dążyli do samozagłady lecz nagle na świecie zaczęły się pojawiać różne plagi. Spostrzeżenia uczonych się sprawdzały - zbliżał się koniec świata. Pewnego dnia z ziemi wytrysnęły wielkie strumienie dziwnej cieczy. Każdy kto znajdował się obok niej szybko odzyskiwał siły, leczył swe rany. Dotychczasowe rozterki skończyły się wraz z pojawieniem tej energii. Lecz nie potrwało to długo. Ludzkie pragnienie potęgi sprowadziło z powrotem na ten świat zło. Starsi uczeni nauczyli się kontrolować tą energię koncentrując ją. Okazało się, że

skoncentrowana mieszanka tej energii ma różne właściwości magiczne. Jako pierwszy opanował ją Wizjoner Kira. Po czasie wraz z grupką swoich podwładnych utworzył zaklęcie czerpiące moc z siły duchowej. Zaklęcie to sprawić miało by większość energii wypływającej ze strumieni skoncentrowała się w Kirze, lecz użycie go nie dało oczekiwanego rezultatu. Jedna pomyłka zmieniła losy całej ludzkości. Ludzie i zwierzęta zostały bardzo mocno napromieniowane tą energią w wyniku czego uległy rozmaitym mutacjom. Nowe rasy Ludzi były oczerniane, wyrzucane i zabijane. Odmieńcy uciekli z miast ludzkich jedynie po to by przetrwać. Mieli za to nadzwyczaj rozwinięte umiejętności - bardziej niż u zwykłych ludzi. W przeciągu tygodni powstawały wielkie miasta, w których chronili się odmieńcy. Ludzie zazdrościli im umiejętności i postanowili ich wszystkich wybić. Powstała I wielka wojna. Ludzie mieli liczną armię w porównaniu z Odmieńcami których była niewielka ilość. Ich lider Rew szybko wykorzystał magiczne zdolności do uzbrojenia każdego. W prawie każdym najeździe na miasta odmieńców wojska ludzi przegrywały nawet przewyższając ich liczebnie czterokrotnie. Odmieńcy bardzo dobrze opanowali zaklęcia dzięki czemu przewyższali wroga siłą. Ostatecznie Odmieńcy zaatakowali stolicę Ludzi gdzie żył Kira. Zmusili go do poddania się i opuszczenia zamku by już nigdy nie dostał się do władzy. Minęły lata i wszyscy już zapomnieli o walce, lecz wtedy Kira wyszedł z ukrycia i opanowawszy niektóre z zaklęć "przekonał" króla do popełnienia samobójstwa i znowu został przywódcą. Nigdy nie zapomniał tego co odmieńcy mu zrobili i postanowił się zemścić. Dopracował poprzednio napisane zaklęcie powiązania ze sobą energii ze wszystkich strumieni i użył go. Zyskał niewyobrażalnie wielką moc i postanowił się zemścić na Odmieńcach. Zaatakował swoimi oddziałami dwa miasta - Karthinval i Twinblades niszcząc je prawie doszczętnie. Niedługo ma zamiar zaatakować stolicę Etherwall z zamiarem zabicia Rewa. Robiąc to wywołałby II wielką wojnę. Twoim zadaniem jest temu zapobiec zabijając Kirę.

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja

Muzyka:
Narazie nie ma

Screeny:

Enfeeble_2009_06_24_14_43_10_95.jpg

Enfeeble_2009_06_24_14_43_25_44.jpg

 

Umieściłem nawet filmik na YouTube :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fajne efekty, ale jakoś nie złapałem klimatu po tym filmiku. Może przez okropną muzykę, ale myślę że gra ma niezły potencjał. Mam nadzieję że nie porzucisz projektu i coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyglada, ale jak ma byc po angielsku to musisz sobie kogos znalezc :P

Liczba mnoga od knife to knives, a nie knifes. 'Pieczec zywiolow' to 'Seal of elements' a nie 'element seal'.

 

A pozatym:

Ładnie wyglada, skille fajnie zrobione - moze bedzie cos fajnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem problemy (to chyba jedyne problemy jakie mam z angielskiego bo zawsze mam na koniec roku 6) z napisaniem że coś jest czegoś. Zawsze to myliłem np. amulet bestii [amulet of the beast] bestialski amulet? [beast amulet]. I nie martwcie się tego projektu nie porzucę tak jak Dark Rune, bo tamto porzuciłem tylko i wyłącznie dlatego, że dysk mi siadł i utraciłem dane

 

A, i knifes-knives to tylko literówka bo filmik na szybko robiłem. Muzyka się nagrała taka jaka leciała w winampie a że jestem fanem bleacha to słuchałem sobie akurat tego endingu bo taki się trafił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A tak btw. Nie na widzę ludzi co uważają, że słowa po angielsku lepiej brzmią, sorry ale taki już jestem :)

To dlaczego zamiast napisać "przepraszam" napisałeś "sorry"? Lepiej brzmi po angielsku?

 

A ta postać to tak jakby się dobrze przyjrzeć to wygląda na styl propy top-down :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...