Skocz do zawartości

NBA 2011


kubal09

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: NBA 2011

 

Gatunek: Sportowa :o

 

Opis: Jak mogę opisać koszykówkę? No więc - mamy 2 teamy i gramy 3min.

Można rzucić za 2 albo 3 punkty. Jest 5 opcji: Odebranie piłki, podanie, zmiana zawodnika, skok, rzut.

Gra na 2 graczy. Że to wersja demo to pewnie domyślacie się że jeszcze zostało dużo do zrobienia. Co jeszcze zrobię:

- Wybieranie składów

- Zawodnicy jakoś się będą nazywać a po strzeleniu kosza pojawi się napis kto strzelił

- Faule+sędzia - czyli rozgrywka będzie ciekawsza.

 

Jakby były jakieś bugi to piszcie tutaj.

 

Download: NBA2011byKubal09.rar

Rozmiar pliku: 2,40 MB

Autorzy:

Programowanie:
Kubal09 + pomoc z Yoyogames

Fabuła:
Fabułę? Jaką? Ale jeśli jakaś jest to kubal09 ^_^

Grafika:
Kubal09 używający profesionalnego programu "Paint" :P

Muzyka:
Muzyki brak

Screeny:

Początek "gry"

Akcja gości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na start daję 10/10.

- (minus) za sterowanie zrobione chyba kiedy byłeś na haju

- za grafikę (stojący kolesie wyglądają jakby byli bez spodni, arena wygląda jak... dobry grafik w paincie zrobi ci estetyczną i ładną grafikę. kupno lepsze aparatu fotograficznego nie sprawi, że będziesz robił lepsze zdjęcia, lepszy program graficzny nie sprawi, że twoja grafika będzie wyglądać dużo lepiej)

- za brak dźwięku (kiedy na lekcji W-Fu gram w koszykówkę, mam wrażenie, że za chwilę ogłuchnę, a tu)

- za menu ( :[ )

- za brak AI komputer

- za brak kompatybilności z notebookami (ja tu nie mam normalnego numpada)

4/10 -> 2/5 have fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie pierwszego gracza jest do d*** pograłem trochę z siostrą wygrała dwa pierwsze mecze ale jak się przyzwyczaiłem do sterowania to orżnąłem ją 17:4 i się obraziła ;) kurde ale pograł bym sobie w NBA 2k10 tylko nigdzie dema nie mogę znaleźć bo podobno jest.

 

Ale wracajmy do oceny

Grafika 2/5

Klimat ----

Pomysł 3/5 Nigdzie nie widziałem jeszcze kosza

Grywalność 4/5 Tylko trzeba się przyzwyczaić do sterowania i grać z jakąś inną osobą

Ogólnie 9/15~3/5

 

A i zmień tytuł bo to co pokazuje gra wcale nie przypomina najlepszej ligi światowej koszykółwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, tylko to sterowanie do d**y;

jak gram jednym kolesiem w drużynie to zamiast w gore idzie w dół,a drugi dobrze działa czyżby różne funkcje ruchu dla każdego obiektu?? tak to nawet ea games nie robi :)

 

edit. 1 zawsze nabija mi 2 pkt, piłka odbita od ściany tez zdobywa pkt :) nie wiem jak w NBA ale w europie chyba nie można podać piłki z powrotem za połowę??

edit.2 ja bym sugerował dodania cienia do piłki (tam gdzie spadnie w przypadku gdy leci pionowo),i jakiś znaczków jak gracze są poza widokiem na brzegu ekranu lub mapę bo trudno się połapać, może jestem już stary ale nie ogarniam tej kuwety.

edit 3. usunąłem parę buziek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik strasznie skopany, sterowanie wogóle od drugiej strony, nie wiadomo co jest co.

Poza tym wiem, że najłatwiej zrobić grę wyłącznie dla dwóch playerów żeby ominąć problemy przy AI, ale jak chcesz iść tą drogą, to nie masz co brać się za takie projekty.

Co do grafiki, to już ktoś wyżej napisał, że zbyt ciekawie to nie wygląda;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

ściągnąłem

pograłem

pomyślałem i stwierdzam że 4/5 się należy.

 

Grafika nie jest najważniejsza tym bardziej w demie.

Gra ma wielki potencjał, po spojrzeniu na screeny myślałem że będzie można do kosza rzucać tylko z naprzeciwka, ale na szczęście się myliłem.

myltiplayer też fajna sprawa.

 

Sterowanie trochę nie halo ;p;] ale jakoś doszedłem.

 

Ogólnie myślę że jak poprawisz grafikę, zmienisz sterowanie, dodasz parę udogodnień to może być coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, spodziewałem się czegoś lepszego... ;|

 

Tragiczna grafika, animacje, nienaturalne poruszanie się graczy, sterowanie, kolizja piłki pomiędzy graczami, brak najmniejszego wpływu na celność strzału (bynajmniej nie zauważyłem, abyśmy mieli jakiś wpływ), i po prostu - nie dałem rady grać sam ze sobą dłużej niż minutę, max dwie.

AI czy dźwięki też by się przydały, ale odpuszczę, bo to w końcu demo.

 

4/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...