Skocz do zawartości

Przykłady


Ziom

Rekomendowane odpowiedzi

moze on ma gre w innym stylu niz ja

Styl nie ma zadnego znaczenia. CZy grafika w grze jest w stylu parlax czy parrel to naprawde nie ma znaczenia. A moze mowiąc STYL chodzilo ci o rodzaj gry? ??

Ale to takze jest beznaczenia. Strategia , strzelanka czy logiczna gra może pomiescic taką samą liczbe objektow i moze miec taki sam rozmiar( A o ile wiem to te wartosci są nieograniczone) Oczywiscie ze im wieksza gra tym bardziej sie ścina ale nie wyskakuje zaden błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiscie ze im wieksza gra tym bardziej sie ścina ale nie wyskakuje zaden błąd

 

No mi tez BŁĄD nie wyskakuje tylko poprostu nie działą jak nalezy!!!!!!

PS Mam sporo dzwięków i muzyczek znaczy muzycek pare ale dzwiekuw duzo i ponad 100 objectów i 9 roomów :P tylko ze ja chce miec pare razy wiecej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAA tam dobrze ze prawie cała jedna czesc sie zmiesciła tylko ze bez zakonczenia które i tak by nic nie dało jak błąd jest :P ale tak to giera nawet fajne jak na moją pierwszą :P tylko ze krótka bo sie przechodzi ją w 15 min :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spakowana!!! A czy ktos by mi mógł na LYCOS'ie umiescic bo ja jakos nie moge :(!!!??? Tylko nie wiem w jaki sposób temu komuś tą gierke przesle ale to szczegół :P chyba ze przez GG ale tez nie zawsze sie da (chyba ze ktos ma neostrade to sopko)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...