Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online NOWA WERSJA


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

No a więc jest godzina 9:30 i jestem jak zwykle po nie przespanej nocy :( Cóż, najgroźniejsze bugi na 90% zostały wyeliminowane.

Tutaj znajduje się lista zmian oraz poprawek:

 

http://almora.gmclan.org/buglist.html

 

No i należy ściągnąć całego klienta na nowo, ale spokojnie teraz .exe zajmuje 5 mega :) także kolejne updaty będą szybko szły :)

Pozdrawiam i miłej zabawy :thumbsup:

 

LINK: Almora - Online v0.52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Elvis - Ty to mas refleks stary :rolleyes: .

 

He he - a znowu sobie powiedziałem, że dziś będę pracował. Dlatego mam nadzieję, że błędy nadal są i mnie wywali zanim przyrosnę do kompa ;).

 

Oczywiście dam znać jak tylko znajdę coś dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej podłączyłem się - może po prostu Almorę "wybił z rytmu" komunikat firewalla ;).

 

Poza tym podoba mi się nowy power czarów, choć teraz Fireball jest mocno przegięty - 3 punkty many za czar niewiele słabszy od Raina (15 many) to chyba lekka przesada. Teraz mogę solować fireballami hell-spidery, a przed pachem nawet ich nie ruszałem.

 

He he - coś czuję, że spędze nieco czasu przy tej wersji ;).

 

Acha Borek - i pamiętaj format mp3 też jest płatny :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Thompson chce sobie zarobić ;). Takie życie. Jeśli umieszczasz mp3 w gierce, to musisz zabulić 2500$ za licencję :(.

 

A co do samej gry - mogę faktycznie stwierdzić, że buga "sound only" już nie ma. Grałem sobie ponad godzinkę i wszystko w jednym podejściu.

 

Kupiłem sobie wszystkie najlepsze bajerki, wyczyściłem dungeon kilka razy i trochę się znudziłem ;). Niestety teraz trzeba dać Borkowi czas i czekać na wersję z szerszym obaszarem i nowymi potworkami.

 

Tak czy inaczej - grało się oczywiście wspaniale. No i teraz biegając w Red Robe z świecącą laską, i naparzając potworki Fireballem, poczułem się jak na maga przystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tą samą opinię co Pieter6 :) Ale coś z tym drugim serwerem się stało bo nagle mi gra zwolniła tempo (jak bullet time :P ) to chciałem zrobić reconnect ale potem jak się logowałem to wyskoczyło connection failed. A w statach serwera pisze że online- red error. Co to oznacza?

 

EDIT: Ajajajaj czemu offline, a zaczęło mi dobrze iść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie mam dylemat czy pograć w almore czy w dark messiah might and magic, kurcze a myślałem że nic mnie nie odciągnie od dark messiaha :) Wieczorkiem spróbuję nabić jakiś lvl bo puki co z lvl 3 nie za bardzo moge poszaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedź Borka na twoje pytanie:

Dlaczego? bo to tak jak pożyczyć komuś rower z przebitymi dętkami... Ta gra jest w wielkiej fazie naprawiania bugów, po co mam każdemu rozdawać serwery? będzie przez to tylko więcej pytań. Dopracuje jedną wersję, a później się pomyśli, po drugie wszędzie będą nOOby, które grają na swój sposób, nawet na prywatnych serwerach, a jeżeli wyselekcjonujesz bardzo dokładnie, to nie będziesz miał z kim grać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LittleFish, mówisz poważnie? przydałby się teraz serwerek taki chociaż do testów :)

 

Dlaczego? bo to tak jak pożyczyć komuś rower z przebitymi dętkami... Ta gra jest w wielkiej fazie naprawiania bugów, po co mam każdemu rozdawać serwery? będzie przez to tylko więcej pytań. Dopracuje jedną wersję, a później się pomyśli, po drugie wszędzie będą nOOby, które grają na swój sposób, nawet na prywatnych serwerach, a jeżeli wyselekcjonujesz bardzo dokładnie, to nie będziesz miał z kim grać :/

 

Tylko, że teraz nie ma jużtylu błędów, przede wszystkim ( only sound ) bug wyeliminowany :)

Little, a jakie to jest łącze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj 12mb/7mb upload; 100gb bandłiczu (tygodniowo)

 

almora Online

 

Status: (Thursday, 01 March 2007, 16:33:01)

 

83.17.239.227 -> OFFLINE

217.153.5.70 -> OFFLINE

 

almora Offline

 

gra tak sie powinna nazywac. btw ingame powinien byc stan serwerow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to nieźle :) To chyba jakieś firmowe łącze? Cóż... musiałbym tylko dorzucić parę rzeczy do serwera i możemy próbować. Powiedz mi jeszcze jak wygląda sytuacja jak np. serwer padnie? Ma jakieś szanse na restart przez kogoś?

 

Kurcze fajnie by było :) Sam by pograł od nowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...