Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

...on mówi o emulatorach DS'a, cioły.

Sam jesteś cioł, o! XD Skoro napisałem, że grałem w tą grę, to ciekawe jakim cudem uruchomiłbym ją na VBA. Ok, nvm.

 

Najlepiej jest użyć pomijania klatek (jak już Marmot napisał). W którymś emu DSa musi być taka opcja (pamiętam, że była).

 

btw. grałem w digimony i tam nic się nie zacinało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego przed napisaniem posta sprawdziłem co to no$gba. To emulator GBA i NDSa.

 

I myślę, że to pomoże:

Weź sobie pobierz NO$GBA 2.6 z torrentów i w emulations options, render wybierz sobie nocash, a w emulation speed - wybierasz Real time Auto i grasz na super prędkości. Ja tak zrobiłem i mi wszystko działa cacy :) nie zapomnij zmienić save type na flash 512 :)

-----------------------------

Jak chcecie żeby gra chodziła na wysokich obrotach to jeszcze dźwięk wyłączcie

i to na tej stronie, gdzie napisałeś wiadomość z tą samą prośbą(przedostatnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. To posiadam kamerkę internetową Trust Webcam cośtam. Działała dobrze - potem po formacie zgubiłem płytkę ze sterami. niedawno znalazłem, wgrałem i oto co robi kamerka:

 

lal wat

;/

 

Na chwilę po włączeniu jest strasznie ciemno potem na pół sekundy się przycina ( wtedy obraz jest dobry ), a potem robi się takie coś.

 

halp me plx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. To posiadam kamerkę internetową Trust Webcam cośtam. Działała dobrze - potem po formacie zgubiłem płytkę ze sterami. niedawno znalazłem, wgrałem i oto co robi kamerka:

 

lal wat

;/

 

Na chwilę po włączeniu jest strasznie ciemno potem na pół sekundy się przycina ( wtedy obraz jest dobry ), a potem robi się takie coś.

 

halp me plx.

 

 

Zobacz czy dalej bedzie sie walić w świetle dziennym ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wystarczy że ktoś mi powie jak wejść w subeditcie w ustawienia audio, bo ja nie mogę znaleźć.

w media player classic udało mi się, przestawiłem o 2300ms i jest ok, ale napisów mi nie otwiera. (tak mam tą samą nazwe filmu co napisów, i te wszystko ustawieniach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy używam od dłuższego czasu kompa, gdy chodzi od jakieś godziny , gdy odtwarzam mp3 dźwięk momentami skacze przez 1 sekunde, znów jest dobrze i zaraz znowu skacze.. co może być przyczyną?

 

Zwiększ pan bufor w opcjach odtwarzacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...