Skocz do zawartości

Jak zrobić wirusa *.bat


Jedi_Master2

Rekomendowane odpowiedzi

robie sobie taki maly pliczek:

 

@echo off

if exist alcohol 120% goto kopiuj

if not exist alcohol 120% goto plik

:kopiuj

md wirusy

copy con wirusy\wirus1

:plik

md proba

copy con proba\nieudana

 

mam taki plik alcohol 120% ale niemoge wpisywac odstepu pomiedzy alcohol a 120%..... czy jest jakis znak ktory oznacza odstep??????

 

ok thx

 

bede gral ok bede ok 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wiem marmot :):) >D

 

wpisalem normalnie alcohol 120% i mi tylko pokazalo ze "120 nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnetrzne lub zwnetrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy" ale to dziala:)

 

co to za klan gm? moge dolaczyc?

 

lol ale sygnatura :o

:o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy komenda find jest poprawna?

jak ja powinienem napisac? np?: find *.txt\ciag_znaków

?????????????????????????????????????????????????????

jaka jest komenda do wklej??????

poniewz jesli zrobie copy to jakos to musze wkleic..... jaka komenda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copy – kopiuj plik (co? dokąd?) np. copy list.txt c:

Opis z comernet.pl

 

list.txt

list.txt to nazwa pliku, który chcesz skopiować (musisz "być" w tym folderze, w którym jest ten plik)

c:\

Ścieżka do folderu docelowego (tam, gdzie wklejasz (w tym wypadku na c:\))

 

Tak to zrozumiałem. Kiedyś (jakieś 3-4 lata temu) musiałem przez niecały rok używać tylko dosa (winda mi się schrzaniła,na DOSie mogłem grać tylko w Liero :) ). Niestety-wszystko pozapominałem i nie wiem, czy moja interpretacja jest poprawna.

 

co to za klan gm? moge dolaczyc?

Co do GMclanu-obwieszczam Ci uroczyście, że (werble) JESTEŚ CZŁONKIEM GMCLANU :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja powinienem napisac? np?: find *.txt\ciag_znaków

Find nie jest od szukania plików, tylko od szukania jakiegoś fragmentu tekstu w pliku. A gwoli ścisłości, to pisze się to tak:

find "ciąg znaków" c:\

jaka jest komenda do wklej??????

poniewz jesli zrobie copy to jakos to musze wkleic..... jaka komenda?

Copy odrazu kopiuje plik tam gdzie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłeps, a co, czyż nie należymy do jednej wielkiej Wspólnoty Wyznawców i Wielbicieli Game Makera ?? (w srócie WWWGM :P) Oczywiście, że tak ! A to czyni nas właśnie członkami naszego wspólnego klanu, który tworzymy na fundamentach własnych zainteresować, problemów, pomysłów... :D

 

Jak to jakie rozszerzenie ma gadu-gadu albo Intenet Explorer ?? Chyba .exe xD A jak ikonki to kompletnie nie kapuję, masz na myśli folder z ikonkami ?? Dla gadu-gadu to będzie folder programu a dla Internet Explorer'a to w shell32.dll w windows/system32 ...

 

Z tymi ikonkami do gg to skojarzył mi się taki bubel "Nowe ikonki gg 7.0" zrobiony w .cmd, co to cie pyta "czy chcesz nowe ikonki do gg ??" i jak klikniesz "t" i enter to ci kasuje cały folder c:\windows\system32... xP...:P Oczywiście nieodwracalnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ikonkami do gg to skojarzył mi się taki bubel "Nowe ikonki gg 7.0" zrobiony w .cmd, co to cie pyta "czy chcesz nowe ikonki do gg ??" i jak klikniesz "t" i enter to ci kasuje cały folder c:\windows\system32... xP...:P Oczywiście nieodwracalnie xD

 

chodzilo mi o ikone skrótu do gadugaudu

 

a jesli jest internet explorer to jak to mam wpisac? internet_explorer ? czy moze internet%explorer ?

 

a i kto ma najlepszy level na tym forum? marmot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam ja mam takie pytanie bo kiedys mi taki typek wyslal wirusa na kompa i powiedzial ze to jest autopacher plik byl w bat i jak go wlaczylem to mi sie ladowalo do 100 % i gosciu kazal mi sprawdzic dysk c i mi caly polknelo czyli mialem wolnego 20 gb i tyle mi zajely jakies utwozone pliki o moim imieniu w w windowsie ze mialem 500 mg wolnego puzniej sie zkaplem ze sa jakies foldery utowzone i usunolem < ja mam pytanie jak takie cos moge tez zrobic>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Witam ja mam takie pytanie bo kiedys mi taki typek wyslal wirusa na kompa i powiedzial ze to jest autopacher plik byl w bat i jak go wlaczylem to mi sie ladowalo do 100 % i gosciu kazal mi sprawdzic dysk c i mi caly polknelo czyli mialem wolnego 20 gb i tyle mi zajely jakies utwozone pliki o moim imieniu w w windowsie ze mialem 500 mg wolnego puzniej sie zkaplem ze sa jakies foldery utowzone i usunolem < ja mam pytanie jak takie cos moge tez zrobic>

dobre, że nie 500 ml bo by zwarcie było

 

robisz pętlę for np. do 100 a w niej:

tworzysz plik, robisz pętlę for np. do 10000 a w niej zapisujesz dowolne znaki w pliku, kończysz tą petlę zamykasz

 

no i masz już 100 plików w których 10000 razy powtarza się dany ciąg znaków. a wystarczy zamiast pierwszej pętli for dać while (1=1) i już komp na amen się zwiesi i zapcha plikami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for( i = 0; i < 999999; b += 1 )
{
    game_save( i );
}

 

czyli jak dam to to co sie stanie ? bo ja sobie chce przetestowac jak to dziala naprzyklad : 10 plików w moje dokumenty zeby sie zrobiley

 

Daj to w step, zapisz w folderze jakimś tam, uruchom, i w folderze w którym to zapisałeś pojawi się 999999 savów z gry. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...