Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

jw. Żeby móc wznawiać ściąganie z rapida, to trzeba mieć tam konto premium. Wtedy wystarczy ściągnąć ich autorski program do ściągania plików Rapidshare Manager i tam masz wznawianie oraz masę innych użytecznych opcji jak np. weryfikacja linków pod względem dostępności itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OpenOffice.org jest w całości darmowy i zajmuje o ile dobrze pamiętam ok. 200MB, więc wcale dużo to nie jest. Nie wiem po co Ci trial. A osobno raczej nie ściągniesz.

Bo przypuszczałem że pewnie jest płatny. Ale skoro darmowy to ściągne. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się zdaje, to all player jest odtwarzaczem, a nie edytorem...

Może bardziej się sprecyzuje - Jak wiadomo, niektóre odtwarzacze mp4 nie mają opcji wyświetlania napisów w filmach... Chodzi o to, że chcę plik avi złączyć z plikiem txt... W tej formie że napisy są wyświetlane w formie graficznej, a nie generowane na bierząco. o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie:

Czy ktoś z was ma lub wie skąd można ściągnąć program muzyczny podobny do movie makera. To znaczy z takiej listy wybiera się instrument jego brzmienie i umieszcza się na lini czasu. To znaczy każdy instrument ma swoją. Po puszczeniu w danym czasie instrumenty razem grają tworząc muzyczkę. Widziałem ten program u kolegi lecz on już go nie ma i zapomniał jak się nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...