Skocz do zawartości

Zablokowane Bany


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

will - powstaje nowy gmclan.

ziom - nie spamuj, bo podzielisz los poxipola. naucz sie nie wtracac bezsensownych postow gdzie sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

will - powstaje nowy gmclan.

Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałem ale mi chodzi o użytkowników i ich postawy. Moderacji z resztą też. Nowy wygląd gmclan'u nic nie zmieni. Żeby się otworzyć użytkownicy muszą dorosnąć(nie chodzi o wiek). Żeby przyciągnąć innych trzeba mieć coś nowego i pokazać się z dobrej strony. Pisaliście coś o własnym gm to mogło by przyciągnąć innych nie tylko pl. Bez obrazy ale twój silnik nie jest łatwy ani elastyczny. Ludzie nie potrzebują czarnych dziur czy dziur ozonowych. Zbierzcie się razem i napiszcie np: silnik typu unity dla 2d. Wiele osób narzekało na to, że tryb 2d w unity jest kiepski i to jest luka w, która możecie się upchać. Jeśli nawet nie od nowa to przerób swój tak aby odpowiadał takim wymaganiom. Jeśli nawet nie tak mocno do przodu to chociaż zapanować nad tą bandą tak żeby nowi użytkownicy nie byli odstraszani po swojej pierwszej grze przez pajaców, którzy potrafią tylko spamować. Kij, że ktoś zrobił syf i z przykładów ale dla kogoś nowego w gd to jest niebywałe osiągnięcie i nie ma co narzekać nawet na 1k pacman'ów czy catch the clown'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojo: tego juz zdradzic nie moge

will: nie mowie o wygladzie, ani nie mieszaj w ten temat xenona bo nic on z nim wspolnego nie ma, a tylko sie wysilasz bez powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMClan to teraz miejsce spotkań i przykro mi że zapanowała na nim cholerna dygresja. Statystycznie patrząc od 2004 roku, spada ilość dobrych pełnych wersji gier i programów ukończonych w 100%. Niestety, plaga młodzieży (w tym ja) chęcią i zapałem są w przodzie, ale zachowaniem i umiejętnościami w tyle. Wszystko po najmniejszej linii oporu. Mówiąc o wszystkich, wliczam też siebie, bo sam ostatnio dla żartów trolluje, co nie jest teraz obce innym na tej oto stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4tk nie jest wporzo, fakt, CZASEM bywa zabawnie ironiczny, ale to tylko czasem, i nadal pozostaje durnym dzieciuchem w zachowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ranmusa nie ma ch**a we wsi, wiec nie ma co się spinać. Zamknąć temat i dalej dążyć do zagłady licząc że kiedyś ktoś to naprawi. Lepiej tak, niż żeby gmc sie rozpadło przez durne kłótnie adminów i userów, zaczynające sie teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
4tk nie jest wporzo, fakt, CZASEM bywa zabawnie ironiczny, ale to tylko czasem, i nadal pozostaje durnym dzieciuchem w zachowaniu

Nic do ciebie nie mam ale porównując twoje joki z shouta z jokami 4tk to ;) ( chociaż nie mówię, że zawsze mu wyjdzie, i że twoje zawsze są słabe )

 

:borek:

 

 

GMClan coraz niżej upada, co można zresztą poznac po tym, że 90% nowych postów pojawia się w Valhalli. Nikomu się nie chce robic gier, każdy po chwili porzuca swoje projekty, ot co. Do tego ostatnio admini przymykają oko na wszystko, ale co mi tam, w sumie to nie mój problem.

 

Zresztą jest tu sporo osób, którzy z robieniem gier nie mają prawie nic wspólnego, a jakoś nie przeszkadza im to w spamowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam się naprawdę chce tak pieprzyć jaki to gmclan staje się gorszy?

osrać to i tyle, nie musicie tu siedzieć

a jeśli ktoś nie wyobraża sobie życia bez tej strony, to jest przegrywem

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
wam się naprawdę chce tak pieprzyć jaki to gmclan staje się gorszy?

osrać to i tyle, nie musicie tu siedzieć

a jeśli ktoś nie wyobraża sobie życia bez tej strony, to jest przegrywem

pozdro

Już chciałem strollowac, ale nie będę się przyczyniał do upadku strony

 

:borek:

 

 

 

edit: nikas, boję się twojego avka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
czy jeśli robię grę półtora roku to się do nich zaliczam? :(

Ty jej nie-robisz półtorej roku, a to jest różnica ;)

Nie, chodzi mi bardziej o tych w stylu cory, czy greli.

 

edit: firemark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy sobie szczerze

to forum nie upada przez takich jak core

oni zapamiętają w pamięci jako śmieszne nieszkodliwe trolki

ale takie czteryteka, smo czy inne grele nie są śmieszne, tylko strasznie irytujące i to oni zaniżają poziom tej strony

ale spokojnie, jestem jeszcze ja ehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos wszyscy "lubia" 4tk, tylko nie ty, yxe. Czyli albo to 4tk zalazl tobie tak mocno za skore, albo to inni robia ci na zlosc

 

A jesli chodzi o liste do zbanowania to ja jestem szczesliwym przykladnym obywatelem i niektorzy naprawde wedlug mnie powinni odejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ja sie zrobiłem jakiś sztywny na starość, albo za bardzo w pamięc mi wpadła sytuacja z fortkiem na czacie pokazującym cycki, bleh O.o to i inne superdziecinne zachowanie spowodowało że 4tk jest i będzie dla mnie dzieciuchem, dopóki jego zachowanie nie przewyższy jego dowcipu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...