Skocz do zawartości

Thurstan


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Thurstan ( Aktualna wersja: 0.01 )

 

Gatunek: bMMO RPG

 

Opis:

W grze wcielamy się w mieszkańca Imperium, nad którym panuje tytułowy król Thurstan. Jest on złym władcą dla swoich poddanych czyli

także dla Ciebie, przez co nasz bohater będzie walczył głównie z wojownikami Imperium. W grze nie będą występowały "magiczne"

przedmioty oraz tego typu rzeczy. Gracz do dyspozycji ma prosty ekwipunek składający się z wszelkiego typu mieczy, tarczy, zbroji itp.

Dodatkowo wprowadzona zostanie możliwość tworzenia przedmiotów przez gracza w sposób jak najbardziej "realistyczny" tzn. Gracz kupuje

w sklepie siekierkę, zdobywa gałąź, potem też np. nożem zaostrzy ją i w ten prymitywny sposób zdobywa broń którą może sprzedać za drobne pieniądze. Oczywiście gdy nabierzemy umiejętności z takiej gałązki będziemy mogli zrobić np. strzały, posiadając groty oraz pióra. W grze będą występować także rudy żelaza,złota,węgla,gliny. Gracz wykopie sobie taką rudę żelaza w specjalnym piecu przetopi to na sztabkę, potem uda się do kowala aby wykuć u niego np. hełm.

 

 

Autorzy:

Programowanie: Markuz ( Ja )

Fabuła: Markuz ( Ja ) , ( Szukam osoby od fabuły )

Grafika: Z "neta" ( chwilowo ) , Markuz ( Ja ) , ( Szukam osoby od grafiki )

Muzyka: Brak

Screeny:

 

game.png

 

Wersje

V 0.01 ( 19.09.2010 )

Dodano:

- Poruszanie się gracza po mapie

- Przewijanie mapy

- Wykrywanie kolizji

- Wykrywanie akcji

- Okienko akcji

- Podstawowy wygląd gry

V 0.02 ( 14.09.2010 )

Zmieniono:

- Poruszanie się gracza po mapie ( Dodano animacje )

- Podstawowy wygląd gry ( Powiększono mapę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Turowa? Czy walka w czasie rzeczywistym?

Może być ciekawie z tą produkcja broni, taki kombinowany mieczyk np:) A będzie można go używać czy tylko sprzedawać? Niezła radocha machać czymś zrobionym/znalezionym. Może zbroję też kombinowałoby się samemu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczosc zwieksze, trudno zrobic tak aby rozdzielczosc byla duza a gra wydajna. Co do walki jeszcze nie wiem, własne przedmioty będziemy mogli zarówno sprzedawać jak i nosić. Sory za błędy ale szybko pisałem ... Grafika jest tymczasowa, ponieważ nie miałem czasu narazie na bawienie sie w pixelart, ale oczywiście to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...