Skocz do zawartości

W jaką grę...


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak byłem bardzo mały to w Age of Empires I grałem. Tylko na rynku klikałem i się wkurzałem kiedy już nic nie mogłem na złoto zamienić (nie byłem świadomy co robię :P). Potem w Age of Empires II (też byłem bardzo młody). To był hit! Nikt by mnie nie pokonał :) . Grałem w Empire Earth I (to też staroć) i potem w AoE III, ale to lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Castlevania: Portrait of Ruin - genialna sprawa. Długa, dynamiczna, świetnie wygląda!

 

Soul Calibur 3 - moje absolutnie ulubione mordobicie. Czekam na czwórkę ;).

 

Zelda: Phantom Hourglass - cudowna gra, która bardzo fajnie wykorzystuje możliwości DSa. Strasznie lajtowo sie w to pyka.

 

Shadow of the Colossus - bez kitu jedna z oryginalniejszych i najbardziej klimatycznych gier w jakie grałem. Czysty geniusz!

 

Super Mario Galaxy i Zelda: Twilight Princess - jedne z najwyżej ocenianych gierek w historii. Czekają w kolejce aż skończę te powyżej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TES IV Oblivion KotN + SI

TES III Morrowind

Od niedawna młodsza siostra zmusiła mnie do grania na dwóch Pokemon Ruby/Sapphire. Najlepszy RPG na GBA! (Zaraz po Emerald)

Warcraft III TFT: DDay, SWC, DotA itp. przez sieć na kółku informatycznym i kółku chemicznym (jedna godzina w sali, druga na informatycznej).

Quake III Arena, Quake IV i Open Arena jw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...