Skocz do zawartości

Bitwy powietrzne: II Wojna Światowa


tomekk1410

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Bitwy powietrzne: II Wojna Światowa

 

Gatunek: Zręcznościówka/Strzelanka

 

Opis: Fabuły jako takiej na razie niema cały czas nad nią myślę. Na początku gry będziemy mogli wybrać myśliwiec z pośród 3 dostępnych. W trakcie gry będziemy mogli ulepszać swój samolot (kupować pancerze,pociski itp.) Gra będzie miała miejsce podczas II WŚ.

 

 

 

Autorzy:

Programowanie:
tomekk1410

Fabuła:
nie ma

Grafika:
tomekk1410

Muzyka:
nie ma

Dźwięki:
tomekk1410

Screeny:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8798fd0a7d0bc645.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c05b70cb4a18d946.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ec82e835fb30009.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PhoenixPL myślę nad tym aby w kolejnych poziomach można było dokupować pancerze, bronie ogólnie ulepszać w trakcie rozgrywki samolot. Jak wcześniej pisałem ja dopiero wymyślam fabułę i elementy gry więc za dużo powiedzieć nie mogę. Ogólnie dążę do tego aby gra była dynamiczna i szybka oraz długa - co mi z tego wyjdzie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po co wrzucasz Zapowiedź gry, skoro jeszcze nawet nie wymyśliłeś fabuły? :P

2. Wg. mnie to lepsze by to było gdyby gra była z rzutu TOP-DOWN czyli od góry. Od boku to tak trochę marnie to wygląda :S

3. Grafika, faktycznie marna. Nie będę się co do niej wypowiadał, bo sam nie umiem rysować ^^

 

 

Na razie nie oceniam, bo nie ma czego :P

Następnym razem może zrób trochę bardziej obszerną tą zapowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedziach powinieneś coś napisać o swojej grze(obszerniej).Co planujesz, co masz... Ty tylko wrzuciłeś 2 SS'y i napisałeś jakie samoloty będą.

Jesli nie chcesz zmieniać "zrzutu" musisz zmniejszyć sprity

 

Wiem, wiem zmniejszę te sprity chociaż myślę nad propozycją Ch3mical co do rzutu TOP DOWN. Jeszcze pomyślę bo na tym etapie mogę całą grafikę zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy to nad chmurami jest deszcz, albo na drugiej wojnie światowej były F16? grafika bardzo słaba, gra niezbyt mi się podoba...

 

W pierwszym poście napisałem że zmienię samoloty na jakieś z II WŚ. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Co do grafiki - wiem że jest słaba nie musisz mi mówić postaram się ją zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście napisałem że zmienię samoloty na jakieś z II WŚ. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Co do grafiki - wiem że jest słaba nie musisz mi mówić postaram się ją zmienić.

a deszcz? przecież nie możliwe jest, aby deszcz padał nad chmurami, chyba, że pada wg. zasady: 'spadało w górę'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze w 2 wojnie swiatowej nie bylo f-16

Lol dopisales : (

 

Ale i tak, po co wkladac zapowiedz nie majac przynajmniej 90% silnika?

 

Po co wkładać zapowiedz nie mając 90% silnika ? Po to aby gra była wystarczająco długa zapowiedziana. (Firma SoftLab NSK zapowiada swój symulator już ponad 6 lat no i co z tego ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw też kolory napisów niby je widać ale jak będzie się grało to może być gorzej, albo przestaw te napisy na górę. Możesz też zrobić taki fajny panel jak jest w samolotach to na pewno wzbogaciło by rozgrywkę, a co najważniejsze poprawiło by realistkę i grywalność.

 

E. A i zastanów się nad lepszym tytułem bo ten po pierwsze jest głupi a po drugie jest za długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw też kolory napisów niby je widać ale jak będzie się grało to może być gorzej, albo przestaw te napisy na górę. Możesz też zrobić taki fajny panel jak jest w samolotach to na pewno wzbogaciło by rozgrywkę, a co najważniejsze poprawiło by realistkę i grywalność.

 

E. A i zastanów się nad lepszym tytułem bo ten po pierwsze jest głupi a po drugie jest za długi.

 

Na pewno wezmę to pod uwagę. A co do tytułu to co jest w nim złego oprócz długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...