Skocz do zawartości

Oficjalny Serwer CS 1.6 GMCLANU! Nabór do klanu!


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wykupiliśmy dedykowany serwer CS 1.6 na 16 slotów dla naszego kochanego gmclanu :* (Dzięki sponsorze ;) ty wiesz o kim mowa) Korzystając z okazji, że mamy własne pole do gry, chciał bym od razu zacząć organizować klan, tak jest! oficjalny klan portalu GMC, ale o tym za chwilę.

 

Dane serwera na którym można grać:

 

IP:PORT: s7.clanserver.pl:27050

 

b_560x95.png

 

Uwaga! Tylko Steam! Nie popieramy piractwa!

 

GMCLAN Klan ;p

 

Masz konto steam? Wykupionego cs'a 1.6? Chcesz dołączyć do nas, pierwszego oficjalnego klanu GMC? Masz okazje!

Dobra koniec tego telemarketu... Zbieram ekipę, potrzebuje ludzi dyspozycyjnych, zaangażowanych i chętnych do brania udziału w ESL, klanówkach, prostych sparingach, mixach i po prostu do gry na naszym serwerze ;) rekrutacje prowadzę osobiście, każda osoba która chce dołączyć musi zagrać ze mną do 5 na mapie którą wybiorę, i mapie którą wybierze sama. Jeżeli okażesz się warty (od razu mówię, nie oceniam statystyki tylko styl gry) dostaniesz wiadomość zwrotną, że przeszedłeś eliminacje. Jakie eliminacje pewnie pytasz... ano, urządzimy sobie turniej! TAK! Turniej o miejsce w teamie oraz nagrody, pieniężne oczywiście.

 

Nagrody miejscami:

 

1. Członkostwo w GMCTeam + Admin na serverze + Klucz do GM 8.0!

2. Członkostwo w GMCTeam + Admin na serverze + pocieszenie mentalne.

3. Członkostwo w GMCTeam + Admin na serverze.

4. Członkostwo w GMCTeam. (o adminie pomyślimy).

 

Turniej rozpocznie się jak tylko wystarczająco wiele osób przejdzie eliminacje (choć myślę, że nie są potrzebne, to wole nie ryzykować).

 

Jeżeli masz zamiar grać tylko dla darmowego klucza, to zapomnij ;) klucz to tylko dodatek. W przyszłości będziemy myśleć o koszulkach, kluczach i innych bajerach dla drużyny. Może wydaje wam się, że lekko przesadzam, ale mam już lekkie doświadczenie w prowadzeniu, trenowaniu i organizowaniu takich właśnie klanów.

 

Na zgłoszenia czekam na steam pod ID: Talibek

 

Zapraszam, tych mocnych jak i tych słabych ;) każdy może dać sobie szansę.

 

 

Kolejna uwaga:

Żadnego wyzywania, lamienia, przeklinania! TRZYMAJMY POZIOM :)

 

 

Lista osób zgłoszonych do eliminacji:

  • Hanjuso
  • Vianom
  • Luksor
  • PhoenixPL

 

Osoby w rozgrywkach (pozytywnie przeszły eliminacje):

  • Fallord

 

Klan pod patronatem i zezwoleniem administracji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poxipol, tak trzymaj, bo te pudełko to nie byle jakie pudełko, tylko pomarańczowe pudełko i warto dołączyć do grona pomarańczowych podełek.

 

@topic Szkoda, że nie mam csa, bo taki kluczyk by się sprzedał na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli tylko wygrasz ze mną uczciwie ;) wątpię, byś był nubkiem, ale gdyby rzeczywiście taki źle się sprawował, to po prostu usunie się mu adma i z głowy.

 

Zapraszam na serwer ;) pogramy sobie trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.. Pablo - ja dzisiaj miałem staty 22:2 ale to nie o to chodzi jezu. Ja mogę grać na botach mieć staty rzędu 60:0 ale to nic nie udowadnia. Kup steama i chodź z nami zagrać bo mi się jakoś wierzyć nie chce w te pro bo fajne staty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że powstał serwer Gmclanu i są organizowane jakieś konkursy, ale moglibyście dodać możliwość poruszania się postacią, bo tak to trochę nudno się gra...

Pozdrawiam! :)

 

Możecie mnie też dopisać? Może najlepszy nie jestem ale spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrze, powiem tyle: Zwaliłeś serwer :). Przez cały okres trwania mapy nie mogłem się w ogóle ruszyć.

ah tak.. już wiem co jest grane... plugin on knive moda zwariował ;) już naprawione. Jestem na serverze jeżeli ktoś chce zagrać ;)

 

Przydała by się też reklama, może jakiś news, że jest oficjalny server gmclanu ;>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah tak.. już wiem co jest grane... plugin on knive moda zwariował ;) już naprawione. Jestem na serverze jeżeli ktoś chce zagrać ;)

 

Przydała by się też reklama, może jakiś news, że jest oficjalny server gmclanu ;>?

Jeszcze jedna rzecz - niepotrzebnie są dwa pluginy na mapę. Wywal jeden ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...