Skocz do zawartości

Zablokowane *GMC* CS 1.6 [NS]


Crackkk-GM

Rekomendowane odpowiedzi

@TERROR DRONE:

Ty odróżniasz pojęcia KLAN i SERWER?

Swoją drogą:

Osobiście wole bez sXe i C-D...
Czemu wolisz bez? Jedziesz na wh, aimie czy esp?

 

@Crackk-GM:

Nonsteam, tak. Jeszcze czego. Zresztą, wystarczająca ilość użytkowników GMCLANu ma steamowego CS do założenia klanu. Inna sprawa, czy komukolwiek chciałoby się w tym uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TERROR DRONE:

Ty odróżniasz pojęcia KLAN i SERWER?

Swoją drogą:

Czemu wolisz bez? Jedziesz na wh, aimie czy esp?

 

@Crackk-GM:

Nonsteam, tak. Jeszcze czego. Zresztą, wystarczająca ilość użytkowników GMCLANu ma steamowego CS do założenia klanu. Inna sprawa, czy komukolwiek chciałoby się w tym uczestniczyć.

chciałem się pobawić z wami na deathrunach i aztecu ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za pod warunkiem, że klan będzie steam z serverem minimum 20 slotów i z VAC ewentualnie sxe-injected dla NS i odpowiedzialnymi adminami (mogę się dołożyć do servera)

 

@up

Biorąc pod uwagę to, że mym ma wolne miejsca (i to za dużo) może komuś z naszego forum się poszczęści do nich dostać.

 

Gl & Hf.

dużo tzn: NIE MAJĄ W OGÓLE JUŻ GRACZY CS'a dla osób nie wtajemniczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TERROR DRONE:

Ty odróżniasz pojęcia KLAN i SERWER?

Swoją drogą:

Czemu wolisz bez? Jedziesz na wh, aimie czy esp?

 

@Crackk-GM:

Nonsteam, tak. Jeszcze czego. Zresztą, wystarczająca ilość użytkowników GMCLANu ma steamowego CS do założenia klanu. Inna sprawa, czy komukolwiek chciałoby się w tym uczestniczyć.

sXe mozna pominac nie wiem jak ale podobno mozna ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS Source ssie.

 

Nie grałem ani w to ani w to.

Jeśli na steamie, to chętnie się zapiszę.

Cekol: CS 1.6 i CS: S to to samo, tyle że CS: S ma lepszą grafikę i fizykę. (Co Ci pozwala robić bardziej realistyczne akcje niż w CS 1.6 (fizyka))

Ale 90% ludzi tego nie rozumie. :P Gameplay jest taki sam, więc co my porównujemy Marmot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cekol: CS 1.6 i CS: S to to samo, tyle że CS: S ma lepszą grafikę i fizykę. (Co Ci pozwala robić bardziej realistyczne akcje niż w CS 1.6 (fizyka))

Ale 90% ludzi tego nie rozumie. Gameplay jest taki sam, więc co my porównujemy Marmot?

Zagraj, potem się wypowiadaj, srsly. Mówisz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia i wprowadzasz ludzi w błąd. Posiadam oba CS i uwierz mi, że w oba się inaczej zupełnie gra, mimo, że chodzi o to samo. CS:S może ma lepszą grafikę, ale CS 1.6 za to ma bardziej intuicyjne mapy, bardziej przejrzyste. A jeżeli prawie zerowy recoil z CS:S jest realistyczniejszy od tego z CS 1.6, to chyba nie widziałeś nigdy jaki odrzut mają bronie. No, chyba, że CS:S jest symulatorem ASG, a CS 1.6 symulatorem walki, to co innego. Zacznijmy od tego, że oba mają daleko od realizmu, ale na serio, CS 1.6 akurat fizykę ma moim zdaniem lepszą. Zresztą, jest sporo innych zmian, które powodują, że gra się inaczej w CS:S niż w 1.6. Na przykład granaty oślepiające dodatkowo ogłuszają Cię, co czyni Cię w 100% bezbronnym. W 1.6 chociaż słyszałeś co się dzieje wokół Ciebie, co pozwalało Ci w jakimś stopniu się uratować. O rozjeżdżających się hitboxach w CS:S to nawet nie wspominam, bo to da się naprawić z poziomu konsoli z tego co pamiętam, o ile już w update jakimś tego nie naprawili.

Bagno, zanim się wypowiesz to chociaż sprawdź obie te gry, bo stwierdzeniem, że CS 1.6 i CS:S to to samo, to tylko się ośmieszyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...