Skocz do zawartości

Telefon


BartekGMClan

Rekomendowane odpowiedzi

@UP:

Mama powiedziała, że mi kupi fona na gwiazdkę, a ja sobie mogę wybrać :P

@Ghost:

Ej, ja tam już wiem że lepiej nie kupować używanych. Moim 3 telefonem był Sony Ericsson k510i, używany, kupiony w komisie. Po kilku miesiącach użytkowania, zaczął sam się wyłączać, nie chciał robić i wyświetlacz nie chciał pokazywać czerwonego koloru (zamiast niego pokazywał czarny) :( Także wolę dać te 150-200 zł więcej i kupić sobie nowego, niż potem latać z gwarancjami po sklepach i tłumaczyć się że się zjarał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nokia n73? Cena wacha się od 400 zł wzwyż, no i spełnia wszystkie Twoje wymagania ;)

Dodam tylko, że n73 ma strasznego muła, zresztą jak większość nowych nokii, więc nie polecam.

EDIT : ja, jak ghost mam K750i@w800i własnej roboty, ale się joy psuje. Największym - jest, że nie ma WIFI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - Nokia jest fajna, dlugo mialem juz nie pamietam jaka, ale nudzi sie swoja prostota, kup se jakiegos sony erricsona, w nich co chwile cos nowego odkrywasz :D czasami zle rzeczy a czasami dobre :D

PS

Kurde, co chwile poprawiam bledy nieodmieniania slow Oo "dlugo miec" "pamietac", skad to sie bierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze że się zastanawiam, co nie oznacza, że kupię Samsunga. Oto taka moja tabelka co sądzę o telefonach:

Nokia:

+ Niezawodność

- Bardzo drogie, w stosunku do wnętrza telefonu (aparat, rozdzielczość, itd.)

 

Samsung:

+ Nie drogi w stosunku do wnętrza telefonu

- Często się psują

 

Sony Ericsson:

+/- Średnia cena

+ Rzadko się psują

 

Wg. mnie wygrywa Sony Ericsson. Tylko muszę się jeszcze zastanowić który model... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psuje się joystik, ładowarka i kabel od kompa... Ale ogólnie wytrzymałe na upadki są tak samo jak nokie. Choć jeden po upadku się wyłącza.

 

Jakbys opisywal mojego poczciwego t630. 4 lata smigal i sprzedalem go w pelni dzialajacego, nie liczac joystika. :P

 

Joystiki wg mnie jest to najgorsza wada, i nie tylko w SE. A z ta ladowarka i kablem to chyba wada wszystkich SE,no ale jak sie docisnie, porusza to hula. Najlepiej rozgladac sie za telefonem bez tego miernego joystika, cos ala k550i czy cos.

 

K850i, c702, moga byc ciekawe i chyba w tych cenach sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej miałem już 5 sony ericssony i wiem że to bardzo dobra marka telefonów i nic mi się w nim nie psuło

A ja polecam:

Sony Ericsson

P910i - mój kolega go ma i się sprawuje bardzo dobrze (ma dotykowy ekran :P)

M600i - (ma dotykowy ekran :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, ostatnio sprawdzalem co sie dzije z telefonem po upadku z nudow:

Jakis SE po dziadku :D prawdopodobnie J210i, upadl, i nawet 50 cent dalej spiewal :D

SE W200i, moj :D upadl, i roztrzaskal na kawalki, ale tak, ze go mozna spowrotem poskladac (nie mam pojecia jakim cudem nawet sim wypadla Oo)

Samsung SGH-E251 mojej mamy, zamkniety oczywiscie spadl, i tylko z jakiegos powodu zaczal do mnie dzwonic

I gdy tak mowicie o k800i, kporzyczylem od kolegi, wiedzac o ryzyku, i! CEGLA!

 

Troche zdziwily mnie wyniki, a do tego teraz boleje nad swoja glupota bo prawdobodobnie podczerwien w w200i sie zepsol :(

 

PS

telefony upuszczalem z wysokoci 1 metra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja mam nokię N73 i nie narzekam. Prawda to, że potrafi czasem przymulić, ale to skutek tego, że ma symbiana, który daje dostęp do znacznie lepszego jakościowo softu aniżeli bezsystemowy SE oferujące tylko javę. Ja ogólnie używam N73 do telefonowania, słuchania muzyki (niestety obsługuje karty maks. 2GB) i fotografowania (fotki wychodzą lepsze w porównaniu z SE tej samej generacji, lecz musi być dobre oświetlenie). Mułowatość jest widoczna głównie w tym, jak zapchasz całą kartę mp3 i będzie z pilocika je przerzucał, no to zawsze jest ten delay maks. 2 sekundowy. :) A i wyświetlacz ma bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dołożysz jeszcze trochę i sobię tego kupisz?

http://allegro.pl/item485737651_sony_erics...cka_poznan.html

 

 

Po kiego? Zeby miec aparat 5mega pixow? Jedyne dobre w tym telefonie co by sie przydało to ze mozna karty do 4gb montowac.

 

Ja uzywam SE ze 2 lata najpierw K550 i a teraz K800i. W sumie to sie zgodzę ze nokia jest lepsza. Widziałem juz w akcji N73 i w poruwnaniu do mojego K800i prawie pod kazdym wzgledem jest lepsza. Zalerzy co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Driger:

0.o? Tak. Kupię sobie na abonament i będę musiał za niego dać 200 zł więcej <_<

 

Nie rozumiem. Co do abonamentow napisalem ogolnie, moje spostrzezenie wzgledem wszystkich telefonow. Jak niby 200 zl wiecej ? Moze czegos nie wiem ? ;p. Jak k550i kosztowal cos do 500 zeta, chyba tyle, ja wydalem 1 zl i abonament 30 zl. A i tak musialbym wydawac na doladowania co miesiac te 20~ zeta i tak.

 

Co do tego SE czy Nokia. Osobiscie wole SE, nigdy sie nie zawiodlem i mam do nich przekonanie. Stylowo tez mi sie zawsze bardziej podobaly, w sumie nie wiem jak teraz wygladaja wszystkie tu i tu bo jakos nie bardzo mi sie chce, nie mam czasu ich przegladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...