Skocz do zawartości
dziadekkleofas

Szukam grafika!!!!!1oneone

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z coraz większą ilością tematów z prośbami o błache rzeczy rodzaju loga do gry, pojedyńczego sprita itp. zakładam od nowa ów temat. Wcześniej zrobił to Patrysław, ale chyba należy przypomnieć ludziom:

Tutaj jest miejsce o proszenie się o pierdółki i tutaj składamy prośby o rzeczy mniejszego kalibru, nie zakładajcie coraz to nowszych i głupszych tematów.

(stary temat odpięty, bo po co komu stare posty.)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to ja zaczne, daje tutaj zarys loga jakie chcialbym miec, (plik na dole) czy moglby mi ktos to logo przerobic? tnz zostawic napisy ale dodac JAKIES fajne efekty graficzne? chce popriosyu zeby kazdy jakos to logo przerobil po swojemu a to ktore najbardziej mi sie spodoba to mozliwe ze go uzyje i ta osoba bedzie w credits smile2.gif

post-4023-1218922275_thumb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam grafika do projektu MMORPG (od góry)! o nazwie Warrior Man Online. screeny w sygnie ;] PS: kontakt - gg:1224801

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam tylko jedno pytanie: skoro ten temat jest przypięty, to czy nazwa nie może być trochę bardziej "oficjalna"? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam grafika do giery w stylu simcity. Chciałbym, żeby grafik zrobił mi budynki w rzucie izometrycznym, ludzi, i jakieś pierdółki (kosze na śmieci itp.). Dokładniesze informacje -> gg: 10665476

Proszę o pomoc ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuje atletę biegnącego i stojącego

Rozmiar: 40x40

1.Murzyn: zielono czarna koszulka

2 Biały: czerwono-biała

3 Biały:żółto-niebieski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

proszę o grafike czterech różnych bębnów w stylu gry patapon:

najlepiej żeby bębny były z przodu i mieściły się w kwadracie 29x29

z góry dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję sprita ludzika top down 64x64 i jego animację chodzenia, najlepiej w kolorach czarnym i czerwonym, z jakimś ładnym cieniowaniem.

Można by też zrobić jakieś fajne naramienniki, w dowolnych kolorach.

Z góry dziękuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, a co?

Ma być z moim badziewnym spritem :)

ps.

Aha, jescze jedno, sprite ma być taki, taki jakiś "mroczny" no wiecie :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję baby i chłopa widzianej/-ych od przodu, baba ma być ze spiętymi włosami... Rozmiar taki jak tu:

http://img84.imageshack.us/img84/75/aniaax3.png

Tak samo chłop.

Edited:

Ja nie szukam grafika, tylko GRAFIKI! Więc nie przenoś bez powodu jak dla mnie BARDZO WAŻNYCH tematów/postów... Bez tego mój program będzie "niczym" :(

Już myślałem, że ktoś mnie haknął xD

Edited Number Two:

Jeszcze przenieś wszyściuteńkie posty tutaj, to będzie SpoX... A myślisz po co jest dział "Grafika"? Po to, żeby ludzie mogli sobie poszukać, poprosić, a nie wszystko "w-walone" w jeden temat :/

rzal.kambodża.ru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chcę tu zrobić jako taki porządek, a że każdy chce nagle np. stołek, gumkę, robota do swojej gry to syf się robi... Wszystko jest na miejscu, a jak ktoś zechce zrobić komuś grafikę to ma już spory katalog z czego może wybierać.

Oczywiście, jeśli problem jest złożony, a prośba nie jest banalna i user stawia pewne wymagania i podaje dokładny opis i projekt potrzebnej grafiki, to jak najbardziej osobny temat się należy. Ale co ja poradzę skoro ktoś rzuci jedno, dwa zdania i tylko czeka aż ktoś za niego zrobi nie raz banalne rzeczy?

I jeszcze pretensje do mnie mają, że próbuję przywrócić coś do ładu. Moderator to nie luksusy, i wymaga zarówno wysiłku ze strony moda jak i usera, który ma szanować jego decyzje (co nie znaczy że nie krytykować konstruktywnie - "A myślisz po co jest dział "Grafika"? Po to, żeby ludzie mogli sobie poszukać, poprosić, a nie wszystko "w-walone" w jeden temat " - to żaden argument bo dział Grafika jest o wszystkim związanym z grafiką i nie może być dominowany przez jakieś bzdury, tak samo w valhalli swego czasu zrobił się tam helpdesk.).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy można prosić o cale animacje?

Tak. Chodzi o to żeby zostawić na forum miejsce na naprawdę ważne pytania albo poważne propozycje, ew. ciekawą dyskusję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję PILNIE! Trampoliny w rozmiarach 35x10. Widok z boku, tak jak w platformówce. Aha, jak można, to jeszcze animację odbicia. Prosiłbym moderatorów o NIEPRZENOSZENIE tego tematu.

Dziękuję. :)

:: ::E'D'I'T:: :: << >>

K***A! A czemu nie przenośisz innych tematów, tylko zawsze moje! Zawsze! Co ja ci zrobiłem? Czemu się tak na mnie uwziąłeś? Ja założyłem ten temat po to, bo może coś jeszcze będzie mi potrzebne! ..i..

https://forum.gmclan.org/index.php?showforum=39 - przenoś.

Czemu tego nie przeniosłeś? https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=13716

I innych różnych nawet bardziej pierdółkowych tematów? Czemu? Czemu? Why? Po co? Jak? Czy warto? Pomyśl. A ja nawet poprosiłem, żeby nie przenosili, a tu co dostaję? Yayo!

PzdR. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry za double-posta, ale ten temat jest już stary i potrzebna mi nowa grafika... Potrzebuję serduszka w rozmiarach 32x32... ma być czerwone!!11one :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jak ja ci narysuje leprze, to dasz mnie do Credits?... XD (pytam serio)

Tak.

Edit:

Ale nie martw się, Sirluki, mam już od ciebie 2 grafiki i 3 kody xD Więc nie zabrakniesz w Credits.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tak.

Edit:

Ale nie martw się, Sirluki, mam już od ciebie 2 grafiki i 3 kody xD Więc nie zabrakniesz w Credits.

Hehe, nie muszę być w credits. A jeżeli KubaGM zrobi ładniejszą grafikę, to dlaczego miałbyś jej nie wykorzystać? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta