Skocz do zawartości

Zablokowane BreakDown


Morrighan (AoM)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam do Was pytanko słyszeliście lub może graliście w gierkę BreakDown na Xbox'a?

Ja na Xbox'a przeszedłem ją kilka razy, ale chciałbym wiedzieć, czy istnieje wersja na PC?

 

W BreakDown głównie walczyło się rękami i ciągle zdobywało się nowe umiejętności i ciosy, można było też korzystać z różnego wyposażenia, ale największą frajdę sprawiała walka wręcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideą tej encyklopedii jest to, że każdy może wnosić poprawki, więc jak widzisz coś dod**nego, to możesz to zmienić.

Ja to rozumiem, ale nie zamierzam dodawać 180 haseł o grach z powodu ich nieobecności, i do tego z czterech linijek w 200 hasłach robić wypracowania (jakie można znaleść na angielskiej wikipedii). Jeśli już bym się za to zabrał, to trwałoby to dłuugo. Polska wikipedia jest dość biedna w zakresie gier (i bardzo często wielu innych rzeczy). Pisząc "dod**na", miałem to na myśli.

 

A żeby moja wypowiedź nie była bez argumentów, podaję cztery linki:

Grafika - polska wikipedia

Grafika - angielska wikipedia

SNES - polska wikipedia

SNES - angielska wikipedia

(przy trzecim linku zwróćcie uwagę na to, ile jest czerwonych odnośników)

 

I to byłoby na tyle ode mnie w tym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zaczniesz poprawiać, inni zaczną i się jakoś rozrośnie ta encyklopedia, na tym ona polega. Zresztą porównaj sobie treść merytoryczną artykułów o SNESie. Moim zdaniem, na angielskiej wiki jest napisane więcej, ale tak rozlegle i niespójnie, że ciężko jest znaleźć konkretną informację, a w polskiej wiki masz w zasadzie same konkrety. A jeżeli chodzi o artykuł o grafice - ten na polskiej Wiki jest dużo konkretniejszy IMHO. Na polskiej wiki masz krótko i przejrzyście czym jest grafika, profesjonalny podział technik masz, a na angielskiej? Fragmenty artykułów o każdej z technik i w zasadzie mało konkretów. A zawsze artykuły można rozbudować, byleby były to rozbudowy zgodne z zasadami Wikipedii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...