Skocz do zawartości

Moja druga gra :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Przedstawiam wszystkim moją najnowszą grę zrobioną przed chwilą:

 

Tam tatatatam (to miały być fanfary)

 

Oto...

LABIRYNT :-)

 

Należy przejść przez labirynt nie dotykając ścian. Tylko dla osób o mocnych nerwach. Po drugiej, czwartej i ósmej rundzie jest gorąca nagroda ;-).

Poruszanie: strzałki. Wyjście z gry: Esc.

 

Mam fajną, ale dość cichą muzyczkę (nie wiem, czemu), więc trzeba troszkę podkręcić głośniki.

 

Acha, nie mówcie sobie, jak wyglądają nagrody. Nich to będzie słodka tajemnica :>

 

http://ulcia0808.w.interia.pl/pobieralnia/labirynt.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra taka sobie. Daje 3/10

Oj blue_tree jestes nowy i widziałeś kilka gier tutaj i myslisz że wszystkie gry tutaj to będą tak dobre jak OlimpOada 3D . Musisz pamiętać że tu są także osoby początkujące i twoja skala powinna dostosowywać się do umiejętności tworzącego grę. No a co do gry to uważam że jest średnia, grafika słaba, grywalnośc nawet nawet, troszke trudna .

Ogółem: **********

 

Mam fajną, ale dość cichą muzyczkę (nie wiem, czemu), więc trzeba troszkę podkręcić głośniki.

Spróbbuj coś takiego:

sound_volume(muzyczka,5)

 

Powinno pomóc :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zgodze się z krzychem Tysiąc sto jedenaście (chyba po raz pierwszy) Ale tam w 2 levelu naprawde nie da się przejsc , gdyż w tym miejscu karaluch(to czym sterujemy) ginie jeszcze przed murkiem. A więc szkoda że Totalna Jędza zrobiła gre którą nie da się przejść. No szkoda <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że mam inną wersje gry , ale nawet prbowali przejść to specjaliści ( DJ max i td) i sie nie dało. To jest taki błąd  grze.  A czy moglby kttos powiedziec co jest niespodzianką? bo nie wiem czy warto się męczyć :D

 

Niespodzianka to niespodzianka :P Grę da się przejść, trzeba iść powoli później (tzn. nie trzymać cały czas klawisza tylko naciskać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tacy mądrzy jestescie to pokażcie mi screena jak karaluch (czyli to czym sie steruje ) jest w wąskim przejściu w 2 leverze. Dopóki nie zobacze to nie uwierze :)

 

Gra kończy się przed tym najwęższym przejściem w levelu 2 tylko trzeba dojsc jak najbliżej niego i już się pokazuje niespodzianka. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no to ja wiem co to jest. Twarz diablosa. Ale ja myslalem ze w tym miejscu sie ginie. EEE.... to taka niespodzianka . Hehe ale to jest swojego rodzaju oszustwo bo fatal na jędza napisała :

Po drugiej, czwartej i ósmej rundzie jest gorąca nagroda ;-).
Czyli z tego wynika ze powinno być osiem rund a są dwie. No trudno. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Dzisiaj odkryłem, że w grze jest muza, bo włączyłem głośniki. Ta muza z Archiwum X wymiata xD A "nagroda" przy maks. głośności może przestraszyć jak niewie się czego oczekiwać. Kiedyś dałem linka tutaj do takiej gierki we flashu... Niepamiętam kto - ale chyba Sly ;P mówił że miał po tym schize :P

 

Daje tutaj linka do teog: Link :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie jest podobna gra :D Tylko że za każdy poziom kobieta na zdjęciu obok się rozbiera, dochodzi to tego że w 2 etapie wyskakuje fajny bonus :D a na zdjęciu dochodzi tylko do zdjęcia stanika :P

 

Jak ktoś chce zagrać to tu macie link. Podkręćcie głośniki na maxa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...