Skocz do zawartości

Morti

Użytkownicy
 • Zawartość

  235
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Morti

 • Tytuł
  Major User

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kosmisstudio.pl.tl

Previous Fields

 • Team
  Kosmis Studio
 • GG
  13393475

Profile Fields

 • Skąd
  wieje wiatr??
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Informatyka, robotyka, elektronika, gry PC, filmy, Średniowiecz
 1. [C#] Sterownie joystick'iem

  Udało się jednak ogarnąć temat: if (state.RawOffset == 4) yy = state.Value;
 2. [C#] Sterownie joystick'iem

  Witam wszystkim. Mam pewnie problem z sterowaniem joystick'iem. Znalazłem w internetach kod na odczytywanie aktualnej wartości przycisków i analogów. Problem polega na tym, że chciałbym w jakieś zmiennej przechowywać wartości wychylenia np w osi X albo móc się do niej odnosić. Niestety udało mi się przypisać jedynie ogólną aktualna wartość a nie konkretnej osi (przyciski nie stanowią problemu). Z góry dziękuję za odpowiedź. Przesyła kod: using System; using System.Collections.Generic; using System.Linq; using SharpDX; using System.Text; using System.Threading.Tasks; using System.Reflection; using SharpDX.DirectInput; namespace ConsoleApp7 { class Program { static void Main() { { var directInput = new DirectInput(); var joystickGuid = Guid.Empty; foreach (var deviceInstance in directInput.GetDevices(DeviceType.Gamepad, DeviceEnumerationFlags.AllDevices)) joystickGuid = deviceInstance.InstanceGuid; // If Gamepad not found, look for a Joystick if (joystickGuid == Guid.Empty) foreach (var deviceInstance in directInput.GetDevices(DeviceType.Joystick, DeviceEnumerationFlags.AllDevices)) joystickGuid = deviceInstance.InstanceGuid; // If Joystick not found, throws an error if (joystickGuid == Guid.Empty) { Console.WriteLine("No joystick/Gamepad found."); Console.ReadKey(); Environment.Exit(1); } // Instantiate the joystick var joystick = new Joystick(directInput, joystickGuid); Console.WriteLine("Found Joystick/Gamepad with GUID: {0}", joystickGuid); // Query all suported ForceFeedback effects var allEffects = joystick.GetEffects(); foreach (var effectInfo in allEffects) Console.WriteLine("Effect available {0}", effectInfo.Name); // Set BufferSize in order to use buffered data. joystick.Properties.BufferSize = 128; // Acquire the joystick joystick.Acquire(); // Poll events from joystick while (true) { joystick.Poll(); var datas = joystick.GetBufferedData(); foreach (var state in datas) { Console.Clear(); Console.WriteLine(state); int zm1 = state.Value; int zm2 = state.Timestamp; int zm3 = state.Sequence; var zm4 = state.RawOffset; Console.WriteLine(zm1); Console.WriteLine(zm2); Console.WriteLine(zm3); Console.WriteLine(zm4); } } } //Console.Clear(); } } }
 3. Szukam grafika!!!!!1oneone

  O, wielkie dzięki :)
 4. Szukam grafika!!!!!1oneone

  mógłby ktoś wykonać ramkę do aukcji na stronie. Kształt ramki (czerwone lnie) : Tematyka strony to średniowiecze. Z góry dzięki :thumbsup:
 5. Galeria Grafik

  TV, okno i kompa :P
 6. Galeria Grafik

  Zgadzam się ;) (takie małe info) metalowych tarcz nie było nigdy w średniowieczu ;)
 7. Gieemklanowy komiks

  Fajnie to wygląda. Też chcę być w komiksie :P
 8. Izometria, kilka grafik

  Czepiasz się szczegółów :P
 9. Izometria, kilka grafik

  Ten czerwony nie pasuje. Niebieski pasuje (przynajmniej na turniejach były XIII / XVw.) A co do słowian to namioty miał taki kształt: Tylko bez tych ozdobnych pali i były z białego płótna. W późniejszych wiekach miały różne kolory i były oczywiście też z płótna, a kształt był zbliżony do tego niebieskiego :)
 10. Izometria, kilka grafik

  Szyszak do podbródka nie pasuje. Ten hełm był w użyciu do końca XIIIw. a podbródek to już XVw. który występował razem z kapalinem ;) No chyba, że to nie ma mieć nic wspólnego z historią :P
 11. Wykonam intro lub efekty filmowe

  Dzięki :) Wiem, ale tak "zleceniodawca" chciał :/
 12. Wykonam intro lub efekty filmowe

  Jest to adobe after effect i nie są to zwykłe napisy. Wydaje się proste ale przy tym jest dużo pracy... To raczej nie przypomina vegasa: (efekt tła)
 13. Wykonam intro lub efekty filmowe

  @Shil Jak coś to pisz na gg: 13393475 Sernat zrobię to jutro bo dzisiaj mnie w domu nie było. A tu moje przykładowe intro: Nie ma w nim zbyt wielu efektów bo "zleceniodawca" chciał tylko taki.
 14. Wykonam intro lub efekty filmowe

  mógłbyś wyjaśnić na czym to polega to Ci powiem czy potrafię, bo nie kojarzę tego efektu.
×