Skocz do zawartości

ZeroXbot

Użytkownicy
 • Zawartość

  719
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O ZeroXbot

 • Tytuł
  Forum Infiltrator
 • Urodziny 12/29/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Fields

 • Skąd
  Kamieńsk
 • Płeć
  Male
 1. Turris (v1.07)

  No więc tak... nie grałem w betę, więc to moje pierwsze spojrzenie na te grę. Pierwsze co mnie urzekło to klimatyczna muzyka, oraz przejrzysty w miarę interfejs. Następnie zacząłem grę i się lekko przeraziłem rozmiarami goblinów i strzał, ale ogarnąłem samouczek i jakoś poszło ; ) Podoba mi się drzewko technologiczne wraz z encyklopedią (zawsze to lubie w grach :D ) Gdyby do tego dorzucić jakąś lepszą czcionkę (i ją nieco ogarnąć, bo momentami wyłazi) i grafikę (no bo teraz trzeba przyznać, że najlepsza nie jest) to śmiało można by ją sprzedawać za niezłą sumkę, a tak to nadal dobra gra, która nadrabia ww. braki gameplayem i ogólnym pomysłem. Muzyka 5/5 Gameplay 5/5 Grafika 3/5 Ogółem 4+/5 : )
 2. Błąd odpalania aplikacji

  A przestawiłeś tryb kompilacji z debug na release? Jak nie to wykonaj ;)
 3. Okładka Front i Back

  Whoa! To jest świetne, normalnie profesjonalne. Ja bym brał od razu :D
 4. Afdvahks;lnasjfd! nie umiem z chemi

  Nie to jest po to, żeby Ci powiedzieć jaką wartościowość ma żelazo w tym związku, bo może występować z inną ilością wiązań niż 2.
 5. Zadanie z matematyki...

  Albo niech używają LaTeXu, czy innej tego typu rzeczy i przerobią na obrazek ;p łatwiej jest chyba jednak zgłosić sie na jakmis forum matematycznym gdzie jest zaimplementowany taki język. @Gnysek: Jak podał bez nawiasu to zakładamy, że do mianownika.
 6. Afdvahks;lnasjfd! nie umiem z chemi

  Szukasz sobie tabeli wartościowości pierwiastków (w I klasie takie cos na pamięć powinno być). Najpierw zapisujesz bez współczynników równanie. Wzór związku powstałego tworzysz od końca nazwy, czyli chlorek chromu to najpierw chrom potem chlor. Ich współczynniki dobierasz na krzyż (wart. chromu jako indeks w chlorze, a wart. chloru w chromie). Potem dopisujesz do reszty współczynniki, żeby się zgadzało i możesz od razu w pamięci wypisać wszędzie całkowite, albo zapisać ułamkami i jak w normalnym równaniu usunąć mianownik.
 7. Zadanie z matematyki...

  -1/0,5^4 a dlaczego? Bo jak dzielimy potęgi o tych samych podstawach to wykładniki odejmujemy.
 8. problem ze spritami

  Jeśli jakość samych sprite'ów nie jest najgorsza, a bardzo chcesz ich użyć to możesz w dowolnym programie użyć wypełniania z tolerancją (np. Paint.NET, Photoshop). Przy dobrym ustawieniu zamieni wszystkie odcienie różu w jeden.
 9. TABLETKI

  Jeśli można, to prosiłbym też o zależną wysokość skoku od trzymania przycisku. W 24ligowej wersji ciężko nieraz przeskoczyć między dwoma tabletkami, bo wysokość jest stała ;) dziękuję za uwage i czekam na fulla : )
 10. problem z explorerem

  Mi zawsze w takim wypadku pomaga przywracanie systemu. Spróbuj.
 11. חתונה - WESELE

  Zagrałem w oba. W tabletkach się zakochałem *.*
 12. Szukam programu

  Czyżby chodziło o program "Skeleton"?
 13. Galeria Grafik

  Chyba z tego powodu, że by tej gry twoja karta nie uciągła ;p a model świetny Exigo ; )
 14. Jak działa GM

  Wydaje mi się, że GML jest interpretowany, bo to język skryptowy. Można taki stworzyć, nawet ostatnio widziałem tutorial: link
×