Skocz do zawartości

Mucco

Użytkownicy
 • Zawartość

  235
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Mucco

 • Tytuł
  MOo MoO Mooo!
 • Urodziny 02/09/1995

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Fields

 • Skąd
  W-wa
 • Płeć
  Male
 1. Eksplozja która "psuje" głośniki

  Może i tak, dobra już niepotrzebne ;)
 2. Szukam dźwięku głośnej eksplozji, ale takiej żeby się wydawało że psują się głośniki (jeśli ktoś grał w Battlefielda BC2 to w pierwszych misjach jest podobny dźwięk przy wybuchu bomby).
 3. Minecraft w GM8

  Witam, chcę napisać taką grę jak Minecraft (minecraft.net). Czy GM8 uciągnąłby podobą grę? Jeśli tak, to ile maksymalnie obiektów (kwadratów)?
 4. Soulland Sybille

  Omg prace stoją... ile to już, 2 lata? :D Daj choćby jednego screena jako dowód, co zrobiłeś przez te 2 lata. Twórcy nawet największych produkcji dają screeny/trailery na długo przed premierą :)
 5. Mam pytanie - czy należy dążyć do jak najmniejszej ilości obiektów, czy też liczba nie ma znaczenia na długość ładowania i chodzenia gry? Bo lubię mieć w kodzie wszystko uporządkowane więc często robię oddzielne obiekty nawet dla narysowania jednej linii/kwadratu/itp. Choć może lepiej byłoby upchać wszystko jak się tylko da w jak najmniejszej liczbie obiektów?
 6. Kolizje z obiektami rysowanymi

  Dzięki. Ps. Ktoś cię zraportował ale to nie byłem ja.
 7. Mam obj_text, w którym rysuję GML draw_text(100,100,"new game"); i chciałbym zrobić żeby jak się naciśnie na ten tekst to przenosiło do następnego rooma. Czy da się to zrobić z obiektami rysowanymi?
 8. Czyli jak powinien wyglądać ten kod aby odejmować literę? GML __parastring=__parastring+string_char_at(__pelenstring,string_length(__parastring)+1)
 9. Jak to zrobić? Kombinowałem ale się nie udało.
 10. ODŚWIEŻAM TEMAT. Chciałbym się teraz dowiedzieć jak drukować, ale w odwrotną stronę? (czyli usuwać) 1 klatka - Hej! Co robisz? 2 klatka - Hej! Co robisz 3 klatka - Hej! Co robis 4 klatka - Hej! Co robi 5 klatka - Hej! Co rob 6 klatka - Hej! Co ro 7 klatka - Hej! Co r 8 klatka - Hej! Co 9 klatka - Hej! C ... 13 klatka - H
 11. Ile to 30 sekund?

  A ktoś jest?
 12. W roomie speed mam ustawiony na 30. GML alarm[0]=ILE MAM TU PODAĆ ŻEBY ALARM BYŁ WYKONYWANY CO 30 SEKUND;
 13. Sprawdzanie nazwy roomu

  Dzięki za chęć pomocy, ale już znalazłem sam (kurcze, najpierw zadaje pytanie, a po chwili mnie oświeca :D). Zaznaczyłem Persisent w opcjach obiektu.
 14. Sprawdzanie nazwy roomu

  Dzięki. A jak zrobić akcję, która będzie wykonywana mimo restartu roomu?
 15. Jak sprawdzać nazwę roomu? Bo chcę wykonywać akcję, ale tylko gdy pokój nazywa się level1.
×