Skocz do zawartości

Vardi

Użytkownicy
 • Zawartość

  480
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Vardi

 • Tytuł
  Forum Veteran
 • Urodziny 12/23/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • GG
  2391097

Profile Fields

 • Skąd
  Wrocław
 • Płeć
  Male
 1. Mysql.. jak zacząć?

  Ja też zawsze myślałem, że mysql jest ciężki dopóki się za niego nie wziąłem. Na pewno trudniejszą robotą będzie wykombinowanie jak przechowywać dane inaczej niż w bazie. Na początek: http://php.webhelp.pl/kursy/mysql/index.php?roz=php
 2. Wasze Hobby

  Ciągle gadasz, że dzieci to tamto itp. Sam przecież jesteś dzieckiem bo Twój wiek raczej nie wskazuje na to, że jesteś dorosły.
 3. 2012

  Jak idą prace nad grą ?
 4. Nabory Do Pb Game Studios Otwarte :)

  Myślisz, że robotę jako programista można łatwo znaleźć, ot tak nie sądzę żeby brali gdziekolwiek.
 5. Program W C++

  Funkcja Getch() zatrzyma program dopóki nie wciśniesz dowolnego klawisza.
 6. Program W C++

  Co masz na myśli pisząc zminusować ?
 7. Program W C++

  A ja zawsze myślałem, że to pętla. Gdzieś na jakiejś stronie taką bzdurę podłapałem, dzięki za poprawkę.
 8. Program W C++

  #include <iostream> #include <conio.h> using namespace std; int main() { int a,b,wynik,wybor; cout << "Podaj liczbe 1: "; cin >> a; cout << "Podaj liczbe 2: "; cin >> b; cout << "Wybierz 1 aby dodac" << endl; cout << "Wybierz 2 aby odjac" << endl; cout << "Wybierz 3 aby pomnozyc" << endl; cout << "Wybierz 4 aby podzielic" << endl; cin >> wybor; switch(wybor) { case 1: wynik = a+b; cout << "Suma: " << wynik << endl; break; case 2: wynik = a-b; cout << "Roznica: " << wynik << endl; break; case 3: wynik = a*b; cout << "Iloczyn: " << wynik << endl; break; case 4: wynik = a/b; cout << "Iloraz: " << wynik << endl; break; } getch(); return 0; } Prymitywny kalkulator napisany w C++ z wykorzystaniem instrukcji switch.
 9. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  Azucar Moreno - Mambo Tequila :)
 10. The Gangster : Liberty City

  GM`owa grafika to jest minus ? A photoshopowa nie ? albo Gimpowa ? A czym to się różni ?
 11. Przegrzewanie lapka

  Też miałem tak w swoim, że mi się wyłączał. Po prostu otworzyłem go i przeczyściłem, okazało się, że kratka którą wentylator wydmuchuje powietrze czy coś miała bardzo grubą warstwę kurzu. Od tamtej pory wszystko działa jak należy.
 12. Reakcja na chamstwo

  A jak przemoc nie pomoże to oblej ją benzyną i podpal.
 13. Dlaczego gmclan stacza sie na flicowe psy

  I wszystko, Ty Nikas już nie pyskuj, administratorzy i moderatorzy niech zrobią porządek z forum, niech dokładniej moderują valhalle albo ją usuną całkowicie i wszystko.
 14. Dlaczego gmclan stacza sie na flicowe psy

  A teraz moje zdanie na ten temat: Poziom na forum zaniżacie Wy ! Userzy ! Admini tylko starają się trzymać jakikolwiek poziom i dobrze, że stawiają warny za różne pierdoły takie jak błędy ortograficzne itp. bo jakby wyglądało forum z rażącymi błędami. Zakładacie durne tematy i powtarzacie się postami typu "poszukaj na google" po to jest forum żeby sobie pomagać i wałkować po raz setny temat którego ktoś nie rozumie. I nie przesadzajcie, że jest tu sztywno czy coś bo administratorzy pozwalają pożartować itp. (inaczej by nawet nie było valhalli). To tyle na mój temat.
 15. Reakcja na chamstwo

  A czemu dziecko neo ? Co ma szczypanie wspólnego z neo ?
×