Skocz do zawartości

lukasspore

Użytkownicy
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O lukasspore

 • Tytuł
  Smart Newbie
 • Urodziny 02/20/1996

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • Team
  UniMorph Studio
 • GG
  17285971

Profile Fields

 • Interests
  Java SE, EJB, JSP, C++
 1. [Minecraft] Grabarz and Bass MC server

  ej ja chce grac w minecrafta!!
 2. Gry z Mac OS X'sa

  Pamięta ktoś taką fajną grę na Mac OS X'a (w wersji 10.0/10.1/10.2/10.3-nie wiem w której), chodziło w niej o to że sterowało się takimi ludzikami na platformach otoczonych balonami tak, aby nie zostać zabitym przez kolczastą kulę(balony robiły za tarczę) W grze były różne power-upy (sorry że obraz taki brzydki ale robiłem go na szybko) To była jedna z fajniejszych gier mojego dzieciństwa więc bardzo prosiłbym o odnalezienie chociaż tytułu(sam szukałem ale nie znalazłem). Help me!
 3. [Java] Destrukcja

  Nom ale jednak się da. public class objekt { int index; ObjectManager man; public void destroy(){ man.destroyObj(index); } public void setIndex(int index){ this.index=index; } } public class ObjectManager{ objekt obj1; ArrayList obj; public void addObj(){ obj1=new objekt(); obj.add(obj1); obj.get(obj.size()-1).setIndex(obj.size()-1); obj1=null; } public void destroy(int index){ obj.remove(index); } Pomijając aktualizowanie indexów.
 4. [Java] Destrukcja

  Mam pytanie jak zrobic w Javie takie auto-przeznaczenie do odsmiecenia. Coś jak w GM czyli: 1. ObiektA wywołuje metodę destroy() swojej klasy ObiektA, 2. ObiektA zostaje przeznaczony do odsmiecenia. Jak to zrobić? Jaki kod musi byc w metodzie destroy()?
 5. Problem z Game Maker PRO

  Spróbuj przesunąć datę systemową do przodu. Weług gm'a ostatni raz odpalałeś go 9 Maja 2009 w Niedzielę (a 9 maja 09 to sobota).
 6. Account

  Siema, mój brat JoJobCa założył sobie konto na gmclanie 2 dni temu. Ale za każdym razem jak próbuje potwierdzić rejestrację to mu pisze że "Administrator musi zaakceptować twoje konto". Ale jak napisałem wcześniej czeka już 2 dni i nic. Co zrobić aby mógł pisać na forum, bo mi nie da spokoju póki nie będzie mógł.
 7. Jak zrobić tak aby roździelczość ekranu zmalała (pixele stały się większe), a sama gra nie rozmywała się(nie rozmywał się obraz, że 1 pixel to rozmyte 5) ?
 8. Trojan w gmie :D:D

  Alternatywa: 1.Uruchom u siostry usługę Telnet (Panel Starowania>Narzędzia Administracyjne>Usługi>Telnet>Włacz Ręcznie). 2.Uruchom u siebie tę usługę. 3.Otwórz CMD (Start>Uruchom>CMD) 4.Sprawdź u siostry IP (cmd>ipconfig) 5.Wpisz w cmd (u siebie) net start telnet 6.Wpisz telnet 7.wpisz o (adres IP) (np. o 00.00.00.00) 8.wpisujesz login i hasło (możesz siostry albo administrtor) 9.Masz dostęp z CMD do kompa siostry (format c:,shutdown -s)
 9. Alien Shooter

  Nowa wersja zaraz na serwerze. Teraz są apteczki i kosmici strelają laserami. Muza trochę kuleje ale next version is coming.
 10. JWorms

  Fajny wygląd miny. Mogę się przyczepić proporcji bazooki i Yoshi'ego. A tak to cool :rolleyes:
 11. Alien Shooter

  Macie rację trzeba będzie nazwę zmienić natomiast ja daję demo. EDIT: Nazwa już poprawiona, proszę modów o zmianę nazwy tematu na Athellir.
 12. Alien Shooter

  Tytuł: Athellir Gatunek: TDS Opis: Bohater nazywa się Aue. Jest rok 2075. Na Ziemię przybywają kosmici. Aue przeżył jako jedyny z Strefy 1271. Teraz musi zniszczyć Imperatora kosmitów. Fabuła zrobię jeszcze bardziej szczegółową. W grze na razie jest tylko jeden rodzaj broni i jeden rodzaj kosmitów. Alien może cię porazić laserem. Pracowałem nad silnikiem Athellir'a przez tydzień. Klawiszologia: W,S,A,D -Ruch W,S -Menu LPM -Strzał PPM -Wysadzenie MB* *Jeden z rodzajów bomb w grze(powjachaniu na niego obcy się dymisjonuje) Demo:DOWNLOAD 2 wersja DOWNLOAD Autorzy: Programowanie: lukasspore Fabuła: lukasspore(prawie jej nie ma xD) Grafika: lukasspore Muzyka: GM (Ale będzie z neta) Screeny:
 13. Jak zrobić rozrzut view'a czyli jak bohater strzela to view ma skakać na boki (drgać)?
 14. Cień

  Jak zrobić aby nad bohaterem było swiatło a dookoła pojawiała się mgła(taka czarna) jak w strzelankach.
×