Skocz do zawartości

Creav

Użytkownicy
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Creav

 • Tytuł
  Chicken

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Fields

 • Interests
  gg 7392379
 1. Shot in the Dark

  Bardzo fajna gra, zabawa jest świetna, zwłaszcza jak się zwinie niewidzialność+tarczę+podwójne obrażenia+kałasza :D . @DOWN Ale kałaszem łatwiej trafić ;).
 2. Bugi

  Mi się to zdarza jedynie jak padnę "tuż po" nabiciu lvla, i zabiera mi tyle exp że oficjalnie nie mam lvla x tylko x-1 :P. I wtedy pasek się napełnia, chociaż w rzeczywistości masz mniej expa.
 3. Ciekawe screenshoty

  Ja tam mam w sumie jeden ciekawy... Borek vs. the Army of Death
 4. Almora - pożegnalne splashe

  GEEENIALNE ciągle tarzam się ze śmiechu :D. "ZIOMKI!" :D.
 5. Almora - pożegnalne splashe

  Nie pytaj się mnie - jak spotykałem codziennie to może bym rozróżnił bliźniaczo podobne osoby, ale nie teraz :P. Ale jeśli ktoś z was jest na tym screenie zapewne znajduje się i w moim małym fotomontażu ^^. Mogę tylko powiedzieć że ten na samej górze to JavaMan, a ten ostatni zakreślony z prawej to Marrac. Potem jest moja stara postać (wyróżnia się bardziej niż nowa :P) i Mentos.
 6. Almora - pożegnalne splashe

  Almora jest zawieszona, ale na zawsze pozostaną jej wierni obywatele miasta Alebra... Niestety nie miałem zdjęć wszystkich, ale może znajdziecie siebie :]
 7. Bugi

  Zauważyłem dziwną niezgodność z tym, ile wyświetla się że zadaje ci obrażeń potwór a tym ile w rzeczywistości trafisz. N.p wyświetliło mi się ze Larva uderzyła mnie za 4 hp, a w rzeczywistości straciłem 58 :boxed:
 8. Almora - Online - Decydujący UPDATE

  Szkoda Almory, mam nadzieję, że ten update wypadnie pozytywnie. Życzę powodzenia, czy to będziesz kontynuował Almorę, czy zabierzesz się za inny projekt. Gra nawet z tymi błędami jest świetna, grywalność jest (przynajmniej dla mnie) na bardzo wysokim poziomie. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze ;) BTW - jak zobaczyłem temat to przeczytałem Almora - Online - Decydujące Starcie ^^ (Obcy - Decydujące Starcie)
 9. Almora - Online v0.60

  Eh, nadal jest błąd z tym że rzeczy które wypadają czasem nie należą do ciebie :|. Wypadł mi Fireball, zanim zdążyłem zauważyć że jest na czerwono go podniosłem :P. 2 razy przytrafiło mi się to jeszcze ze złotem. Niby nic, ale jednak mam już wpisy w kartotece :P.
 10. Miernik wydajności

  Mi nie chce wyświetlić średniej, po tych czterech wynikach od razu się zamyka :| Małe i piękne - 4/5 ;). @DOWN Core2Duo 2.13 GHz ;).
 11. Dyskusje o grze

  Cierpliwości, najdłużej rok poczekamy :P. Skoro są problemy z serwerem nie ma co naskakiwać na Borka, to w końcu nie od niego zależy.
 12. Dyskusje o grze

  Oby ten moment nadszedł szybko - nowy wygląd stronki ze statusami, test serv online... Ah, nie mogę się doczekać ^^.
 13. Dyskusje o grze

  Chyba chodzi o to że niektórzy (w tym także ja :P) Przechrzcili Almora Online na Almora Offline ;).
 14. Dyskusje o grze

  Cóż, jest taka różnica, że wiadomo że Almora KIEDYŚ wyjdzie, a DNF to tylko mit :P. To czekanie jest już nudne, 2 razy zdążyłem o Almorce zapomnieć, ale im dłużej trwa update - tym lepsza będzie gra. Trzeba uzbroić się po zęby w cierpliwość ;).
 15. Dyskusje o grze

  Wygląda świetnie, fajny las, ciemne, klimatyczne lochy... Ah, może jednak warto czekać :P.
×