Skocz do zawartości

Kewin

Użytkownicy
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kewin w Rankingu w dniu 17 Styczeń

Kewin posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutralny

O Kewin

 • Tytuł
  Chicken

Previous Fields

 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Tak
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak

Profile Fields

 • Skąd
  Gdańsk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Sport, informatyka.
 1. Nie wiem jak zrobić kamerę tak jak w grze np. Hotel Empire Tycoon. Próbowałem znaleźć jakieś tutoriale ale nie znalazłem takiego ruchu kamery. Ma to działać na mobilnych urządzeniach. Ktoś wie jak to zrobić?
 2. Szukam grafik do gry

  Dzięki za radę, mocno się rozpisałeś, jakby co nie tworzę platformówki. Podsumowując gra może być najlepsza ale jeśli nie jest dobrze zareklamowana to nic z tego nie będzie. Reklama to połowa sukcesu. Gdyby to było proste to by każdy dorabiał się milionów, a żeby zarobić miliony musi wyjść wszystko idealnie czyli m.in. gameplay i reklama.
 3. Szukam grafik do gry

  Moja reklama będzie dobra gdyż w moim zespole są osoby które wiedzą jak zareklamować grę z tym problemu, napewno nie będzie tak jak piszesz że będę pakował bezmyślnie pieniędzy, chciałbym tak jak każdy jak najwięcej zarobić najmniej inwestując. Powtórzę to kolejny raz, w każdej inwestycji jest ryzyko porażki i jestem tego świadomy, ale jakbym z góry tak jak ty założył że mi się nie uda to nawet bym nie próbował i bym się nie przekonał. Jak pierwsza gra się nie uda, to wyciągnę z tego lekcje i wypuszczę kolejną grę dużo lepszą. Zgodzę się z tobą że muszę dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Będzie strona internetowa, strona na Facebooku i ogólnie reklamy gry będą prawie wszędzie, a do ilu osób dam radę dotrzeć zobaczę, ciężko mi powiedzieć do ilu dam radę, bo to moja pierwszy duży projekt. Premiera gry ma być za parę miesięcy i wtedy się okaże.
 4. Szukam grafik do gry

  Dlatego nie robię gry MMO bo ich jest pełno. Moja gra na pewno osiągnie sukces. Będzie ta gra na androida więc ma duże szanse na sukces. Ale nie dadałem tego tematu po to żeby dyskutować o tym czy moja gra osiągnie sukces. Chciałem się dowiedzieć trochę o grafice i na razie odpowiedzi mnie nie zadawalają więc wynajmę profesjonalnego grafika. Zawsze każdy mi mówił przy otwieraniu firmy że nie mam szans na sukces i że mam nie nastawiać się na duże zyski, ale ja jakoś się dorobiłem, a oni nie. Więc tym razem też nie zrezygnuję bo uważam że z tego będę miał duże pieniądze.
 5. Szukam grafik do gry

  Jestem pewien sukcesu, gra nie będzie się źle sprzedawać bo będzie darmowa, będę zarabiać na reklamach i mikropłatnościach. Kto nie zainstaluje rozbudowanej gry z realistyczną grafiką zajmującą mało miejsca. Myślę że milion pobrań na luzie będzie ale tak już pisałem jest ryzyko porażki ale jestem dobrej myśli i robię wszystko według planu.
 6. Szukam grafik do gry

  Na reklame gry mam zaplanowany budżet w wysokości 10000zł. Mam nadzieję że tyle wystarczy ale jeśli nie to jestem w stanie przeznaczyć dużo więcej pieniędzy, ale należy pamiętać że jest takie ryzyko że mogę stracić te pieniądze i jestem tego świadomy. Z tego co słyszałem to większość grafików chce z góry pieniądze. Wolę mu dać teraz ok. 5k a później miliony mieć tylko dla mnie szczególnie że mam środki na wypuszczenie gry. Uważam że warto zaryzykować kilkadziesiąt tysięcy dla milionów. Jeśli podejdzie się do tematu poważnie to zysk jest pewny.
 7. Szukam grafik do gry

  Wolałbym postawić na doświadczenie. Na pewno nie zgodzę się na to żeby ktoś zabierał mi np. 1% dochodów z gry. Wolę zapłacić z góry i mieć cały zysk dla ciebie, a zakładam że będzie duży.
 8. Szukam grafik do gry

  Napisałem do grafika i napisał że weźnie 60 zł netto za rysunek, to dobra cena?
 9. Szukam grafik do gry

  Mogę użyć tych grafik w mojej grze i ją opublikować bez obawy że ktoś złoży pozew do sądu o prawa autorskie?
 10. Mam pedał gazu na ekranie i nie umiem zrobić tak że jak gracz dotyka pedału to przyspiesza auto a jak puszcza to przestaje przyspieszać, na razie mam tak że jeśli gracz dotknie (event gesture tap)przycisku to auto przyspiesza ale żeby przestało to musi dwa razy kliknąć. Nie podoba mi się to jak mam obecnie, chciałbym mieć tak jak pisalem na początku ale nie wiem to zrobić. Jest jakiś prosty sposób?
 11. Szukam grafik do gry

  Ok, dziękuję za pomoc
 12. Szukam grafik do gry

  A ile by kosztowały lepsze grafiki?
 13. Szukam grafik do gry

  Potrzebujem grafiki do gry. Są jakieś strony z których mogę wziąć grafikę i ją wykorzystać w grze? A jeśli nie mogę to czy byłby ktoś zainteresowany zrobić mi taką grafikę do gry. Potrzebujem auta widziane z góry, różnego rodzaju spojlery inne zderzaki muszą być narysowane oddzielnie i muszą idealnie pasować do samochodu. Gra ma rozdzielczość 2048×2048. Załaczam przykład grafiki która mnie interesuje.
 14. Nie aktualne

  https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwjT3pSRxqDkAhWPjqQKHTBADJQQjRx6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.tapeciarnia.pl%2Ftapeta-statek-kosmiczny-z-gry-star-citizen&psig=AOvVaw3powHYyGRmokVeglt1MD5H&ust=1566909274189306 https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.pinimg.com%2F236x%2F20%2F0d%2F51%2F200d51cdd2310337b10665e2a33fb985.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fdariuszyo%2Fstatki-kosmiczne%2F&docid=jHAOUaJwQhdjRM&tbnid=8net7pftE8zauM%3A&vet=12ahUKEwiHu6uMxqDkAhVLzqQKHfyVAL04ZBAzKBAwEHoECAEQFw..i&w=235&h=132&bih=975&biw=1920&q=statki kosmiczne&ved=2ahUKEwiHu6uMxqDkAhVLzqQKHfyVAL04ZBAzKBAwEHoECAEQFw&iact=mrc&uact=8 https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.pinimg.com%2F236x%2F20%2Fcd%2Fcc%2F20cdcce9178046650eb8fd84b7a7b8cd.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fdariuszyo%2Fstatki-kosmiczne%2F&docid=jHAOUaJwQhdjRM&tbnid=44NEgDYHEIyAiM%3A&vet=12ahUKEwiHu6uMxqDkAhVLzqQKHfyVAL04ZBAzKF0wXXoECAEQbA..i&w=236&h=132&bih=975&biw=1920&q=statki kosmiczne&ved=2ahUKEwiHu6uMxqDkAhVLzqQKHfyVAL04ZBAzKF0wXXoECAEQbA&iact=mrc&uact=8 coś w tym stylu ale widziane z góry
 15. Nie aktualne

  Nie interesuje mnie grafika pikselowa, ale wyglądające realistycznie statki bo pikselową grafikę potrafiem zrobić
×