Skocz do zawartości

Pragnący Krwi


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Pragnący krwi

 

Gatunek: TDS

 

Opis:

W grze wcielamy się w rolę Polskiego profesora, który był kiedyś komandosem w wojsku. Ale teraz pracuje w Angielskiej firmie "Genetic" gdzie razem z innymi profesorami przeprowadza badania genetyczne na ludziach, którzy posiadają nadludzkie zdolności. Lecz sprawa wymyka się spod kontroli i ludzie zaczynają przybierać coraz bardziej nieludzkie kształty. Aż wkońcu zamieniają się w bestie, które niszczą wszystko co stanie im na drodze. Twoim zadaniem jest wykorzystać swoje umiejętności wojenne i uciec z tego budynku. Lecz to nie jest proste, ponieważ bestie utrudniają ci ucieczkę atakując cię. Głównym celem jest ucieczka z budynku. To już tyle jeśli chodzi o fabułę teraz trochę o innych rzeczach. W grze mamy do dyspozycji 8 broni i 12 etapów gry do przejścia. Akcja gry rozgrywa się w Londynie w 2042 roku. Gra nie będzie zawierała trybu multi. Gra oferuje ponad 20 minut grania.

 

 

Download:

>>TU<< - wersja na rozdzielczości: od 1024x768 do 1280x1024

>>TU<< - wersja na rozdzielczości: Wszystkie panoramiczne

Rozmiar pliku: 19Mb

 

 

Autorzy:

Programowanie: Ja, PsichiX (2 efekty w grze i poprawa kilku bugów)

Fabuła: Ja

Grafika: Ja,internet

Muzyka: FEAR, DOOM

Beta-testerzy: Ch3mical, PsichiX

Screeny:

Screen1 - Menu

Screen2 - Etap 7

Screen3 - Etap 11

UWAGA: Przed rozpoczęciem rozgrywki koniecznie przeczytaj w menu POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na wysokim poziomie. Szeroki wybór arsenału w połączeniu z dobrą grafiką i różnymi efektami robią niezły klimacik. Wg. mnie wszystko OK, tylko ta grafika zombiaka Nikasa trochę psuje jakość gry :] (bez obrazy ziom xD). Wynalazłem podczas testów jeszcze takie coś, że u mnie na kompie (nie wiem jak u innych) nie da się najechać myszą na cały ekran. Tzn. Od lewej strony do ok.75% ekranu da się jeździć myszą, a na reszcie

już nie :)

 

 

 

4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
widzę, że nawet ci się na screeny nie chciało spojrzeć bo tam już widać, że krew jest zmieniona.

 

Co nie zmienia faktu że jest paintowa i zbyt jaskrawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RELACJA NA ŻYWO Z PRAGNĄCYCH BRWI

19:16 - Gra oferuje ponad 20 minut grania. Zapowiada się, że 15 minut to wczytywanie plików mp3.

19:17 - Powoli identyfikuję się z logiem gry. Pytanie, kto pragnie krwi.

19:19 - Yay, menu. Horror od dwunastu lat. Brr. Zapamiętuję dziwne szare coś na dole menu, może to nawiązanie do czegoś w grze. Pomoc. Moja karta graficzna nie spełnia wymagań.

19:20 - Polski naukowcomandos musi zabić najsilniejszą bestię. Tyle jeśli chodzi o tajemnicę.

19:21 - Naukowcomandos, i wszyscy w bazie, noszą szary strój nurka albo są szarymi mutantami.

19:22 - Powrót do menu, przerwa na tabletki uspokajające i zapis.

FUNNY FACT: Hud jest na środku ekranu.

Od 19:22 do 19:24 nudne chodzenie po świecie kafelek.

19:24 - Martwy bohater GTA. Oczywisty easter egg, jakiż to autor gry szczwany.

19:25 - Powrót do menu, przerwa na papieroska i zapis.

FUNNY FACT: Na drugiej planszy było pół wojska, na trzeciej zombiaki i trupy.

19:28 - Powrót do menu, przerwa na kieliszek czegoś mocniejszego i zapis.

19:29 - Sprawdzenie CZYM PODNOSI SIĘ BRONIE.

19:30 - Technologia niewidzialnych ścian i broni rozpuszczającej zombiaki.

19:31 - Wizja biegnącego zombiaka i CZERWONEGO CHOLERNEGO EKRANU! Po wyłączeniu gry pojawia się w mojej biednej głowie pytanie "bug czy budowa klimatu?" Ładowanie gry.

19:34 - Podczas ładowania nie mogłem uniknąć porównania Pragnącego z Przygodami Majora Johna. W 2042 nie ma magazynków ani otwieranych normalnie drzwi.

19:35 - Notatka do siebie: Biegnących zombiaków nie da się ominąć ani zabić.

19:37 - Bronie różnią się kolorem a żeby wyjść trzeba iść do tyłu.

19:38 - Powrót do menu, przerwa na kofeinę w tabletkach i zapis.

FUNNY FACT: Gdy tracimy życie, pojawia się drugi bohater.

19:39 - Powrót do menu, przerwa na pierwszą pomoc i zapis.

19:41 - Notatka do siebie: Pomarańczowy shotgun NIE pozwala strzelić 30 razy.

19:42 - Cóż, gdy pisałem notatkę zaatakował mnie zombiak. 2 życia i dwa razy więcej krwawych śladów.

FUNNY FACT: Baza wojskowa pełna szarych nurków, zombiaków i beznogich bohaterów GTA zostawiających normalne krwawe ślady bosych stóp.... wait, what?

19:44 - Powrót do menu, przerwa na cośtam i zapis.

19:45 - Więcej krwawych stóp, blisko końca gry.

19:46 - Wizja. Biedny kuzyn FEAR. Czuję się jakbym był wielką szarą kulką w jelicie grubym.

Od 19:46 do 19:47 epicka ucieczka przed headcrabami. I uderzanie w ścianę.

19:44 - Powrót do menu, przerwa na hymn Urugwaju i zapis.

PLOT TWIST: Ludzie klonują beznogich mężczyzn.

Od 19:45 do 20:0 nuda, lagi i łzy.

20:01 - Powrót do menu, przerwa na żyletki i zapis.

20:06 - Powrót do menu, próby samobójcze.

20:12 - Udana próba samobójcza.

 

2+/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Stasiu, znowu musisz mi pomóc, bo utknąłem na 3 levlu. :P. Dochodzę do końca i nic...

 

No dobra, zacząłem jeszcze raz. Biegnie na mnie koleś z bombą, uciekam mu, a ten wbił się w ścianę i zaciął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zacząłem jeszcze raz. Biegnie na mnie koleś z bombą, uciekam mu, a ten wbił się w ścianę i zaciął...

Właśnie nie poprawiłem tego bugu. Więc trzeba dotknąć tego zombie on tylko 10 hp zabiera.

EDIT:

FUNNY FACT: Hud jest na środku ekranu.

A to dziwne jaki masz monitor i jaką rozdziałkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się męczyłem z ostatnim etapem ale w końcu ją ukończyłem i mogę podzielić się swoimi wrażeniami :). A te są całkiem pozytywne, dużo broni, kilka rodzajów przeciwników, ciekawie zbudowane etapy. Podoba mi się efekt rozmycia kiedy jesteśmy na skraju śmierci. Jednak niestety są też błędy, większość wynika z tego że robiłeś ją pod monitory panoramiczne. Najpoważniejszym jest możliwości wjechania myszą na obszar po prawej stronie ekranu (mniej więcej 1/4) przez co zdarzyło się że nie raz musiałem nieźle manewrować bohaterem żeby podnieść broń lub iść tyłem żeby dostać się do wyjścia z poziomu. Drugim poważnym problemem jest to że kiedy skończy nam się amunicja jesteśmy praktycznie bezbronni, nie ma nawet marnego noża. Nie wiem czy mogę zaliczyć to jako wadę ale rozmycie źle się wyświetla na moim monitorze (który nie jest panoramiczny), obraz wygląda na rozdwojony, jeśli ten efekt był zamierzony to nie było tematu :P. Pamiętam że w demie co jakiś czas wyświetlały się obrazy z zombie itp. mające na celu wystraszenie gracza, dziwnym trafem w pełnej wersji ich nie uświadczyłem, usunąłeś je czy to jakiś błąd? Ostatnim niedopatrzeniem jest mały bug w helpie, jest tam napisane że poziomów jest 15 a w rzeczywistości jest 12, ale to mało znaczący drobiazg, najwyraźniej pisałeś to jeszcze we wczesnej fazie prac kiedy planowałeś 15 etapów.

 

Grało mi się na prawdę przyjemnie więc mimo wymienionych błędów (które nadzieję wyeliminujesz w kolejnych wersjach) daje 4 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko na monitorach bez panoramy jest ten błąd, że nie można najechać myszką do końca prawej strony :(. W helpie faktycznie zapomniałem zmienić, że jest 12 misji. A te wyskakujące obrazy z zombie usunąłem bo większość ludzi na gmc stwierdziło, że to psuje efekt gry (chociaż ja inaczej :P) Dzięki za ocenkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra niezła... Ale kilku rzeczy mi brakuje, jakiś większych efektów. Gra za wolno się rozkręca. Troszkę pozabijałem i wyłączyłem... Nie jest źle. Grafika do ogólnej poprawy. Dam 3,5/5 ~ 4/5, bo może gra nie jest super-hiper, ale idzie chwilę pograć :) Większych bugów nie znalazłem... Ogólnie fajnie się prezentuje. Egzekutor, jedna uwaga, zrób coś innego niż TDS'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trochę późno ale zrobiłem wersję gry, która powinna działać dobrze na monitorach, które nie posiadają panoramy. Wcześniej były błędy teraz ich nie powinno już być. Więc proszę tych, którzy nie mają monitora panoramicznego o pobranie tej wersji gry >>TU<<

EDIT: Jakiego masz kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeszcze wersje bez muzyki bo nie uśmiecha się niektórym takie długie ładowanie, a ja i tak zwykle mam powyłączane głośniki xD

 

EDIT: Kompa? Starego ;)

Ramu 512MB i tyle ci powiem bo reszty w sumie nie wiem i mam to gdzieś bo i tak se niedługo nowego sprawię xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest dużo lepiej, praktycznie wszystkie błędy wyeliminowane. Masz za to u mnie na prawdę duży plus :). Jednak chciałem się jeszcze przyczepić do jednaj rzeczy :P. Mianowicie co poziom tracimy wszystkie zdobyte bronie i dostajemy, standardowy zestaw pistolet+karabin, w Twoich poprzednich produkcjach też tak było :P. Postaraj się uniknąć tego w swojej następnej grze. That's all :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...