Skocz do zawartości

Przygody Glutexa :)


Anaconda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe, chciałem zrobić okruszki lub coś w tym stylu :) Bo gąsienica (taki robal, nie od czołgu) jest zarezerwowana dla kreta. Myślę że w pełnej wejrsji będzie tak na oko z 30 plansz, i co kilka nowy zwierz. Co daję nam...około...no tak, Glutex+6 zwierzątek :) Mam nadzieję że wystarczy. Będą 3 krainy po 10 plansz (czyli co 5 nowa przemiana) Niedługo wrzucę 2 screen z planszą nr. 5 :) Jest w niej nowa przeszkadzajka ;) I niech Glutex będzie z nami

 

edit

Zmieniłem zdanie wrzucam screen z mapy świata ;)

screen 2

 

edit

Postanowiłem pokazać moje demo na oficjalnym forum, w takim razie Przygody Glutexa zmienia nazwe na Glutex adventure i będzie tworzony po angielsku :)

Oto link do ostatecznej wersji demo:

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest bardzo fajna. :) conajmniej 7/10. :thumbsup:

Szczególnie dobrym pomysłem jest możliwość powrotu do planszy i przejście jej na 100%.

 

Mam tylko kilka sugestii:

 

- czasem podczas przemiany z chomika w Glutexa, postać blokuje się na ścianie:(

- ten rysunek chomika wygląda troche jak głowa psa :huh:

- wiatrak tak trochę chyba nie działa... :P przeprowadziłem ptaszka przez wiatr.

- nieźle wykombinowałeś odpoczynak ptaszka (bo inaczej spadaaa...) ale gdy siedzi na ziemi nie powinien machać skrzydełkami, a poruszać nóżkami, gdy idzie.

- i najważniejszy chyba błąd! :o Gdy wyleciałem poza planszę, to nic się nie stało! Trzeba to poprawić, bo nic nie da się z tym zrobić. Można tylko wyłączyć grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną informację jaką mam o Glutex adventure to to że skończyłem już 1/3 gry :] Zrobiłem pierwszy świat, czyli: 9 leveli i bossa :) Lawowego giga glutexa, w skrócie LGG :P

A teraz chce wam pokazać mój drugi projekt, narazie tytuł roboczy: Tanks :] Ten kto miał gre telewizijną (lub inne coś tego rodzaju) pamięta może taką gre w czołgi, trzeba było bronić tam orła, a przy tym dekomponować wrogie czołgi :)

Skończyłem jako tako silnik gry i wyszła mi wersja 0.01 :) Są w niej:

1.3 plansze :]

2.Możliwość gry na dwóch

3.Jeden przeciwnik

4.Przegrana tylko gdy stracisz flage(małe prawdopodobieństwo)

5.Brak bonusów

6.Wszystkie (chyba) przeszkody z oryginalnej gry :)

Jak widzicie jest to naprawdę początkowe stadium gry :]

Ps.Grafika jak widzicie kiepska, nie poprawię tego zbytnio. Nie jestem grafikiem komputerowym! Gry robię dla przyjemności i dlatego chce by były przyjemne w graniu :) Życzę miłej zabawy (gra jest dużo lepsze gdy gracie z kimś!)

Tanks v0.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Grafika jak widzicie kiepska, nie poprawię tego zbytnio. Nie jestem grafikiem komputerowym! Gry robię dla przyjemności i dlatego chce by były przyjemne w graniu :) Życzę miłej zabawy (gra jest dużo lepsze gdy gracie z kimś!)

No i masz według mnie rację. W amatorskich grach nie powinno się patrzyć aż tak bardzo na grafę, tylko trzeba patrzeć na grywalność. Najważniejsze jest to, żeby nie była bardzo odstraszająca. Np. pewna osoba z tego forum (nie powiem nicka bo się na mnie wkurzy, jak czyta tego posta też pewnie wie że to o niego chodzi) ocenia gry głównie po grafice. Grafika dla niego to 3/5 oceny. 1/5 na muzykę i reszta na grywalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

 

Bóbr snieżny (imaginatus castor winterus) - gatunek bobra zamieszkujący bieguny ziemskie i inne najzimniejsze miejsca na globie; jak dotąd widziany jedynie przez Patryka M., ale ma on dobrą renomę (Patryk, nie bóbr) w świecie nauki, więc uważa się powszechnie, że mówi prawdę

 

Ha! I kto rządzi? :D

 

P.S. - Niedługo zdjęcie tego ssaka (bobra, oczywiście). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz woock każde zwierzę potrafi pływać! Tylko człowiek stresuje się i zamiast płynąć to się szamoczę :( Jednak większość zwierząt nie potrafi nurkować, co można wykorzystać na plus foki ;) Właściwie czemu nie, może być foka.

Nie żebym nie wierzył Patrykowi M. :P Ale nie chce umieszczać imaginatusa castora winterusa. No to tyle, a co do następnego świata....no nie wiem, mogą być i góry latem :) Tylko że wymyśliliście jedno zwierzątko narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi: tak, będą to raczej zwierzęta.(bo co innego!)

Narazie w planie mam sokoła )może upolować nam chomika lub ptaka!) i pingwina :( będzie strzelał do nas  z armatki na kulki śniegowe ;P

Nooo :) To szykuje sie bardzo ciekawa gra :) Czekam na pełną z niecierpliwością :P Bedzie giera z klimatem rodem z Mariosa i jego piczki :D Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pingwina  będzie strzelał do nas z armatki na kulki śniegowe ;P

No oczywiscie!! przeciez strzelanie z armatki to cecha ktora wyroznia pingwiny. Przecież pingwiny znały wcześniej budowe armaty od człowieka. A moze dodasz zwierze: Żółwia, a jak wszyscy wiemy cechą charakterystyczną żółwia jest umiejętność strzelania z karabinu

WYbrałem niedźwiedzia polarnego  Jednak zmieniam mu trochę właściwośc specjalną.
czyżby to było strzelanie z BAZOOKI??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie!! przeciez strzelanie z armatki to cecha ktora wyroznia pingwiny. Przecież pingwiny znały wcześniej budowe armaty od człowieka. A moze dodasz zwierze: Żółwia, a jak wszyscy wiemy cechą charakterystyczną żółwia jest umiejętność strzelania z karabinu

Lol... Niewiem czy ty to pisałeś serio, ale to nie jest ultra-super-duper-mega-realistyczna gra! Przecie sama tematyka - chodzenie glutem - jest nierealistyczna! To ma być gra służąca dla rozrywki i relaxu! Humoru troche nie zaszkodzi no chyba że go nieposiadamy :) A nawet gdyby żółw biegał z karabinem to co? Zaraz ocene w dół? Gre do kosza? Czy może każda gra ma być bardzo poważna? A?

 

Tym akcentem kończe wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...