Skocz do zawartości

Opinie o Woodstocku


MaxGaming

Rekomendowane odpowiedzi

DOBRA JA POWIEM TAK TU NIE MA CO PIEPRZYĆ GŁUPOT, LUBISZ ROCKA/PUNKA I REGECHUJE JEDŹ SE NA BRUDSTOK MOŻESZ SIĘ NAWALIĆ A JAK JESTEŚ OGARNIĘTY CHŁOPACZYNA TO POPRÓBOWAĆ NARKOTYKÓW I PODUPCYĆ JAKIEŚ PIJANE KUCPANNY. KLIMAT PEWNIE SPOKO, NORMALNY FESTIWAL MUZYCZNY, O CO CHODZI W TYM TEMACIE HURWA PIERWSZY RAZ PIJECIE ALKOHOL CZY CO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA JA POWIEM TAK TU NIE MA CO PIEPRZYĆ GŁUPOT, LUBISZ ROCKA/PUNKA I REGECHUJE JEDŹ SE NA BRUDSTOK MOŻESZ SIĘ NAWALIĆ A JAK JESTEŚ OGARNIĘTY CHŁOPACZYNA TO POPRÓBOWAĆ NARKOTYKÓW I PODUPCYĆ JAKIEŚ PIJANE KUCPANNY. KLIMAT PEWNIE SPOKO, NORMALNY FESTIWAL MUZYCZNY, O CO CHODZI W TYM TEMACIE HURWA PIERWSZY RAZ PIJECIE ALKOHOL CZY CO.
Temat jest o tym, że nie siedzę w tych klimatach, lekko w regge co najwyżej ;p

Ale fakt, temat się sztucznie wydłuża ;p

Póki co to chyba wiem wszystko co chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie słuchasz większości gatunków to po co ty tam. Jedź tam gdzie ci pasują gusta muzyczne, od tego są festiwale. A alkohol, narkotyki i pijane chętne kobiety są wszędzie także tego. Wszędzie także raczej peace and love, chyba, że jedziesz na festiwal gdzie dominują jakieś proszki groszki heheszki to wtedy może być bardziej napięta sytuacja, ale i tak bez przesady. Zresztą pytanie się o takie rzeczy na gmclanie. xDDDDD

Z kolegami sobie pogadaj jak tak palisz i jesteś buntownik motzno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem, palenie to naturalna, zdrowsza alternatywa alkocholu i co tu rozkminiać ;p Pytam tutaj, bo ktoś wspominał o woodstocku kiedyś, że jedzie jak dobrze kojarzę, na shout'cie w zamierzchłych czasach ;p Dlaczego chce w takim razie jechać? Pytałem właśnie, czy w takim razie warto tam jechać, ponieważ słyszałem, iż woodstock różni się znacząco od każdego innego festiwalu w tej części europy, a większość osób jedzie tam mimo iż nie słucha tej muzyki i pytałem kto był i jak jest na prawdę. Chodzi o ten specyficzny klimat pokoju, otwartości itp o którym słyszałem. Zresztą możesz przejrzeć po prostu posty - dużo ich nie ma, może trochę długie czasami - ale chyba już wiem, że warto. Utwierdziliście mnie w tym przekonaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie zarzygał studia (czyli domu). Chyba że o czymś nie wiem...? :mellow:
Bo odmówiłem kończenia flaszki z ANtYm i Nikasem. :P

 

Wracając do tematu, mam chyba ostatnie dwie rzeczy do przekazania:

Patrolowców masz szanować bo odwalają bardzo dobrą robotę. Nie są od tego aby Ci coś zabraniać, ale by Cię pilnować. Więc jak mówią "Przestań leżeć na środku drogi, bo jedzie karetka" albo "Zostaw ten kran" to to zrób.

 

No i mówisz że nie słuchasz takiej muzyki. Ja też nie. Z "repertuarów" Woodstokowych lubię tylko Trash Metal którego jest bardzo mało. To nie zmienia faktów że i tak chodzę na inne koncerty i ty też będziesz. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi pod sceną no i muzyka. Nie ważne jaka to i tak Cię porwie.

Ja na przykład wylądowałem na koncercie Enter Shikari którzy zrobili niesamowite show. I grali

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo odmówiłem kończenia flaszki z ANtYm i Nikasem. :P

 

Wracając do tematu, mam chyba ostatnie dwie rzeczy do przekazania:

Patrolowców masz szanować bo odwalają bardzo dobrą robotę. Nie są od tego aby Ci coś zabraniać, ale by Cię pilnować. Więc jak mówią "Przestań leżeć na środku drogi, bo jedzie karetka" albo "Zostaw ten kran" to to zrób.

 

No i mówisz że nie słuchasz takiej muzyki. Ja też nie. Z "repertuarów" Woodstokowych lubię tylko Trash Metal którego jest bardzo mało. To nie zmienia faktów że i tak chodzę na inne koncerty i ty też będziesz. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi pod sceną no i muzyka. Nie ważne jaka to i tak Cię porwie.

Ja na przykład wylądowałem na koncercie Enter Shikari którzy zrobili niesamowite show. I grali

.

Aha, no słyszałem, że Ci z patrolu to spoko ludzie, ale mam nadzieję, że na nikogo nie będę musiał się tam irytować ;p

OK, więc chyba pojadę, ale nie wiem, czy w tym, czy w następnym roku.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku wybieram się po raz pierwszy. Nie jaram się woodem, mimo że w klimatach siedzę, ale sądzę że pojechać chociaż raz na taki festiwal warto jak cholera. Choćby żeby samemu sobie wyrobić zdanie pośród tych wszystkich różnorakich opinii.

No i Shaka Ponk i Black Label Society, moje dwa cele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To co GMClanki? Czyją mordkę zobaczę? Komu pomogę nieść kartony piwa z Tesco? Komu będę odradzał od grzybka? Kto mnie wciągnie w Mosh na koncercie zespołu który mnie nie interesuje?

 

Zostały 3 tygodnie!

 

:rockon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...